USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волиняни оголосили війну сміттю 12 квітня. АНОНС

9 Квітня 2014 13:00
Масштабна екологічна акція з прибирання зелених зон та місць громадського відпочинку «Зробимо Україну чистою!» відбудеться 12 квітня 2014 року. Активну участь у ній готові також взяти волиняни. Тим більше, після зими в місцевих парках утворилися справжні смітники. Непотріб на Волині викидають навіть біля монастиря.

Організатори повідомляють, що у нинішньому році вдалося залучити до акції понад 140 000 учасників в 374 населених пунктах України, в тому числі понад 100 локальних і національних компаній, які долучилися разом зі своїми працівниками в різних регіонах та допомогли фінансово, ресурсами та інформаційно.

Ініціатори масової "війни" зі сміттям запрошують волинян 12 квітня о 12.00 вийти до найближчого парку чи природного місця відпочинку і влаштувати там прибирання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
порада Показати IP 9 Квітня 2014 13:16
Потрібне ретельне і масштабне прибирання в свідомості людей - кожна людина повинна врешті-решт, зрозуміти, що вона тут живе, живуть і житимуть її діти. Не знаю, як це зробити, але знаю одне - на місці прибраних лісів і парків через тиждень красуватимуться гори сміття. І це зробить не москаль чи поляк, це зробить свій брат-українець, який волає за політичні своюоди, за вступ до ЄС, але ніяк не наведе лад у питанні свого сміття - найелементарнішому питанні.
ВОНО до порада Показати IP 9 Квітня 2014 13:50
жорстоко карати гривнею тих хто смітить, і хай кожну 4-5 гривню вкраде міліціонер, всеодно стане значно чистіше
Думка Показати IP 9 Квітня 2014 13:50
В ЄС такому потурати не будуть,там закон.
ВОНО до Думка Показати IP 9 Квітня 2014 13:53
в ЕС ти потрібен як дупомий та прибиральник і тобі господарі за неякісно виконану роботу потурати точно не будуть
думка до воно Показати IP 9 Квітня 2014 13:58
Не потрібно смітити.я особисто після себе прибираю до найменшої смітини і виношу до смітника.Чисто не там де прибирають,а там де не смітять!
111 Показати IP 9 Квітня 2014 14:19
Цікаво, а лідери Правого Сектора приймуть участь в прибиранні?
сонечко до 111 Показати IP 9 Квітня 2014 18:29
А ПС треба там бути в перших рядах!Хоть щось корисне треба зробити для міста.
сонечко до 111 Показати IP 9 Квітня 2014 18:29
А ПС треба там бути в перших рядах!Хоть щось корисне треба зробити для міста.
Доброзичлива Показати IP 9 Квітня 2014 17:03
Як а мене, то війну сміттю варто було б оголосити щоденну, а не лише певного числа, адже таким , яким воно прокинулося після зимової сплячки, місто просто бути не може. І як це не парадоксально, це трапляється щорічно. Люди, котрі смітять, ведуть себе просто по-свинськи!