USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На хабарі затримали посадовця Волинської ОДА

10 Грудня 2019 13:24
Правоохоронці задокументували вимагання та одержання неправомірної вигоди в сумі 6500 гривень головним спеціалістом одного із управлінь Волинської обласної державної адміністрації.

У таку суму посадовець оцінив своє сприяння суб'єкту господарювання в одержанні дозвільних документів у межах компетенції, повідомляє пресслужба прокуратури області.

Тривають першочергові слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення працівнику ОДА про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст. 368 КК України), обрання йому запобіжного заходу та відсторонення його від посади.

Зауважимо, що за вчинення такого злочину санкцією ч.3 ст. 368 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
" Показати IP 10 Грудня 2019 13:47
А далі що....
Я до " Показати IP 10 Грудня 2019 15:12
Ковтуненко відправить під домашній арешт...
Їван Показати IP 10 Грудня 2019 14:16
Тре ліквідувати ОДА і реорганізувати в Офіс губернатора ! Попередньо всіх звільнити і нових набрати ! Мо поможе ?
Петро до Їван Показати IP 10 Грудня 2019 14:52
Вже сидять "новиє ліца" в верховні зраді і голосять в турборежимі.., допомогло "переобрання" і зміна вивіски?
123 до Їван Показати IP 10 Грудня 2019 15:11
А взагалі ті адміністрації чи Офіси потрібні в областях? Це тільки смотрящі сидять в них. У нас на Волині довгий час не було губернатора, то що погано жилося чи стало гірше жити як при ньому? Тільки людським грошам біда,
Федір Онуфрійович Показати IP 10 Грудня 2019 14:36
Кого саме?
Всезнайко Показати IP 10 Грудня 2019 14:48
Щось дивлюсь по одягу, не дуже він і заможний...
Жаль Показати IP 10 Грудня 2019 20:06
Бідна шістка...
Шкода Показати IP 10 Грудня 2019 20:11
Цікаво чи здасть тих, кому "дань" передавав?
Його до Шкода Показати IP 11 Грудня 2019 08:35
Його здали ті, кому він мав передавати. Пожертвували пішкою.