На Волині родичі бійців АТО не можуть отримати довідки
Відписки замість довідок для отримання пільг зі сплати за комунальні послуги отримують у військкоматах волиняни-родичі учасників АТО.
Про це під час 30-ї сесії облради 26 вересня повідомив Ковельський міський голова Олег Кіндер.
З його слів, військкомати часто дають відмови, коли до них звертаються за довідками з метою отримати пільги зі сплати комунальних послуг члени родин учасників АТО. У військкоматах, мовляв, відповідають, що не можуть надавати секретну інформацію, відповідно до норм законодавства. Доручити обласному військовому комісару навести лад із видачею таких довідок Олег Кіндер попросив голову Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час 30-ї сесії облради 26 вересня повідомив Ковельський міський голова Олег Кіндер.
З його слів, військкомати часто дають відмови, коли до них звертаються за довідками з метою отримати пільги зі сплати комунальних послуг члени родин учасників АТО. У військкоматах, мовляв, відповідають, що не можуть надавати секретну інформацію, відповідно до норм законодавства. Доручити обласному військовому комісару навести лад із видачею таких довідок Олег Кіндер попросив голову Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
луцьк
Показати IP
27 Вересня 2014 20:39
Дуже актуальне питання. А якщо людина доброволець? Фотки з АТО показувати як доказ? Дуже хотілось би розвитка цієї теми.
Вася
Показати IP
28 Вересня 2014 02:24
Ну пробачте, люди- або доброволець, або пiльги- щось одне!!!
Волинь
Показати IP
28 Вересня 2014 11:09
Коли вже тих хабарників-воєнкомів відправлять воювати на схід ? Вони вже засмерділися тут.
Анонім
Показати IP
28 Вересня 2014 12:24
Ви знаєте у мене вже складається враження, що наші добровольці ідуть в АТО не захищати Україну, в цю непотрібну нікому олігархічну війну, хай би її і олігархи захищали,тільки там їх ні одного нема, а заробляти гроші, та отримувати пільги, бо сидять дома і не мають роботи здорові міжики.Добре було б,щоб я помилявся
луцьк до Анонім
Показати IP
28 Вересня 2014 19:19
А чим відрізняються добровольці від мобілізованих? Якщо добровольці повернуся, нема кому воювати. А якщо людина витрачає свої сили та ризикує життям, вона повинна мати пільги і зарплатню.
З контрабандного маршруту – на службу військовим: на Волині вилучений мікроавтобус передали ЗСУ
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.