На Волині сільські ради дозволяли вивозити сміття абикуди
Прокуратура Старовижівського району здійснила перевірки дотримання вимог Земельного Кодексу України, Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про місцеве самоврядування в Україні» в діяльності сільських рад району.
Під час перервірки встановили, що Секунська, Нововижівська та Солов`ївськоа сільські ради не виготовили жодних правовстановлюючих документів на земельні ділянки, які використовуються на їхній території під сміттєзвалища. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області
Неналежне виконання посадових обов’язків землевпорядниками сільських рад призвело також до порушень вимог Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", згідно з якими розміщення відходів дозволяється лише за наявності спеціального дозволу на визначених місцевими радами територіях у межах установлених лімітів з додержанням санітарних і екологічних норм, способом, що забезпечує можливість їх подальшого використання як вторинної сировини і безпеку для навколишнього природного середовища та здоров'я людей.
На усунення виявлених порушень прокуратура району внесла подання головам сільських рад, згідно з результатами розгляду яких трьох їх посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Порушення законодавства, виявлені перевіркою, усунуті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час перервірки встановили, що Секунська, Нововижівська та Солов`ївськоа сільські ради не виготовили жодних правовстановлюючих документів на земельні ділянки, які використовуються на їхній території під сміттєзвалища. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області
Неналежне виконання посадових обов’язків землевпорядниками сільських рад призвело також до порушень вимог Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", згідно з якими розміщення відходів дозволяється лише за наявності спеціального дозволу на визначених місцевими радами територіях у межах установлених лімітів з додержанням санітарних і екологічних норм, способом, що забезпечує можливість їх подальшого використання як вторинної сировини і безпеку для навколишнього природного середовища та здоров'я людей.
На усунення виявлених порушень прокуратура району внесла подання головам сільських рад, згідно з результатами розгляду яких трьох їх посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Порушення законодавства, виявлені перевіркою, усунуті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.