USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині затримали 34 куби деревини без документів

3 Березня 2015 13:58
ЗІЛ завантажений деревиною без документів затримали активісти «Правого сектору» неподалік села Ситовичі, що на Волині. Про це активісти повідомиляють у мережі.

Згодом, на деревину пред'явив права майстер лісу.

«02.03.2015р. приблизно о 16.00-16.40 представниками ГО «Правий Сектор Ковельщини» зупинили за 100 метрів від села Ситовичі автомобіль ЗІЛ131-АС1872АХ завантажений лісопродукцією соснової породи, причому на момент зупинки супровідних документів на лісопродукцію не було, а через 15 хвилин під'їхав ще один автомобіль ЗІЛ131-О5043ХМ з двома причепами, на яких теж була завантажена лісопродукція вільхової породи, як і на самому авто. Як виявилося на момент зупинки і в цього авто не було супровідних документів на лісопродукцію», - йдеться у повідомленні.



Зі слів активістів, вони повідомили начальника Ковельського МРВ Туся І.Г. про вчинення правопорушення, він, своєю чергою, направив слідчо-оперативну групу до вказаного місця події.

«Ми повідомили також керівника ДЛГ Данилюка В.В., який відправив на місце правопорушення головного інженера лісової охорони. Дані працівникі владних структур і організацій прибувши на місце події діяли згідно чинного законодавства», - додають активісти.

Працівники слідчо-оперативної групи склали акт огляду місця правопорушення, а представнико ДЛГ провів замір кубатури лісопродукції на кожному зупиненому тз, що в сумі становило 34 куба. Через деякий час після зупинки тз на місце події під’їхав виконувач обов'язків майстра лісу ЛГ складу «Тур» Ващук Іван і, порушуючи чинне законодавство, почав оформляти документи на ліс, мотивуючи це тим, що через нестачу часу він не міг перебувати на довіреній йому ділянці лісу і контролювати процес навантаження лісопродукції. Натомість вище вказані транспортні засоби мали під’їхати до його подвір'я, де Ващук І. і мав оформити потрібні документи. Усі тз затримані працівниками міліції».



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Ковельчанин Показати IP 3 Березня 2015 14:30
Мазурика в смітник ! Що за свавілля! Ганьба таким керівникам.
Анонім до Ковельчанин Показати IP 4 Березня 2015 19:12
це все СЛАТ ТУР чудить
До Ковельчанин Показати IP 3 Березня 2015 15:28
Спочатку директора і лісничого,а за таку ж ситуацію ще й директора ДП Камінь-Каширський лісгосп.
Анонім до До Ковельчанин Показати IP 3 Березня 2015 18:36
О К.-Каширського директора давно треба в бак. Він все життя з гаслом "Крав і буду красти"!
потріот Показати IP 3 Березня 2015 15:37
а де документи на ''весло'' та автомобіль-лєвак з заклеєним номером ''правосєкія'' . ОЗГ під прикритям робінгудства яке відрізняється тим, що забирають в бгатих і залишають собі
робін Г. до потріот Показати IP 3 Березня 2015 17:15
А *ВЕСЛО* У ВСІХ ЗАРАЗ МАЄ БУТИ? У лісників завжди має бути, а не дай боже вовки...... Нехай міліція дасть оцінку діям ПС з *веслом* на дорозі!!!!!..... може то лісні брати?
Анонім до потріот Показати IP 4 Березня 2015 19:14
назалишали собі що аж забагато
Роман Показати IP 3 Березня 2015 15:56
Ну добре, зловили - молодці, але я не можу зрозуміти хто надав право Правому сектору (вибачте за каламбур) зупиняти і ЗАТРИМУВАТИ будь-який ТЗ. Мені здається, що таке право є тільки в міліції. Хто вони такі щоб вимагати від водія документи? Так можуть будь-кого зупинити і права качати. Дурдом "Веселка"!!!
123 до Роман Показати IP 3 Березня 2015 15:58
В таких як ти потрібно усе перівіряти!
Лісівник до 123 Показати IP 6 Березня 2015 09:08
Лісники, чому ви допускаєте такі випадки? Скільки можна терпіти оце свавілля. Чому не організуєтесь і не дасте гідну відповідь оцим бандитам, хто ще як не ви повинні поставити їх на місце. Цей цинізм, зі сторони ПС, вже досягає свого апогею. Носити "весла" у вас є законні підстави, а у них немає навіть документів на авто і тому міліція повинна дати правову оцінку діям і лісників і "ПСів".
11112 Показати IP 3 Березня 2015 16:17
А потім в бідних директорів по 20 $ штук відбирають ще трохи Мазурикового керування від лісу залишаться тільки пеньки
ооооооо до 11112 Показати IP 3 Березня 2015 18:41
В директора Маневицького ЛГ новий джип вартістю 1.5 млн грн, мабуть не за зарплату купив.
лісник Показати IP 3 Березня 2015 17:04
Ще потрібно Ковельського директора перевірити. його авто - ЗІЛ
ДЕН Показати IP 3 Березня 2015 18:05
КОЛІСНИКА НАЗАД
Анонім до ДЕН Показати IP 4 Березня 2015 19:10
кулісника-якій розпродав усі ліси в оренду приватника для мисливства
Друг Показати IP 3 Березня 2015 18:15
Мурзік (Мазурик) Лідку стереже, щоб хтось її не ееее, машини їй купляє, а от часу в ліс виїхати в нього немає. Директори як крали так і крадуть, тільки в більших маштабах.
Я Показати IP 3 Березня 2015 18:30
Читаєш про тих ПС-секів і дивуєшся!За який милий вони в бак заливають ?Іздять ,грабують помаленьку і показують Ох-ну роботу.Вже хай міліція їм дасть правову оцінку.
правда Показати IP 3 Березня 2015 21:20
А на пiдставi якогось законодавчого акту Правий сектор мае право зупиняти транспорт, людей, вантаж??? Хто надав iм такi повноваження??
Лісник Показати IP 3 Березня 2015 21:20
За рік коли в державі війна подивіться які машини квартири покупляли директора жирують нікого не бояться мурзіку завезуть і дальше деребанять
правда до Лісник Показати IP 3 Березня 2015 21:28
Ну Правий сектор теж не бiдуе. Квартири, будинки, машини мають
віталій мельничук Показати IP 4 Березня 2015 00:18
**** - Ви - клоуни...І що ви добилися, познімали, а що далі... ЗАПАМ'ЯТаЙТЕ: те що вигідно- владі ,влада - буде кришувати(іноді буде притягувати до відповідальності, тому кому не повезло) і знову те саме...+ якщо хочете, щось змінити телефонуйте 050...далі на ура!!!!
DEN Показати IP 4 Березня 2015 00:20
Kolisnuka nazad vernit.
Місцевий Показати IP 4 Березня 2015 08:20
Пойдьте в силенське лісництво біля городищ те що зробили там за керівництва мірошника просто жах весь ліс в верхах від вільхи сосни дуба і дальше продовжують красти я іще там не бачив нікого з лісгоспу коли був квартирки директором то час від часу був і крадіжок таких не було .Зробіть висновкі правоохоронці
Ліс до місцевого Показати IP 4 Березня 2015 08:46
Ви ще подивіться мощаницьке лісництво біля гребельок осени коли збирав гриби більше пеньків як грибів
Анонім Показати IP 4 Березня 2015 09:25
А чим (ким) затверджені номерні знаки "правий сектор"? Звідки у ПС учбовий автомат - чи не притирений під час зимовіих заворушень? Чому відмовились показати реєстраційні документи на автомобіль? Звідки мисливський патрон під сідушкою в автомобілі?
мир Показати IP 4 Березня 2015 12:04
ПС чим далі, все більше лякає своєю поведінкою. Видно захист мають кримінальний. Тільки чуєш :Я з ПС!!! На сході їхня борзість більше пригодиться! .....А на рахунок Колісника - теж саме що вернути Януковича.....