USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині - здирництво під час видачі біометричних паспортів

24 Січня 2015 18:32
Волиняни скаржаться, що їх зобов’язують, окрім встановленої плати за біометричні паспорти, давати додаткові кошти. Добровільно-примусова плату беруть за страхування.

Про це йшлося під час позачергової 32-ї сесії обласної ради вчора, 23-го січня.

Депутатське звернення до прокурора області й керівника МВС на Волині озвучив перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик.

«Є кілька звернень з приводу правомірності видачі біометричних паспортів. Заявники кажуть, що їх зобов’язують вносити обов’язкові платежі та страховий збір – 75 гривень. І створюють такі умови, щоб люди платили, аби не стояти цілий день у черзі. Прошу розібратися з цим і вжити необхідних заходів», - наголосив Пирожик.

Зауважимо, що оформлення біометричного паспорта за стандартною процедурою коштує 518,15 гривні.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, навколо видачі біометричних паспортів виник справжній ажіотаж. Аби оформити модний документ із чипом, що містить інформацію про власника, люди шикуються в довжелезні черги у відділеннях Державної міграційної служби.

ЧИТАТИ ЩЕ: БІОМЕТРИЧНИЙ АЖІОТАЖ: ЯК У ЛУЦЬКУ ОТРИМУЮТЬ ПАСПОРТ З ЧІПОМ

Нагадаємо, видача нових документів мала розпочатися з 1 січня 2015-го року, втім затягнулася.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Вацык Показати IP 24 Січня 2015 18:37
Этому царствию не будет конца.
о/у до Вацык Показати IP 25 Січня 2015 00:08
Чиста корупція державний службовець заставляючи платити за страховку зловживає владою якщо це вказівка керівника наяву ціла корупційна схема. страхування справа добровільна.
лучанин до Вацык Показати IP 25 Січня 2015 00:10
коментар було видалено
депутат до Вацык Показати IP 25 Січня 2015 00:16
Пирожитку необхідно було заставити прокурора скласти протоколи за корупцію а не грати на публіку, да і при облраді адміністрації є свої служби по протидії корупції. Теж трудяги ту*орилі штани протирають і зарплату отримують.
дідо Показати IP 24 Січня 2015 18:43
завжди було, є і завжди буде!
Анонім Показати IP 24 Січня 2015 18:48
Крахобори замахали вже на чолі з начальниками своїми
Лучанка Показати IP 24 Січня 2015 19:09
До суду корупціонерів.
888 Показати IP 24 Січня 2015 23:01
коментар було видалено
куку Показати IP 24 Січня 2015 23:28
а може Бандуру треба люструвати. гроши бандури треба заробляти и для себе и в столицю. де правий сектор де СБУ ,свобода та демальянс и инши.
777 Показати IP 25 Січня 2015 00:56
Паша Данильчук,займись ділом,
Лучанка до 777 Показати IP 25 Січня 2015 13:06
пан Данильчук розпочинав розпутувати цей клубок мафіі, може пора розібратися до кінця хто там є хто? і не головне керівника тягнути на гілляку чи кидати у смітник. Як з численних публікацій видно Бандура є фахівцем у цій галузі. Його досвід потрібен, а от контроль за його роботою має бути постійний. Але колектив потрібно оновити негайно. Набрати дійсно чесних і сумлінних працівників, зробити повністю прозору процедуру отримання документів.
Патріот Показати IP 25 Січня 2015 02:14
там Малий з податкової на касі сидить
Я до Патріот Показати IP 25 Січня 2015 12:15
Малий ІТ-шнік. Давно його знаю, дуже порядна людина. Він в податковій начальником штабу був, податківців їб*в.
Михаловна до Я Показати IP 25 Січня 2015 12:43
вы знаете неполенилась у невестки что работает в налоговой расспросить об этом Малом. так вот этом чесный податковый милиционер занимался только очковтирательством, профанацией работы и собиранием дани с ковельского и других подразделений налоговой. сам очень не любил пачкать ручки. все чужими руками делать старался. сам себе звание ПОЛКОВНИКА организовал за денежки в столице и пенсию 12 тисяч и еще теперь наверняка неза 1000 гривень там тяжело работает.а должность для отвода глаз можно обозвать как угодно. Вот мы за Пырожика голосовали. Жаль что в ВР непрошел, ну может он здесь хоть порядок наведет и разберется кто слуга народа а кто пявка сосущая с людей кровь
Ох Я! до Я Показати IP 25 Січня 2015 16:59
Малій - то ти? Сам себе хвалиш?
Ігор Сень до Патріот Показати IP 25 Січня 2015 12:24
так отого хабарника з податкової що тепер на паспортах гріє руки мали ж люструвати? і цього разу відкупився? коли ж буде вже край свавіллю і круговій поруці? мій брат в ато має під вогнем захищати нас а така сволота тільки від корита до корита ходить і гребе людські гроші? може пора і йому взять в руки граблі і на фронг?
SVV Показати IP 25 Січня 2015 09:54
Вже давно пора розігнати ту шарашкіну контору, і набрати нових працівників. Можливо тоді щось зміниться
міша Показати IP 25 Січня 2015 12:35
от падли, нічому їх життя не вчитить, валити таких гнид з калаша в упор, з брата останню сорочку знімуть...
ГРек Показати IP 25 Січня 2015 12:58
полковник айтышник. так там не он один полковник. там их целая зграя. там и таможенник есть и тюремщик. елитные войска. как эти герои народние счас нужны в первых рядах защитников народа. но наверное они уже на бумаге совсем калеки. в инвалидных колясках на работе рассекают с лейблом мерседеса. хотя для госслужбы должны быть по здоровью годными. Вот пусть Пирожик, если он наш патриот и ДАнильчук и ПС и СО реально инициируют командировку "настоящих полковников" в зону АТО а не простых пацанов с села под пули гнать.
ПС до ГРек Показати IP 25 Січня 2015 13:23
ой як маєте рацію, друже!!! хай кровію докажуть які вони слуги народу. і щоб ні один не ухилився. в теплому кабінеті добре захищати Україну.
АНТИБЮРОКРАТ Показати IP 25 Січня 2015 16:31
Все просто.Вимагати вивісити прейскурант цін на послуги (завірений печаткою).Не давайте хабарів - вся проблема вирішиться цивілізовано (по європейськи).То з калаша в упор голову свою безмозглу простріли.Кіпіш піднімають писаки - патріоти диванні.
Ласка до АНТИБЮРОКРАТ Показати IP 25 Січня 2015 17:03
І багато ви проблем вирішили на папірці з печаткою? Нові комунальні платежі ваша заслуга? Жеки почали звітувати про тяжку працю? Живемо по європейськи? Стуліть краще пельку. Поки смертна кара за хабарі і розкрадання народних коштів не введеться такі сволочі полковники будуть жирувати і ходити від корита і до корита.
АНТИБЮРОКРАТ до Ласка Показати IP 25 Січня 2015 18:01
Мова в статті конкретно йде про видачу паспорта і неправомірні побори.А ви поводитесь як базарна скандальна баба.(стуліть краще пельку !).
дьодік Показати IP 25 Січня 2015 18:06
В нормальній країні директор цієї контори завтра був би звільнений, а післязавтра сидів би.
яка різниця Показати IP 25 Січня 2015 21:20
як горшкі з під панів виносити з чипом на лобі чи без чипа зарплатня однакова
стас до дьодік Показати IP 25 Січня 2015 21:42
що казати,пил спаде і все забудеться.Так про браконєра Кропиву вже забули,нагло сміється людям в очі,мов гроші роблять все. Тож і це мине.Найкращий лікар це час.