USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Скільки коштуватиме біометричний паспорт

5 Січня 2015 08:47
Від 518,15 до 1028,3 гривні - саме стільки коштуватиме оформлення біометричного паспорта для українців. Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков, - інформує Європейська правда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ БІОМЕТРИЧНИЙ ПАСПОРТ. ФОТО. ОНОВЛЕНО

"Новий біометричний паспорт (бланк з чіпом) обійдеться в 261 гривень (15 євро за курсом за станом на 29.12.2014) + держмито 170 гривень + вартість реєстраційних послуг 87,15 гривні. Загалом - 518 гривень 15 копійок", - написав Аваков.

Оформлення паспорта за стандартною процедурою займе 20 днів. Прискорена процедура – 7 днів – оформлюється за ставкою подвійного мита і реєстраційних послуг, за такої самої вартості бланка (261 + 340 + 174,3 = 775,3 гривні).

Якщо у людини немає часу самостійно готувати пакет документів для отримання паспорта, то вона може звернутися до одного з 18 відділень Державного підприємства "Документ", де є єдине вікно і повний сервіс послуг.

"Там фіксована додаткова ціна на замовлені вами сервісні послуги. Але, не вище 253 гривень. Таким чином, гранична ціна за новий біометричний паспорт - 775,3 + 253 = 1028,3 гривні", - написав Аваков.

Як повідомлялося, з кінця січня 2015 року всі українці мають здавати відбитки пальців, подаючи документи на шенгенську візу.

Інформаційне агентство Волинські Новини публікувало 15 фактів про біометричний паспорт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ГЕЙ Славяне Показати IP 5 Січня 2015 10:23
Здавайте відбитки пальців, як та худоба...І ще чіпляйте кліпси на вуха, щоб була повна аналогія.
Штефан, Луцьк до ГЕЙ Славяне Показати IP 5 Січня 2015 19:39
Скільки б не коштував а купляти придеться усім що б нам на заробітки іздити у Європу
Паспортист Показати IP 5 Січня 2015 10:37
Бюрократично-корупційна схема видачі паспортів триває. Браво Аваков. Це ж треба придумати ДП "Документ". Українцям важко перемогти самих себе
Анонім Показати IP 5 Січня 2015 12:08
Ну і де у два рази нижча ціна ? І знову ДП "Документ". Ще про довідку на судимість забули. Скільки вже було за це мови. При злочинному уряді Януковича одних судових позовів - сотні. І що ? Все стало знову на "круги своя". То що змінилося, шановні борці за правду. Лише те, що хтось із активістів зробив собі паспорт за 170 грв. От і все. P.S. А взагалі-то уже 5 день безвізового режиму із Європою. Забули про обіцянки ? Чи Ви ще стоїте у чергах до візового центру ?
інга Показати IP 5 Січня 2015 12:43
Ну так. Безвізовий режим - хрінушки до сала - ще не всі дурні зрозуміли, що біометричний паспорт - не перепустка до ЄС без візи, а черговий лохотрон по викачці грошей, тільки тепер уже іншим отримувачам платежу. ******* держава.
кишеньковий патріот Показати IP 5 Січня 2015 13:45
Хто нас в Європі чекає?! Красти ,брехати , вбивати їм там не потрібно !
противникам цих пасп Показати IP 5 Січня 2015 22:36
та ви задовбали вже!!!!чесній людині нєфіг боятись цих біометричних даних.злдіям та всякому лайну треба боятись.бо вже й церкву підключають,Валентин вже по ВТ коментарі роздає,мовляв,церква проти-нєфіг лізти де не треба!Вінчайте,благословляйте,відспівуйте,освячуйте-і все.Достало вже!