USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На Волині впіймали браконьєрів, серед них - керівник ДАІ

9 Січня 2015 18:32
Громадський інспектор виявив у рожищенських лісах групу браконьєрів з десяти осіб. Серед них був й капітан міліції, керівник ДАІ, який немав необхідних дозвільних документів мисливця.

Про інцидент повідомив редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини громадський інспектор Леонтій Рудчик.

«Біля села Валер’янівка, Рожищенського району, я затримав у лісі групу браконьєрів біля 57-го квадрату. Я пред’явив посвідчення. На мою законну вимогу громадського інспектора, документів на право полювати мені ніхто не показав. Нагадаю, для того, аби полювати в лісі, треба мати 5 дозвільних документів: мисливський квиток обласного управління лісомисливського господарства, мисливський квиток Українського Товариство мисливців і рибалок, карточку добутої дичини, відстрілочну карту й ліцензію на право полювання», - пояснює Леонтій Рудчик.
І додає, що йому і його товаришам почали погрожувати.

«Із тих 10 людей ніхто документів не мав, більше того – погрожували. Мене питали, чи в мене ще не стріляли, чи хату палили. В цій групі був виконувач обов’язків начальника ДАІ Рожищенського району пан Кропива, капітан міліції. Зі мною були двоє чоловіків. Він почав їм погрожувати, використовуючи нецензурну лексику. Також затримані не показали жодних документів на собак: з ними були 4 пси. Коли я поїхав додому, Кропива подзвонив наряду ДАІ й вони мене зупинили на дорозі. Не представившись, почали говорити, що я вилучив там документи. Я ж відповів, що значить у мене є на це право, показав своє посвідчення громадського інспектора й пояснив, що займатися мисливством – це не компетенція ДАІ. От чим займається наша доблесна міліція…», - розповідає громадський інспектор.

Як розповідає Леонтій Рудчик, в одного з браконьєрів вдалося вилучити документи, чоловік не чинив супротиву. Після цього, громадський інспектор написав доповідну начальнику ВОУЛМГ й документи повернули горе-мисливцю.

Щодо цього правопорушення, то Рудчик звернувся у внутрішню безпеку МВС, де, каже, підтвердили особу Кропиви, який тоді був на полюванні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 95
роман Показати IP 9 Січня 2015 18:41
Коли вже цей бардак ментовський закінчиться?
рожищани до роман Показати IP 10 Січня 2015 13:28
))))Коли вже цей бардак з появою нових організацій таких як нАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ, сАМООБОРОНА.........закінчиться. вони зявляються як треба когось підставити, чи як в даному випадку усунути, а самі ж просто піаряться і виконують чиєсь, проплаче замовлення. Не здивуюся якщо у самого "пана отамана" Рудчика рильце в пушку.
1234 до рожищани Показати IP 10 Січня 2015 13:41
Цілком згідний, Рудчик- сам зробив систему, а тепер її ламає.
"Пречистим" рожищана до рожищани Показати IP 10 Січня 2015 18:19
Не знаю Рудика, але розумію ситуація, перш за все так, що не рядовий міліціонер, який керує районним відділом важливої, але з сумнівною репутацією службою, не просто попався на грубому порушенні законів, але, використовуючи своє службове становище, погрожував і, ба, більше, наслав на Рудика своїх підлеглих. Ось з чого треба починати, шановні мої рожищани. А вже потім розібратися з Рудиком і, звичайно ж, піддати його моральному осуду або й більше, якщо він того заслуговує. Це буде справедливо і правильно. І лише таким шляхом ми зможемо навести нарешті порядок у нашому суспільстві. І може зрештою доростемо до того, що нас запросять у європейське співтовариство, про рівень життя в якому так мріє кожен з нас. А те, що пропонуєте ви - це по-вашому, це коли мій кум чи сват при владі, то я роблю що хочу. Але якщо хтось піймав мене при цьому за рукав, то я відразу берусь знайти скалку в його оці, забуваючи про колоду в своєму. Ось такі ми на сьогодні. Сором і ганьба таким гнилим і смердячим морально рожищанам!
Рожищанин до роман Показати IP 12 Січня 2015 00:13
Молодець РУДЧИК. Кропива сама більша су...а яка є серед ДАЇ-ків. Бере чим може. Хай розкаже як комбайном молотить, перевезення піску прикриває, таксистів пяних та на незареєстрованих авто кожний місяць мзду дере. ЛЮСТРАЦІЮ ЦІЙ ГНИ*І. РЕДАКЦІЇ БРАВО
николай. до роман Показати IP 26 Березня 2015 12:41
наша милиция не для людей .ковельская милиция это в основном каменькаширские браконьеры рыбаки . правопорядком им заниматься некогда идет обогащение при этом они не брезгуют ни чем. при назначении рыбинспектора на волыни соблюдается прравило незамечать и содействовать браконьерам в погонах. аваков если завтра убрать 99 процентов заробитчан минтов то порядка на волыни будет больше
102 Показати IP 9 Січня 2015 18:45
І що тепер? Чим це закінчиться? Це буде лакмусовий папір для ДАІ Волині, як мінімум. Або Авакова.
Рудники Показати IP 9 Січня 2015 18:45
Коли вже зловлять Байцима гол. лєснічого з Колок що сам бє все шо попадає а з людей за оленів здирає останню шкуру гроші мясо
Лучанин Показати IP 9 Січня 2015 18:55
Мента одразу посадив би на кіл,на Київському майдані,прилюдно!
103 до Лучанин Показати IP 10 Січня 2015 13:50
Рудчик вирішив помститися рожищенському ДАІ, напевно вони його нераз ловили пяним за кермом))))))))))) Чи не так??
Григорович Показати IP 9 Січня 2015 19:18
Байцим на всіх клав, незважаючи на свої молоді літа, рудик так вчив(класти), як він каже...
лучанин до Григорович Показати IP 9 Січня 2015 19:56
Так Байцим зрозуміло дивиться постійно, як поцупити, та побільше. Прошу звернути увагу на ту "шайку - лєйку" на чолі з директором вони так "спєлияь" в кражі особливо лісу. Прошу тих хто вповноважений контролювати всі ці процеси звернути увагу на це. .
рудик до Григорович Показати IP 9 Січня 2015 22:14
байцим душить звіра в любу пору року клав він на всіх купить та щей к ум по байцим клав на всіх він звіра нищить в любу пору року сезон чи не сезон тепер ще і кум юрій почав йому дапомагати
Рудники до Григорович Показати IP 10 Січня 2015 21:26
І повір григорович нічого не змінилося байцим каже що йому з його кумом все до пс.
сергійко Показати IP 9 Січня 2015 19:23
Що хочете міліції все можна, навіщо заважаєте полювати тож вдома голодна поліська сімя. Більше так не робіть, а то з голоду вмруть бо грошей не платять і хабарів вже не "беруть".
Лучанка Показати IP 9 Січня 2015 19:25
Скоро мобілізація...
007 Показати IP 9 Січня 2015 19:26
Що ж сказать, Бидлюри з РОЖИЩ і округи. Прийде на них ще своя пора....
справедливий до 007 Показати IP 9 Січня 2015 19:47
Активіст молодець! Треба брати приклад знього., І ніхто за вас не зробить як не ви самі на місцях . Беріть приклад. Мужик молодець! Досить користуватись благами , що належить НАРОДОВІ!
гиз до справедливий Показати IP 9 Січня 2015 21:51
да, мужик красава. Лишь бы сам не пользовался тем, чем может пользоваться.
7777 Показати IP 9 Січня 2015 19:34
менти-це остані виродки,і навіть якщо є нормальні,то це радше виняток з правила,а дайці це взагалі не менти, а бидлота,далі ховаються поза кущами та заметами,зупиняють всі машини з номерами Євросоюзу і обдирають водіїв дешевих авто,таке враження що аваков в долі
Богдан до 7777 Показати IP 9 Січня 2015 20:00
А що ж тобі вони зробили? Раз маєш конфлікт, то не чистий
гиз до Богдан Показати IP 9 Січня 2015 21:58
коментар було видалено
ще не зовсім свідоми Показати IP 9 Січня 2015 19:41
Молодці мисливці! велика вам шана за те, що відстрілюєте кабанів, народжених при "злочинній владі Януковича"
. до ще не зовсім свідоми Показати IP 9 Січня 2015 19:46
Вони (кабани) не в вишиванках і не стрибають-значить можно
ник. до ще не зовсім свідоми Показати IP 26 Березня 2015 12:46
та им ще може премию дать за уничтожение всего живого на волыни
опер Показати IP 9 Січня 2015 19:47
А ксіва-то палена:-)
1111 Показати IP 9 Січня 2015 19:51
Це все брехня чистої води, Рудчик сам був на браконєрці і там були Рожищенці з ним, вони і розказали про Кропиву, бо видно мішає пянствувати за кермом в Рожищах. А на того Рудчика вже весь наш Ківерцівський район і лісівникі, в тому числі, злі бо він постійно браконєркі влаштовує і запрошує туди різних ... кадрів. Ось таких треба гнать в три шиї
Клепачів до 1111 Показати IP 9 Січня 2015 20:31
Ну да, він любить зібрати "шайку", наче він рішало. Прикрийте йому це
Анонім до Клепачів Показати IP 10 Січня 2015 11:04
А хто з клепачіва не любить, ти розумник?
1111-му до 1111 Показати IP 10 Січня 2015 19:00
Якщо навіть усе є правдою, що Ви тут пишете про Рудчика, то всеодно факти є незаперечні про грубі порушення закону з боку Кропиви. А те, що він погрожував і наслав своїх підлеглих - це взагалі зашкалює. То давайте розбиратися по порядку і по справедливості і з одним і з другим. А котити бочку зараз на Рудчика і вигороджувати грубо і примітивно Кропиву - це, вибачайте, не гарно пахне і з такими підходами ми завжди гнитемемо у цьому болоті хабарництва, кумовства і життя за правилами "Сьогодні я при владі і плював я на закони і правила".
:-) :-) :-) до 1111 Показати IP 21 Січня 2015 16:53
був на браконэрцî 100%
ник до 1111 Показати IP 26 Березня 2015 12:48
ты не 111 ты о2
не пацик Показати IP 9 Січня 2015 19:53
як завжди винний капітан а колонього сержанта з мішком небуло ?
Колян Показати IP 9 Січня 2015 20:01
Кропива знову вийде сухим з води!
Андрій Показати IP 9 Січня 2015 20:06
Ви ще вірете цьому брехуну Льоні Рудчику... Він сам браконєр і розкрию його схеми: бере рушницю кличе хлопців і іде на ліс, потім звонить якимось там лісникам з Волиньлісу наче він в рейді, а самі охотяться. Колись і мені хвалився охотами, казав що йому все по ... . З часом відшив, бо з мене толку мало, посварились при пянці. Бистріше б його зловили
льоня до Андрій Показати IP 13 Січня 2015 23:18
В цього Рудчика липове посвідчення єгеря (Волиньліс),, яке виписав Люшук Руслан Володимирович (начальник мисливського відділу)Цей дід Рудчик здається голова гаражного кооперативу Мрія на вул.КонякінаКонякіна в Луцьку?
рудня Показати IP 9 Січня 2015 20:36
Колян.ти прав.Кропива ніколи нізащо не платить,даже за свої комбайни,якими на чужих городах заробляє гроші.І реформа ДАІ боком обійде,бо хвалиться, що в УДАІ порішав.Цікаво за скільки?
Сергій Показати IP 9 Січня 2015 20:43
Пане міліціянте, таки не зувсім гарно звіра в лісуві та шей в пятницю на третій день руздва бити. На вила вас пане міліціянте за таке , а стреляти можете по пятницям в АТО біля Донецька з Пореченковим разом.
Петро до Сергій Показати IP 9 Січня 2015 20:58
Чого ж ти такий правий не пішов туди служити добровольцем? Нащо гниль лити і війну чіпати? Всі ви дуже дрібязкі, не можете кусок мяса впольованого поділити. А як би ви були мисливці порядні, то таку тему не зачіпали б
гиз до Петро Показати IP 9 Січня 2015 22:00
100%
Западенець Показати IP 9 Січня 2015 20:55
згодом таки виявиться що мєнт є учасником АТО, а в лісі був по спецзавданню - дадуть орден, премію і відпустять.
ага до Западенець Показати IP 9 Січня 2015 21:33
Схема перевірена, десь так і буде.
777 до Западенець Показати IP 16 Січня 2015 13:49
Брат за його служить!!!
лісівник Показати IP 9 Січня 2015 21:01
ха-ха-ха !!! Браконєри вже і в засобах масової інформації рулять. Наглядний приклад як Путін росіянами керує
SVV Показати IP 9 Січня 2015 21:11
Потрібно відновити смертну кару.
ага до SVV Показати IP 9 Січня 2015 21:32
Тільки не для тварин, для тварюк?
крук Показати IP 9 Січня 2015 21:38
Кропива очевидно заважав Рудчику виконувати громадський обовязок. По-перше хто надав право громдіячеві здійснювати перевірку лісового масиву, де приписи, накази, маршрутний лист та все інше, що необхідно для виконання тієї роботи. Якщо рудчики завтра, окрилені досвідом зявляться в камінь-каширському, ратнівському та інших лісових господарствах.По зубах таких горе-перевіряючих. Ну і маю думку, що співробітник овс не міг теоретично і практично бути організатором даного полювання. Тому рудчику його @йця треба в #опу запхати, пережиткові усіх злочинних режимів.
Правда до крук Показати IP 9 Січня 2015 22:20
в точку, він ч...о ще за своє хай спочатку відповість, таких як рудчик віддати б людям на самосуд
C до крук Показати IP 10 Січня 2015 01:33
По вашому "шановний" Круче - для захисту від беззаконня , людям потрібно виробляти спец дозволи, і маршрутні листи. А якщо немають приписів, то можна по зубах і @йця в #опу запхати. Скажіть шановний а ви маєте акт на те щоб комусь @йця в #опу запихати? Не маэте? Тоді отримайте будь ласка маршрутний лист на ХХй!
я до крук Показати IP 10 Січня 2015 21:36
Чому всі коментарі проти рудчика. Щопоганого зробив він тим що зловив і висвітлив у засобах змі браконьєрів. Нехай і він браконьєр чому той самий Кропива будучи службовцем не затримав Рудчика.
витя рудня Показати IP 9 Січня 2015 21:56
цикаво...кропива на цей раз викрутиться??????????
ник до витя рудня Показати IP 26 Березня 2015 12:52
гавно не тонет
рожище Показати IP 9 Січня 2015 21:59
та всю милицию треба миняти в рожищах......
ЗАКОНУ Показати IP 9 Січня 2015 22:34
ПЕРШЕ ПОТРІБНО ДОЗВІЛ НА ЗБРОЮ, ДРУГЕ ЧОТИРИ БУМАЖКИ КАКАШКИ В ОДНУ ЧЕРЕЗ КАСУ В ДЕРЖАВУ.КУРВА БЮРОКРАТИ МІНЯЙТЕСЬ ,БО БУДУТЬ ЗАМІСТЬ ЛОСІВ І ЗВІРІВ ВАС СТРІЛЯТИ.В ПЕРЕД ДО РОБОТИ.
:-) :-) :-) до ЗАКОНУ Показати IP 21 Січня 2015 17:44
треба двох валити i всiх хто занiмаэця беззаконням, люстрацiю всiм хто керувам при янику
Тарас Петрович Показати IP 9 Січня 2015 22:53
З нього народний контроль як і з Шуфрича. Надоїли вже ті правосєкі-гомо...., та й остальні самоназвані організації, знов до 90-их вертаємось, всякі рудчики ще будуть по лісах і по полях шастати і свої порядки наводити, по його м...і видно що він сам не святий. Чого ж не затримав порушника, а зараз рішив славу заробити. Може тепер за нього в депутати голосувати?!!
Тарасу до Тарас Петрович Показати IP 10 Січня 2015 19:12
Правильно кажеш. Всіх рудчиків до дної ями, як казав великий Тичина. А кропиви і їм подібні при погонах і при владі нехай і далі безкарно бракон'єрствують, вимагають з нас хабарі на кожному кроці, порушують чинні закони, мають нас за рабів. Бо нам так звичніше і легше.
ник. до Тарас Петрович Показати IP 26 Березня 2015 12:55
тарас до петровича ты николы не доростеш мабуть теж биля дерьма трешся
добряк Показати IP 9 Січня 2015 23:11
коментар було видалено
хех Показати IP 10 Січня 2015 00:01
Всіх мусорів і суддів поголовно в ато-одні пед****сти
7171 Показати IP 10 Січня 2015 01:19
Прочитавши цей брєд пана Рудчика виникло бажання задати йому декілька запитань . Пане контролер може у Вас проблеми з памятью? може ви за свята хильнули лишньго? А може ви підробляєте байкарем? Чи маєте інші інтереси? По-перше ви нікого не затримували а стояли на номері разом зі своїми друзями коли інші учасникі вашого полювання проводили нагонку звіра ми підійшли до вас.На наше запитання чому ви полюєте в лісі ви дали чітку відповідь що увас ліцензійне полювання хоча ні єгеря ні самої ліцензії так ми не побачили. Пригадайте шановний як ви особисто перевіряли документи і диктували по телефоу прізвища тих 10 "браконьєрів" . Як можна так оббріхувати людей.Ви розповіли у своїй байці ,що вам погрожували хочу освіжити вашу память коли ви хотіли постріляти мисливських собак і вихвалялись що вже ви особисто застрелили неодну собаку"ПРОШУ мисливців звернутина це увагу" тоді увас і запитали за хату.Я переконаний мисливці які за своє життя вигодували та навчили собаку працювати мене підтримають . Склалось враження що Кропиву ви особисто і не знаєте навіть як він виглядає може вас хтось попросив. Зараз дуже модно лити бруд на міліцію . Хотілось запитати автора статті коли ви писали цю ",байку " ви перевірили правдивість, бо видно шо тіпок неадеуватний завтра він зловить презідента на браконєрці йому пофік а ви ж несете людям правду чи разом святкули? Кароче гнилий чувак гнилий піар. Одна біда людям нерви псують своєю БРЕХНЕЮ
7171-му до 7171 Показати IP 10 Січня 2015 19:24
По-перше, президент теж має полювати відповідно до закону. А якщо він його порушує, то рядовий громадський контролер має право його зупинити і зафіксувати факт порушення для подальшого розгляду у відповідних органах. Так має бути ув нас, бо так є у всіх цивілізованих країнах. По-друге, не треба вигороджувати нікого і не звинувачувати нікого. Треба закликати лише до об'єктивного розслідування даного випадку компетентними органами. Лише тоді це буде правильно і лише тоді ми рухатимемось у правильному напрямку. І очистимося як від кропив при погонах, так і від рудчиків, якщо вони нечесно поступають.
изя Показати IP 10 Січня 2015 04:24
из прочитанного напрашивается естественный вывод - встретились две шайки браконьеров, решили взять друг друга на "бздо", причем, основательно, дабы был какой то результат. нет сомнений, что милицианты браконьерили, но с огромной долей вероятности - у "добровольцев" рыло в пуху. Все остальное - желание найти сторонников и склонить общественное мнение. Но с собаками в лесу... вай, нехорошо)))
еколог до изя Показати IP 12 Січня 2015 15:15
Ви правильно згадали про ЗАКОН. А от чи може даний "громадський інспектор" здійснювати такі заходи? Однозначно - ні!!! Закон один для всіх. І його інколи необхідно читати.
вк Показати IP 10 Січня 2015 07:10
А фотографіі цього пана вже були кілька днів тому на ВН, і стаття там була якась зовсім інша, типу судиться за щось.... звізда чоловік!!!!
765 до вк Показати IP 13 Січня 2015 21:25
так по законах жили 20років і тепер в повній задниці!
вк Показати IP 10 Січня 2015 07:18
Ось, найшла за 6 січня стаття в вн про Л Рудчука, що судиться з луцьктепло.
адвокат Показати IP 10 Січня 2015 09:17
завтра самозванні інспектори будуть зупиняти замість кропиви авто потім ім захочеться перевірити скажімо торговельників на ринку а потім перевірять автомаршрутчиків а потім це все ім так сподобаеться що захочеться перевірити і вашу жінку на предмет якості виконання супружнього обовязку...не тіштесь проблемами кропиви... завтра рудчики допоможуть жити вам... а посвідення це просто сміх як і заява його власника що воно мае право...на кропиву всі знають куди поскаржитись а на громдіяча ні... от ці самозванці й задовільняють свою власну амбіцію таким чином надіючись що все ім зійде з рук...
Добродій до адвокат Показати IP 10 Січня 2015 20:28
З Вашого посту слід зробити висновок, хто лупашив дичину по лісах наглим браконьєрським методом хай і лупить, єгеря їх нечіпають бо всі "вась -вась", а управи на "упирів" як не було нехай і не буде, бо - "а посвідення це просто сміх"
БУВАЛИЙ Показати IP 10 Січня 2015 10:10
Раз пан Рудчик пише,що він впіймав браконьєрів,то нехай розповість,хто,коли і на яких підставах йому видав ліцензію на право полювання в даних угіддях так як із ним були люди із нарізною зброєю-зокрема пан Сергій Горбач працівник культури з Рожищ,який на вимогу "так званих браконьєрів" не недав жодних документів ні на право полювання ні на зброю,власник кафе "Затишок" в м.Рожище- зять пані Макарусь,Зінчук Анатолій житель м.Рожище,Трофімчук Юрій житель м.Рожище,Михальчук Сергій житель с.Рудня Рожищенського району,як так могло статись,що громадський інспектор житель м.Ківерці Волинської області проводив ліцензійне полювання на території іншого району не будучи єгерем,і в Рожищенській організаціїї УТМР ліцензії він не купував.Правду люди писали,що цей хапуга бере гроші від людей нібито за ліцензію і проводить полювання ,а своїм посвідченням відлякує з території полювання інших мисливців,які до речі там взагалі не полювали,а із розрядженою зброєю переходили через ліс на інший масив полювання ді і зустріли горе-перевіряючого і який почав відразу діставати своє посвідчення,шкода що тоді справжні мисливці не викликали працівників міліціїї та Волиньлісу нехай би тоді цей ПЕРЕВІРЯЮЧИЙ надав всі необхідні документи на підставі яких він прводив так зване ЛІЦЕНЗІЙНЕ ПОЛЮВАННЯ. Зараз не пізно запитати в пана Рудчика працівникам Волиньлісу на яких підставах із ним були вище вказані мисливці із нарізною та гладкоствольною зброєю,і чому ніхто із них не недав жодних документів тим мисливцям яких затримав пан Рудчик.А відповілдь тут одна пан Рудчик сам із вище вказаними особами проводив незаконне полюваання і мабуть не не зайця чи лиса,а значно більшого звіра-навіщо НАРІЗНА ЗБРОЯ.А заробити собі дешевий піар (це все було 21 грудня 2014 року) це в першу чергу не по людські і не по совісті.А можливо пан Рудчик вже заднім числом оформив всі необхідні документи-і ТЕПЕР ВПЕРЕД за ГНИЛОЮ СЛАВОЮ.Добре що був середл мисливців працівник ДАІ-то ще більше ГНИЛОЇ СЛАВИ отримає пан Рудчик.
рожищанин до БУВАЛИЙ Показати IP 10 Січня 2015 13:46
достойна відповідь Гни**му контролю
Сергій Горбач до БУВАЛИЙ Показати IP 11 Січня 2015 11:05
бувалий зайди в будинок культури і скажи мені це в очі! Я буду дуже вдячний, хватить ховатись в конурі і брехати як БАБА !!!
САША Показати IP 10 Січня 2015 10:41
ШОТО БЛ...ТЬ ЗА БЕТМЕНИ ТАКІ ХТО ЇХ ПРОСИВ! ХТО ЇМ ДАВ ПРАВО! ВПРИЦИПІ КРОПИВА ЗАРАЗ ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧИЙ НАВЄРНО ПІД**РАЮТЬ СВОГО КОГОСЬ ХОЧУТЬ НАЧАЛЬНИКОМ ПОСТАВИТИ . ПОБАЧИМ ХТО СТАНЕ НАЧАЛЬНИКОМ! ЗРОБИМОО ВИСНОВКІ! ОСОБИСТО МЕНЕ ВЖЕ ЗАДОВБАЛО ЦЯ АНАРХІЯ ХТО ХОЧЕ ТОЙ СЕБЕ НАЗНАЧАЄ! ----ІДІТЬ НА ВИБОРИ ЇДЬТЕ В АТО ЩОСЬ РОБІТЬ КОРИСНЕ ! АТТО ПІАРЯТЬСЯ ТУТ ............
вася Показати IP 10 Січня 2015 13:33
коментар було видалено
вітя Показати IP 10 Січня 2015 15:47
як би там не було,Кропива порушив закон.Який з ньогго можна брати приклад як з міліціонера.Позор на що дивиться керівництво ДАІ.
правда Показати IP 10 Січня 2015 19:56
Таких патріотів на ратнівщині немаэ' дуже добре, що хтось не боъться таких ментів, народ' вставай і підказуй де іде знущання над украънським народом. Слава вам, патріоти. Вперед.
жах Показати IP 10 Січня 2015 20:00
коментар було видалено
хм Показати IP 10 Січня 2015 21:07
А що це за громадський контроль? На підставі чого він діє?
изя до хм Показати IP 11 Січня 2015 09:34
общественный исполнитель
ЛЮБОМИЛЬ Показати IP 10 Січня 2015 21:56
Дорогі мисливці оттак виходить маеш документи відстрілочні переплачуїш виходиш в відведенні для полювання а такі чмирі один з другим полюють коли хочуть і начо хочуть де правда де Волиньліс
МИСЛИВКЦЬ2 Показати IP 10 Січня 2015 22:35
У Рожичах свій мент мисливець Кропива а в ЛюбомлІ Соколюк колишпій мент також перший мисливець райьону коли вони перестануть керувати невже немає ніякої управи
вундер Показати IP 11 Січня 2015 00:41
Рудчика знаю багато років - г*ида рідкісна , а уявляє себе мало не народним месником хоча судячи з статті і коментарів зразу ж стає все зрозуміло . Щодо мента , то можливо з ним були ( прокурори , банкіри , пожежні , лісники і.т.д.) , але побачать тільки його , тому в цей непевний час шановні міліціянти вам потрібно сидіти тихо як щурам в коморі ,, бо ти винен чи ні але при реформі вже запамятаєшся як такий що створює незручності для керівництва , а воно як нам відомо це дуже не любить .
Вундеру до вундер Показати IP 11 Січня 2015 10:23
А якби реформи не було, то ментам можна безкарно займатися браконьєрством будь-коли і будь-де. Думаєш, що говориш?
Волинський Показати IP 11 Січня 2015 14:48
НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ І ПРАВИЙ СЕКТОР З 1 ЛЮТОГО БУДУТЬ ПЕРЕВІРЯТИ КОЖЕН ДЕНЬ УСІХ БАРИГ НА БАЗАРАХ І СУПЕРМАРКЕТАХ, ТАК ЗВАНІ ПІДПРИЄМЦІ-ПОРА ПЛАТИТИ ПОДАТКИ ПРАВИМ.
Артем Показати IP 11 Січня 2015 17:56
Коли нарешті в державі закінчиться міліцейський бардак ??? Це такі як Кропива слідкують за дотриманням громадянами законів України !!! ПОЗОРИЩЕ !!! Про що тут говорити,небхідно діяти . Якщо все підтвердиться,Кропиву негайно звільнити і віддати під суд .Безпосередньго начальника його також звільнити !!!!
М Показати IP 12 Січня 2015 20:45
Та хто того Кропиву звільнить я вірю що це буде
Партизан Показати IP 13 Січня 2015 03:15
Шановні захисники Кропиви і подібного біологічного сміття (мусора).Ви забули,що війна в країні ?Полювання в цей час потрібно взагалі заборонити.Люстрацію 40 тисячної ментовської банди через проходження АТО.Це їх робота.Хто відмовиться - на громадські роботи і звільнення з МВС.По лісах вони іпо банях з бухлом і шлюхами герої.Стаття 5 Конституції дає право народному контролю в межах чинного законодавства очищати країну від таких служак.Мордяки понаїдали,зад в крісло не поміщається.Мають зайві гроші на мисливські забави.
768 до Партизан Показати IP 13 Січня 2015 21:34
як мудро сазано !!!!!!!!!!
Василь Показати IP 13 Січня 2015 17:24
Кропива то ще той овощ, взятки добрі бере і не боїться нічого, їздить собі пасатом колядує кожну ніч, заробляє на бідних людях, давно вже пора його на народний суд, впевнений що половина а то й більша половина знає хто він і чим дихає.
123 Показати IP 20 Січня 2015 16:27
да правда Кропива ще та с.у.к.... хабарницька постійно бере взятки в грузовиків, які постійно їздять перевозять пісок, і розбивають дорогу якої і так немає.
12345 Показати IP 21 Січня 2015 12:40
а що з справою просовуеться чи закрили
Сергій Показати IP 21 Січня 2015 13:15
На скільки мені відомо то там одні і другі с.у.к.и бракон'єрнічали!!!!!
12444 Показати IP 21 Січня 2015 17:05
ніколи правди небуде