USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

На вулиці Луцька вийшли піші патрулі

12 Вересня 2016 17:36
У Луцьку на охорону громадського порядку заступили піші патрулі.

Так, працівники ГУ Національної поліції у Волинській області у п’ятницю, 9 вересня , розпочали спільне з патрульною поліцією та військовослужбовцями Національної гвардії України піше патрулювання вулиць Луцька.

Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.

Патрульні наряди працюватимуть щоп’ятниці та у вихідні. Правоохоронці нестимуть службу з 18 години вечора до 2 години ночі.

Наряди з охорони публічної безпеки та правопорядку запроваджено на виконання вимог Національної поліції України. У такий спосіб правоохоронці прагнуть посилити охорону громадського порядку та запобігти правопорушенням.

Піші патрулі заступили на службу у форменому одязі, із табельною зброєю, спецзасобами та засобами зв’язку. Правоохоронці пройшли належний інструктаж, одержали плани-завдання на час несення служби. Розстановку нарядів провів заступник начальника ГУНП в області, керівник патрульної поліції Сергій Козак.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Просто Показати IP 12 Вересня 2016 17:42
Молодці!
а шо такоє Показати IP 12 Вересня 2016 17:50
а шо, з пальним напряга?
Лучанин Показати IP 12 Вересня 2016 17:56
О нє,тільки не старі менти!
LOCAL Показати IP 12 Вересня 2016 18:13
Це корисний метод боротьби саме із злочинністю, а не з народом як паханістичне вуличне відеоспостереження котре так любе усім без винятків узурпаторам, та їх посіпакам!!
тнт до LOCAL Показати IP 12 Вересня 2016 21:15
Хай пєтухі, що ратують за відеоспостереження, поставлять його собі на унітаз
Лучани Показати IP 12 Вересня 2016 18:49
Грабежі зросли втричі! Самооборона та Шпига , реформували???
сергій рижков до Лучани Показати IP 12 Вересня 2016 20:31
грабежи зросли бо нема ( поки де заробляти )
Петя до Лучани Показати IP 12 Вересня 2016 20:32
А шо я зроблю коли Хатя Згуладзе вкрали гроші за реформу а я тоже кусочок бурштиночка хочу, бо хочу ням ням
чому? Показати IP 12 Вересня 2016 21:06
Чому тільки до другої а не до шостої??.Пропустять весь шабаш.
Злодій Показати IP 12 Вересня 2016 21:20
Дякую за інформацію, про графік роботи патрулю. Якщо можна скиньте,ще мапу руху. Дякую)
вертим народ на коле Показати IP 13 Вересня 2016 01:37
І нащо було питається проводити реформу? Правильно щоб зробити вигляд мега реформи б*дло мєнтов на елігантних поліцейських, ну і звісно відмити бабки. Реформа ще навіть толком не розпочалась крім того що поміняли патрульну службу, яка доречі фактично і ходила в піших патрулях і знову іде на спад знову таки до тих самих піших патрулів. (не здивуюсь якщо ще через пару місяців знов візмуть кабаки Луцька) І не нада вася чесати шо в такий спосіб тіпа там шось посилюється. Просто пацани із звьоздно полосатим флагом більше бабок на горючку не дають а нашим мерси нада чимось запрявляти, а не якісь ср*ні тойоти з мігалками.
луцький Показати IP 13 Вересня 2016 08:00
То ж пишуть, що п'ятниця і вихідні, а тут у понеділок вийшли? :)