USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На «Ягодині» дівчині, яка «везла» наркотики, освідчився прикордонник

18 Червня 2017 22:22
Оксана Тичковська із села Рівне навчається у Вроцлаві у Польщі, здобуває фах бізнес-аналітика. Коли дізналася, що її коханий Юрій Петрук із Коцюрів уже закінчив Національну академію Дежприкордонслужби й отримав направлення у Харків, поїхала його привітати і провести. Та на кордоні втрапила в халепу.

Під час оформлення паспортів на авто дівчини зреагувала службова вівчарка Анна. У прикордонників виник сумнів щодо автомобіля і її власниці, пише Район.Любомль.

Оксану, яка їхала зі своєю мамою Тетяною, направили в бокс на детальний огляд автомобіля, в ході якого було знайдено два чималі пакунки з білим порошком і ще кілька таблеток, заборонених для ввезення в Україну.

Спеціалісти, які взялися оглядати виявлене. Припустили, що це амфітамін або героїн.

Дівчині влаштували допит. Попередили, що їй загрожує чималий строк: від 3 до 6 років тюрми.

Оксана свою причетність до знахідки заперечувала та запевняла, що не перевозила нічого забороненого, звідки взялися пакунки теж не знає.

Фінал історії був для неї ще більш неочікуваним. Адже зі 101 червоною трояндою до дівчини підійшов коханий Юрій, який вирішив розіграти її так і зізнатися у коханні.

«Ми зустрічаємося 6 років. За цей час я зрозумів, що моє життя без тебе марне, – хлопець вручив дівчині квіти і, ставши на коліно, запитав: – Ти вийдеш за мене заміж?».

Оксана, зі сльозами на очах, відповіла «так». Під бурхливі оплески працівників митниці Юрій одягнув обручку коханій.

Дівчина розповіла, що спочатку не злякалася, думала, що це якась помилка, але коли їй повідомили про термін, який загрожує, нею опанував страх.

Сценарій-розіграш молодий прикордонник-лейтенант Юрій придумав разом із другом Михайлом Федонюком. Вони довго думали, як це зробити, і тут на допомогла прийшла Державна прикордонна служба.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Активіст Показати IP 18 Червня 2017 22:48
Ну и шутки у вас, боцман. Торпеда мимо прошла. Старий радянський анекдот. Тут щось схоже. треба було для реальності ще кайданки одягнути і лицем в підлогу. Щоб знала на майбутнє, хто в хаті хазяїн.
Патріот до Активіст Показати IP 19 Червня 2017 00:55
Оце так екстрім!Оце так розіграв!Не дай Бог відчути на собі такого розіграшу!
Юрій до Активіст Показати IP 20 Червня 2017 01:18
Або цей "романтик" якийсь р..........повноцінний і за нього виходити - надто ризиковано, або фокус з трояндами - це запасний трюк спеціально на випадок, коли наркоту провезти не вдалося. В кожному разі, питання до нього за зберігання і отаке "застосування" наркотиків мають якісь виникати!
Всезнайко Показати IP 18 Червня 2017 22:52
коментар було видалено
123 Показати IP 18 Червня 2017 22:55
Не виходь за ньоґо , бо він хіба ідіот і жартікі в ньоґо ідіотскі..
Анонім Показати IP 19 Червня 2017 00:15
Ми не шукаємо легких шляхів!
ГК Показати IP 19 Червня 2017 00:16
Буквально нещодавно бачив подібний "розіграш"-пропозицію по "Україні". Так що мало того що хлоп жорстко протягнув свою дівчину, яка його, як виявилося, любить, так то ще й не оригінально. Втім, він тепер їй винен конкретно. Я не знаю, скільки років я такий "прикол" не зміг би пробачити. За справедливістю, вона тепер має право з нього канати плести.
Mari Показати IP 19 Червня 2017 01:21
ні, щоб виконувати свою роботу, то дурницями займаються..скоро так, і з кордону, "цирк на дрот"і зроблять
Торі до Mari Показати IP 19 Червня 2017 12:15
Не треба заздрити, якщо хтось робить неочікувані вчинки для когось, в житті завжди має бути час не тільки на роботу,а й на особисте життя
В шоці Показати IP 19 Червня 2017 01:50
Я уявляю яке в них буде жартівливе спільне життя... Тут навіть без варіантів - або не кохає, або треба терміново до дохтора, про що дівчині стоїть дуже серйозно задуматися. Невже люди перестали розуміти що таке насправді є жарт, що іронія? А що далі чекати?
User Показати IP 19 Червня 2017 03:46
Тобто митники підкинули дівчині 2 пакована "наркотиків" + "колеса", а та нічого не помітила? Це вражає. Виявляється, у наших митників великий досвід у такого роду "підставах". Тільки от мені страшно буде проходити митницю наступного разу із митниками-професіоналами у такого роду прийомчиках. Наступним разу хто завгодно зможе "знайти" в себе в чумадані кіло герича, і розповідай потім, що ти не верблюд. А далі схема накатана, буде пропозиція не руки і серця, а "закрити очі" за пару кілобаксів. Профіт!
бритва оккама Показати IP 19 Червня 2017 06:55
креативний підхід до контрабанди наркотиків
Андрій Показати IP 19 Червня 2017 07:42
Дивлячись на їхні лиця, вони варті одне одного і того розіграшу.
Я Показати IP 19 Червня 2017 08:22
А де прикордонники взяли стільки герича?
Кіндрат Панасович Показати IP 19 Червня 2017 08:45
коментар було видалено
марк Показати IP 19 Червня 2017 12:46
Наглядно доказали, що можуть будь кого підставити ... підкинувши в авто всякої гадості ...
яйцеслав до марк Показати IP 19 Червня 2017 18:32
во! во! во!
Коментатор Показати IP 19 Червня 2017 12:59
Я проти будь-якого публічного освідчення дівчині! Це є ваші стосунки і ваше кохання, яке потрібно берегти, а не робити з цього шоу і виносити все на показ. Хлопці трохи фільмів передивилися.
Пропоную Показати IP 19 Червня 2017 13:19
коментар було видалено
Коцюри Показати IP 19 Червня 2017 15:06
я їм не заздрю! Він навчався в Хмельницьку, тепер їде в Харків. Вона у Вроцлаві і ще не закінчила.... І це називається 6 років зустрічалися?
Кіндрат Панасович до Коцюри Показати IP 19 Червня 2017 16:34
знаю одного тіпа який навчався і живе (живе Карл!) в Хмельницькому. На роботу їздить на Ягодин. За місяць "заробляє" 3-4 вбитих американців! Папік з маміком в тій же сфері держслужби із зарплатами в 4000-6000 гривень пересуваються на Роверах (не двоколісних). Думаю в таких випадках відстані коханню не перешкода.
123 Показати IP 19 Червня 2017 20:21
А мені сподобалось.