USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.57 39.85
  • PLN 9.70 9.85

Начальник ківерцівської поліції через суд поновився на посаді

4 Травня 2016 14:56
Волинський окружний адміністративний суд задовольнив позов про визнання незаконними рішень атестаційної та апеляційної комісій та поновив на посаді начальника Ківерцівського міськвідділу поліції Олександра Басалика.

Розгляд відбувся сьогодні, 4 травня, - інформує Волинське агентство розслідувань.

Басалик позивався до Головного управління Національної поліції у Волинській області, Атестаційної комісії №6, Апеляційної атестаційної комісії №2 Західного регіону про скасування рішень атестаційної комісії №6 про невідповідність займаній посаді та визнання протиправним і скасування рішення апеляційної комісії про відхилення скарги поліцейського. Позивач апелював до невідповідності атестації вимогам та необґрунтованість висновків.

Наразі Басалик не звільнений із органів внутрішніх справ, оскільки перебуває на лікарняному.

«У мене загалом стаж роботи у слідстві майже 8 років», – зазначив Басалик. Він працював начальником Рожищенського та Ківерцівського відділків поліції. Позивач зазначив, що має достатньо досвіду та заохочень за бездоганну службу та інших відомчих нагород.

«Я взагалі не розумію цих питань, які ставилися на цій атестаційній комісії», – сказав Басалик. З його слів, питання не стосувалися його службової діяльності, а були лише суб’єктивними – про кошти та родину.

«Всі позитивні моменти, які були у моїй особовій справі, взагалі до уваги взяті не були», – наполягав Басалик. З його слів, 73 бали за тести – цілком прохідний бал, а відповідав він правдиво, тому не згодний із рішенням комісії.

Представник позивача Олександр Тарасенко наполягав, що у протоколі вказано лише висновок, проте не уточнено, чим мотивовано рішення. Тож довести правомірність рішення комісії неможливо. Натомість результати тестів та наявність позитивних характеристик “говорять самі за себе”.

Після розгляду доказів та судових дебатів суддя Наталія Плахтій постановила задовольнити позов у повному обсязі – скасувати рішення комісій та поновити Басалика на посаді.

Нагадаємо, 28-го квітня Окружний адміністративний суд області поновив на посаді очільника луцьких поліцейських Ігоря Муковоза. Сьогодні він уже повернувся на роботу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
міліціонер хабарник Показати IP 4 Травня 2016 15:08
ХОЧУ В ПОЛІЦІЮ ЧЕРЕЗ СУД
Іван до міліціонер хабарник Показати IP 4 Травня 2016 16:47
а ти йди через університет.слідчу роботу.життя на зйомних квартирах.гуртожитках і свята на роботі
911 Показати IP 4 Травня 2016 15:57
Вітаємо.не треба судити всіх одною мірою.справедливість перемогла
Суддя Дреддд Показати IP 4 Травня 2016 16:15
ох і лізуть до корита...ну, вже мабуть вистачить, набрались раніше - дайте іншим пожити, ні стиду - ні совісті...
сєдой до Суддя Дреддд Показати IP 4 Травня 2016 16:59
а це ти про свою совість згадуєш
Сергій до Суддя Дреддд Показати IP 4 Травня 2016 18:24
Наказати контору-діло святе!
XXX Показати IP 4 Травня 2016 17:17
А вони крім брати хабарі і кришувати різного роду не законні оборудки робити нічого не вміють от і лізуть як таргани. Таку нав*л*ч треба не то що звільняти їх садити потрібно , разом з такими ж "продажними" суддями і прокурорами. Люди боролись щоб їх на рашті всіх змінили, а тому "як з гусака вода".
245 до XXX Показати IP 4 Травня 2016 17:41
ЦЕ ВАЛЬЧУК БОРОВСЯ З ТОБОЮ....
Оля Показати IP 4 Травня 2016 18:38
А Вітаю з справедливим рішенням суду! Якби були порушення в роботі то про це знали б усі. Ато фейкові "громадські активіти" які нічогов свому житті корисного не зробили виносять вироки професіоналам-ГАНЬБА!!!!!!
121 Показати IP 4 Травня 2016 22:26
виникає питання, якщо практично всі міліціонери поновлюються ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА, то що це за реформа така "авакова- згуладзе-деканоідзе" - це що чергова крадіжка бюджетних коштів! обіцяли що статистики не буде, а Зозуля в києві за показниками ганяє як і колишні даішники! знову народ розводять!
вася самойлик Показати IP 4 Травня 2016 23:16
1.прав той хто мае б1льше прав! 2.де грош1 там 1 правда можновладц1в!
Ківерці ВП Показати IP 5 Травня 2016 08:07
Вітаїмо Олександра Івановича.Честь і хвала суду.Справедливість і закон на першому місці.
Сєдой Показати IP 5 Травня 2016 08:37
Вітаю!!!Олександр Іванович чесна і поряядна людина,а міліціонер "поліцейський" від бога!!!Честь і хвала справедливості!!!
дід Панас Показати IP 5 Травня 2016 10:39
може пити буде менше на робочому місці??? заваляним часто бачать того красеня
юлія до дід Панас Показати IP 5 Травня 2016 10:52
Цікаво хто бачить.Я завжди бачу його тверезим і не наганяй на нього.
Cєдой до дід Панас Показати IP 5 Травня 2016 12:26
Мабуть тобі забув налити??? Кажуть,що у роті ростуть гриби......ти їх бачив????????
олі Показати IP 5 Травня 2016 10:51
ООлександр Іванович ви дуже хороша людина і спеціаліст своєї справи. Тримаю за вас кулаки.
до лучанин Показати IP 5 Травня 2016 12:35
Ім доля чи обставини дали шанс -просто пожити людьми ! Бачити дітей-сімью-провідати батьків родину-просто родитися вдруге !!! Вільними !!!! Декому такий шанс дарували двічі я як премію-пенсію . Але як видно там дуже великі таракани в голові -чи (обовязки) триматися цього загажиного місця. Видно цей дощ надовго-надовго цей дощ а дальше болото і комарі кровосісі. А Ви ще дивуетесь масовій міграціі молоді з Украіни.