USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ігоря Муковоза поновили на посаді рішенням суду

28 Квітня 2016 14:04
Задовольнити адміністративний позов та визнати протиправним та скасувати рішення атестаційної комісії №6 та апеляційної атестаційної комісії західного регіону №2 щодо Ігоря Муковоза вирішив Волинський окружний адміністративний суд.

Засідання у справі позову колишнього очільника міліції Луцька відбулося 28 квітня.

У якості свідка допитали члена атестаційної комісії №6, активіста «Самооборони Волині» та помічника нардепа Ігоря Лапіна Олександра Ніколайчука. Він засвідчив, що голосував за звільнення Ігоря Муковоза з лав поліції, адже той під час атестації нещиро відповідав на питання, ухилявся від прямих відповідей. Також активіст зауважив, що рівень довіри до міліції був низьким, а лакмусовим папірцем роботи міліції Луцька, яку очолював Ігор Муковоз, була, зокрема, присутність валютників у центрі міста.

Представниця відповідача начальник юридичного відділу ГУ Національної поліції у Волинській області Оксана Забожчук, зауважила, що рішення комісії було обґрунтованим, правильним та законним.

Ігор Муковоз зауважив, що нез’ясованим лишилося його питання до відповідача щодо того, яка кількість осіб реєструвалася та згодом стала членами атестаційних комісій. Також він, мовляв, зрозумів, що свідок Олександр Ніколайчук не має претензій до нього особисто, але має претензії до того, що той довго перебував на керівних посадах у міліції. На думку Ігоря Муковоза, наразі реформування правоохоронної системи має від’ємний результат. Так, лейтенантам, які зараз служать, мовляв, буде складно пояснити, що після 19 років служби держава може створити умови, за яких їх звільнять за службову невідповідність. З його слів, наразі статистичні показники свідчать про те, що поліція втрачає контроль над процесами, що відбуваються. Насамкінець, він процитував вислів Вольтера про те, що «свобода полягає в тому, щоб залежати тільки від закону».

ЧИТАТИ ЩЕ: «УСІ ВВАЖАЮТЬ, ЩО БУДЬ-ХТО МОЖЕ ДАВАТИ ОЦІНКУ ПРАЦІВНИКУ ПОЛІЦІЇ», - МУКОВОЗ


Наприкінці засідання суддя Віктор Валюх зачитав постанову суду про задоволення позову Ігоря Муковоза до ГУ НП у Волинській області, атестаційної комісії №6 ГУ НП у Волинській області, апеляційної атестаційної комісії Західного регіону №2 про визнання протиправними та скасування рішень вказаних комісій.

Постанова набирає сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Анонім Показати IP 28 Квітня 2016 14:08
Молодець
до лучанин до Анонім Показати IP 28 Квітня 2016 16:48
чекаем коли суд поновить Януковича і команду ? і нафіга цей баян було витягувати? а скіьки вбухали грошей ?
Анонім до до лучанин Показати IP 29 Квітня 2016 00:13
ти я бачу точно яника чекаєш
Анонім Показати IP 28 Квітня 2016 14:09
Повага
до лучанин до Анонім Показати IP 28 Квітня 2016 15:48
а яку повагу він получить від Шпиги? з рішеням суду треба звернутися до шпиги? і що дальше-Юристи? -а він скаже посада занята-? е робота дільничим на фірмі Конфідент ! і шо ?
віто до Анонім Показати IP 28 Квітня 2016 17:04
Мусор?
нестор Показати IP 28 Квітня 2016 14:09
клин клином.....
до лучанин до нестор Показати IP 28 Квітня 2016 20:24
з таким клином ми скоро будем проводити мінский формат переговорів по бурштину !!! слухав сьогодні по 112 кометарі Хатіі-чи як іі там. Згадую як приходилось говорити з циганкою яка соіла квартирну крадіжку. Ти показуеш вилучене крадене -питаеш по суті (що-як де-коли ) а воно тобі відповідае начальник давай я тобі погадаю! Хіба так можна ? що за ігри е наказ-звільнили-вали нафік. напевне було дуже добре ? тоді е питаня маеш вуйку пенсію-чого ти ще забув в міліціі .- держава зтобою розрахувалася -чи ще недодали? то виникае питання ?
Анонім Показати IP 28 Квітня 2016 14:09
А тепер хлопці всі до суду м*дакам носа втирати
Man Показати IP 28 Квітня 2016 14:10
Вітаємо Ігоря Володимировича з поновленням! Судді Валюху - повага за те, що не прогнувся перед крикунами і шаромижніками і вирішив справу по закону. Справедливість восторжествувала...
1111 Показати IP 28 Квітня 2016 14:12
Вітаю Ігоря Володимировича з тим що добився справедливості!!!! Не можуть всякі "вівці" вирішувати кому служити, а кому ні. Підставні побиття і т.д. зробили цирк з реформи міліції.
лучани Показати IP 28 Квітня 2016 14:12
Робити не хочу, красти боюся, поїду до міста - в міліціянти наймуся... Чого вони так рвуться на цю низькооплачуване нервову роботу?
Ветеран Показати IP 28 Квітня 2016 14:13
Навіщо цій країні Президент, міністр внутрішніх справ, врешті всі ми, якщо тут все вирішує "насправедливіший" у світі суд?!
Ігор Показати IP 28 Квітня 2016 14:25
А шо хтось сумнівався . Валюх ставленик фірми Конфідент, з якою в Муковоза гарні відносини.... Поновили то поновили, але схємки то інші підібрали
xxxxx Показати IP 28 Квітня 2016 14:31
прикольно
Юристи Показати IP 28 Квітня 2016 14:42
Просто право і закон!!!!!
Анонім Показати IP 28 Квітня 2016 14:54
коментар було видалено
Поліцейські Показати IP 28 Квітня 2016 15:10
Керівний він нормальний. А хто ці люди в атестаціях всі друзі Лапіна . Вальчуки та інші
Закон Показати IP 28 Квітня 2016 15:19
+1
Пенсіонер Показати IP 28 Квітня 2016 15:21
Муковозу Ігорю респект, а клоччя псевдопатріотичне нєрвно курить.
Лучанин Показати IP 28 Квітня 2016 15:21
Вітаю особисто ! Добро завжди перемагає !!!
лучани Показати IP 28 Квітня 2016 15:32
Муковоза розвели, витягнули бабло за "правильне" рішення. Настуний суд скасує рішення попереднього або його звільнять з Києва.
по порядку Показати IP 28 Квітня 2016 15:39
Муковоз, ще той фрукт, й гнати його з міліції пора вже було давно. Однак, поновлення його на посаді це наслідок бездарної законодавчої бази, щодо атестації. Тести він здав, і це є доведений документальний доказ. А от "уникав непрямих відповідей, валютники в центрі і бла бла бла, це субєктивні висновки персонажів з атестаційної комісії, які бездоказові. Хоча те що Муковоза поновили я в шоці.......
Ще той до по порядку Показати IP 29 Квітня 2016 00:40
З поверненням Муковоза, в перший же день валютники ровернулися до цуму!!!
до лучанин Показати IP 28 Квітня 2016 15:42
кіно -німці-лапін- муковоз ? а тепер заказуйте музики?-дурдом.
Наталя Показати IP 28 Квітня 2016 15:50
Безглузда, дивна, позбавлена будь-якого змісту "атестація". Незаконне і аморальне звільнення. Рішення суду про поновлення, якщо суд на своєму місці, законне і передбачуване, незалежно від того, хто головуючий у справі. Суд, судова гілка влади розглядається, як недоречний придаток до виконавчої гілки влади, який заважає проводити "реформи". Міністри юстиції та внутрішніх справ дозволяють собі в публічних виступах такі висловлювання щодо роботи судів і суддів, що ганьблять перш за все їх самих, як непрофесійних та безграмотних осіб, яких важко назвати політиками європейського рівня. Якась безмежна, безкінечна, та, на превеликий жаль, всеохоплююча глупість.
Ковельчанин Показати IP 28 Квітня 2016 15:58
Хоча знаю муковоза не дуже добре, і чесно кажучи, ставлення до його особисто не негативне, однак вітаю рішення суду, а хатії привіт щирий, може нарешті потрібно задуматись, чому всі суди поновлюють 95% звільнених, може все таки процес атестації не відповідав вимогам закону, атестація це добре, але перш ніж приймати наказ, який регулює діяльність комісій, потрібно було провести його експертизу на предмет відповідності чинним нормам законодавства в сфері охорони праці, а не звільняти людей тільки тому, що деякі дурні вирішили,на кшалт що працівник не відвертий; від прямої відповіді ухилявся; високі корупційні ризики; не бажає змін; з приводу інформації з відкритих джерел не зміг надати розумних пояснень; захищає стару систему; не зміг описати жодного досягнення у роботі; відсутня здатність до змін; не розуміє суть реформи; низький професійний потенціал; ризик неприйняття нових цінностей та стандартів поліці і тому подібне, не є підставою для звільненння, тому що це субєктивні висновки, а обєктивна інформація це кількість набраних балів з тестування, а також наявність заохочень і стягнень, а також перевірена інформація про особу, а не анонімки як в 1937 році...
Волинь моя до Ковельчанин Показати IP 29 Квітня 2016 00:22
Сумніваюсь що хоча б хтось тверезо думаючий розуміє суті цих реформ.
Суддя Показати IP 28 Квітня 2016 16:02
Дякую. Ігор дуже хороша людина. Він краще справляється зі своїми обов'язками ніж його наступники.
віто до Суддя Показати IP 28 Квітня 2016 17:10
Тепер Муковоз зможе далі тинятись по місту в робочий час і хизуватись айфоном, а його мама зможе далі пишатись сином. Людина він, може, і хороша, але форму йому можна довірити, хіба що, охоронця в супермаркеті.
Активісти Показати IP 28 Квітня 2016 16:23
Хотіли по тихому добити ментів ? Не вийшло? Петрикууууу ти обіцяв розвалити все до кінця. Біжи до Лапіна, скоро тебе відправлять і навіть не у підвал. Біжи петрикууууу . біжи
Анонім до Активісти Показати IP 28 Квітня 2016 18:09
Правда
Лучанка Показати IP 28 Квітня 2016 16:35
Віктору Валюху - респект!
DEXTER Показати IP 28 Квітня 2016 16:37
Молоток
АТО Показати IP 28 Квітня 2016 23:04
ПОЗОРИЩЕ УКРАЇНИ І СУДДЯ І МІЛІЦІОНЕР.
Оля до АТО Показати IP 29 Квітня 2016 08:50
А хто дає оцінку фаховим спеціалістам? Збіговисько шкільних двійочників, невдах по життю, які своїми корисними діями нічого не досягли!
Волинь моя Показати IP 29 Квітня 2016 00:20
Ніколайчук - член атестаційної комісії №6. Довго сміявся))))) Інтелект!!! Розум!!! Знання!!!! Хоча можливо номер співпав влучно.. стверджувати не буду)))) А рішення суду - законне. Без сміху. Суддя на своєму місці. Позивачу бажаю відмінно виконувати свої посадові обов"язки.
Закон до Волинь моя Показати IP 29 Квітня 2016 12:36
НІКОЛАЙЧУК-ОДИН ІЗ НАЙГАНЕБНІШИХ КОНТРАБАНДИСТІВ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ. ПРОДАЄ ГОДИННИКИ ПІДРОБЛЕНІ. ЗАКОН ДЛЯ НЬОГО НЕ зАКОН.
1111 Показати IP 29 Квітня 2016 08:22
Пацани респект, а тепер давай ловити ціх Членів комісії Климчука, ... та інших які хтіли розвалити міліцію, хотьби побрити налесо.
Рома Показати IP 29 Квітня 2016 10:03
Муковоз це не компетентна людина в своїй галузі, хабарник і т.д. Дану особу давно пора було вигнати з правоохоронних органів!!!
Андрій Показати IP 29 Квітня 2016 10:05
Самий найгірший та найнекомпетентніший керівник за всю історію Луцька!!!
до лучанин Показати IP 29 Квітня 2016 11:06
Видно що цей дощ надовго надовго цей дощ .... е така пісня. Але мае бути завершення : 1-й варіант подальше служба в зоні ато . 2-й увб начинае копати і находить те що було давно і оприлюдію всі факти або реалізуе через порушення кримінальних справ. Як би я був такий як тато ! А тато був такий як я. То взябли б собі одну дівку і трохи тато і трохи я. Десь так як на волині. -трохи тато -трохи я.
Українець Показати IP 29 Квітня 2016 12:42
МУКОВОЗ "СДЄЛАВ" ШПИГУ, ЛАПІНА І ХАТЮ, ТЕПЕР ЇХНІЙ ХІД-ЦІКАВЕ КІНО!!!
до до лучанина Показати IP 30 Квітня 2016 12:22
2-й варіант явно провальний тому що в увб працюють явні корупціонери які свої посади купили у Києві.Сам факт потрапляння на роботу в увб є явною корупцією тому що туди простий смертний аж ніяк неміг непопадає і незможе попасти без проплати за посаду.Для того щоб увб ефективно діяло потрібно:1-ше розігнати тих хто там працює(перевести а інші області тоді вони самі позвільняються)2-ге на посаду в увб вибирати на відкритому конкурсі з числа працівників різних правоохоронних органів.