USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

За стрілянину посеред вулиці Лапін може відбутися штрафом

2 Серпня 2016 21:59
Народного депутата України Ігоря Лапіна за стрілянину в обласному центрі Волині можуть оштрафувати.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Нагадаємо, 9 червня в Луцьку народний депутат Ігор Лапін відкрив стрілянину по грабіжниках, які намагались вкрасти у нього сумку. Згодом застосування зброї він пояснив тим, що буцімто оборонявся. Натомість зловмисники стверджували, що взагалі не мали при собі зброї, а сам Лапін на прес-конференції зізнався, що випустив у крадіїв усю обійму набоїв і про це не шкодує.

В прокуратурі запевняють: досі проводять перевірку щодо цього інциденту.

"Згідно з результатами досудового розслідування буде вирішено питання про наявність в діях Лапіна І.О. ознак адміністративного правопорушення - порушення правил носіння та зберігання вогнепальної зброї", - йдеться у листі правоохоронців.
Натомість, адвокат Віктор Шевчук каже: в діях Лапіна наявні ознаки ще одного правопорушення - кримінального. Дії Лапіна можна кваліфікувати за ознаками статті 37 Кримінального Кодексу України "Уявна оборона".

"Є ознаки як уявної оборони, так і ознаки адміністративного правопрорушення. Я припускаю, що це була уявна оборона, оскільки особа не змогла адекватно сприйняти дійсність і прийняла рішення про застосування вогнепальної зброї. Це за умови, що в нападаючої сторони не було будь-якої зброї. Якби зброя була, то це могло б кваліфікуватися як необхідна оборона", - каже адвокат.

Нагадаємо, нещодавно прокуратура Луцька закрила кримінальне провадження проти Віктора Вальчука, громадського активіста та помічника нардепа Ігоря Лапіна, який 5 березня відкрив стрілянину по перехожих на Київському майдані.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
чечен Показати IP 2 Серпня 2016 22:05
слава гандурасу
Громадяни Показати IP 2 Серпня 2016 22:46
Що нам робити, коли захочуть згвалтувати чи вкрасти? Розслабитись, принести ще з дому чи захищатись?
Ігор Показати IP 2 Серпня 2016 22:54
Слілуючим кроком буде взяття на поруки грабіжників колективом "вн"? А можливо ви тих чотири рази судимих грузинів усиновите?
опа до Ігор Показати IP 2 Серпня 2016 23:28
Ігорко, то ти, сонечко наше? Та не парься. Грабіжників крім тебеі твого таточка ніхто не кришує - тобі ніхто не конкурент
Люмпен Показати IP 2 Серпня 2016 23:13
Адвокат Шевчук захищає нападників чи Лапіна?
Йой Показати IP 2 Серпня 2016 23:54
Який штраф? Тільки виправні громадськіі роботи! Віправити його на вишків чистити каналізаційні відстійники!
Адвокат Показати IP 3 Серпня 2016 00:03
Яка нах. Уявна оборона.? Студент! Не путай загальну частину КК з особливою!!!!! Це допоміжна стаття яка може йти у сувокупності. Клоун ти шевчук а не адвокат
сусіди Показати IP 3 Серпня 2016 00:40
"А был ли мальчик?", де тії грабіжники о 8-40, коли всі люди йшли на роботу, хто дасть гарантію що в нашому дворі серед білого дня не будуть стріляти? Грабіжників чомусь ніхто не бачив.
Міра Показати IP 3 Серпня 2016 07:22
А посадити Лапіна слабо! За кришування бурштину Дали б років з 10.
лучанин Показати IP 3 Серпня 2016 08:13
Заберіть те ч*о на передок і хай там настріляється.. ато піариться фіг зна на чому.. ..."Уявний депутат..уявна оборона.." п**ец.
Лучанин Показати IP 3 Серпня 2016 09:00
Вальчук і Лапін - "бійці" (((
Рома Показати IP 3 Серпня 2016 09:17
Лапіна не штрафувати, а садити в тюрму потрібно!!!
Правдоруб Показати IP 3 Серпня 2016 11:04
Що це за адвокат Шевчук, який не бум-бум в кримінальному кодексі. Ст 37 КК України це загальна частина. Діяння передбачені в Особливій частині кодексу. ВН беріть розяснення в авторитетних правників, а не в людей які не розуміються в кримінальному праві.
Правдоруб Показати IP 3 Серпня 2016 11:04
Що це за адвокат Шевчук, який не бум-бум в кримінальному кодексі. Ст 37 КК України це загальна частина. Діяння передбачені в Особливій частині кодексу. ВН беріть розяснення в авторитетних правників, а не в людей які не розуміються в кримінальному праві.
Юрист Показати IP 3 Серпня 2016 16:17
Шевчук,мочіть) Цікаво,яка санкція статті 37 КК України,бо я уже втретє протираю свої окуляри і не можу її там побачити)
2424 Показати IP 3 Серпня 2016 22:26
Лапiн ти негiдний бути депутатом