USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Нехай зізнається про своє мародерство в зоні АТО», - Ігор Палиця про «рейд» імені Лапіна

11 Серпня 2017 22:09
Журналісти Інформаційного агентства Волинські новини звернулися за коментарем до голови Волинської обласної ради, органу місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ і міст у межах повноважень, визначених Конституцією України, Ігоря Палиці стосовно «рейду» учасників АТО та волонтерів, який відбувся у Луцьку увечері 11 серпня.

«Я дуже поважаю тих хлопців, які воювали насправді, і мені шкода, що їхні заслуги належно не оцінені. Шкода тих, хто проливав свою кров, тих, хто боровся і бореться за Україну й досі. Але коментувати так званий «рейд» під егідою грабіжника і мародера Ігоря Лапіна я не буду», - сказав Ігор Палиця.

Зі слів Ігоря Петровича, ще у 2014 році нині покійний Ігор Єремєєв розповів йому, що запропонував Лапіну $500 тисяч, аби він балотувався на парламентських виборах від Луцька, а не від Ковеля.

На запитання щодо зазначених у зверненні випадків підпалів майна, стеження, побиття або тиску на нібито своїх опонентів, Ігор Петрович заявив, що ні він, ні Олександр Тиводар, ні будь-хто з команди УКРОПу жодного стосунку до перелічених випадків не має.

«Нехай Лапін і його команда розбираються в тому самостійно. Йому краще зі своїми друзями зізнатися про випадки мародерства в зоні АТО, звідки він повернувся з двома автомобілями та мармуровими унітазами. А після проходження служби придбав у Луцьку декілька квартир. Нехай чистосердечно зізнається, тоді, можливо, стануть зрозумілі причини підпалів та всього іншого», - сказав Ігор Палиця.

ЧИТАТИ ЩЕ: «ГЕРОЙ-ДЕПУТАТ» ЧИ ВСЕ Ж ТАКИ САМОЗВАНЕЦЬ ІГОР ЛАПІН?
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
по темі Показати IP 11 Серпня 2017 22:19
лапін - ТХОРЯКА !
777 Показати IP 11 Серпня 2017 22:19
Хотів попіаритись Я, а вийшло, що піариться Лапа. І по "Інтері" навіть показали в камуфляжі...
? Показати IP 11 Серпня 2017 22:21
Отакої....а квартири не сховаешь
Лучанка Показати IP 11 Серпня 2017 22:25
Молодець Палиця
Лучани до Лучанка Показати IP 11 Серпня 2017 23:00
Тактовно і грамотно. Думайте.
Кілінкаров Показати IP 11 Серпня 2017 22:36
Герой нещасний, це не з немічними йому воювати і лазити по собачих будках, а потім гнати чужі автівки додому... стервятник
Зима Показати IP 11 Серпня 2017 22:47
лапін це ч*о і гни*а через якого (і його клептоманію) загинули люди.........
123 Показати IP 11 Серпня 2017 22:48
Лапин д*рьмо редкое не вопрос, но Еремеева сюда зачем путать? Он ответить ведь уже не может...
777 до 123 Показати IP 11 Серпня 2017 23:39
Просто сказав як було..............
777 до 777 до 777 Показати IP 11 Серпня 2017 23:50
просто немає в кого перепитати.
Гуцул_2006 до 777 до 777 Показати IP 13 Серпня 2017 15:54
У Лапіна. Як офіцер не повинен збрехати.
Сс до Гуцул_2006 Показати IP 14 Серпня 2017 15:44
Ой не сміши, хто там бойовий офіцер Лапін?? да це анекдот, Лапа це криса ще та, і сцикун ще той! що він тільки і робив це мародерствував! Я одного тільки зрозуміти не можу, як такому гандо..у люди вірять, і навіщо АТОшніки з ним позоряться?? Вони з тим ушльопком на одному полі ср*ти не мають, хіба що такі самі псевдо херої!
Отморозки одні зібра Показати IP 12 Серпня 2017 00:35
Отморозки одні зібрались які не хочуть працювати, а Палиця класний чоловік, хоч порядок в Луцьку робить, дороги ремонтує, в дворах дитячі майданчики, а Лапін тільки квартири собі скупляє і нові машини. Накрав бабла і по ресторанах відпочиває.
Лучанка Показати IP 12 Серпня 2017 09:49
Лапін із самого початку своєї "політкар*єри" показав своє гниле нутро! У Ковелі він ніколи б не пройшов до ВР, а лучани повелись на його подачки!! "Герой"- експропріатор: грабуй "награблене" - це його життєва позиція!!
Лучанка до Лучанка Показати IP 12 Серпня 2017 10:05
І трохи редактор згладив назву "подвигів" Лапіна: він не "рейдер", а банальний МАРОДЕР під час військових дій!!
Еее Показати IP 12 Серпня 2017 10:17
До лапіна у суспільстві нема поваги, ганд*н одним словом.
Анонім Показати IP 12 Серпня 2017 14:20
Лапін це чмо ще те, як ліз до корита в ВВ і по дворах бігав з агітацією, просив людей щоб безкоштовно повісили банер з його мордою, тому що він голий і босий він лізе не за гроші ,тому що в нього іх немає, а тільки заради того щоб відстоювати інтереси простих людей, а тепер гребе все під себе ще й розводить катавасіі і розпускає плітки в Луцьку .Гнати в Ковель полішука, нехай там керує чудо безмозгле .І до Палиці цьому жлобу ще дуже далеко , на Палицю йому потрібно тільки рівнятись і брати приклад- це дуже розумний і вихований політик , стільки як він зробив для Луцька не зробив ніхто!!!!
Саша $ БАКС Показати IP 12 Серпня 2017 14:57
Лапін займається не тим -- і тут лучанам варто замислитися ХТО їх місто представляє в парламенті. А що якби молоді парубки набагато спортивнішої статури, ніж у цих ряжених "азовців", які там під дудку Лапіна стрибали прийшли на підтримку Палиці (альоша Кушнєр мішок картоплі не підніме -- вояка він нещасний)... А що, якщо б АТОшникі, які в окопах захищали нашу країну, а не як нещасний ЗОЛА (коли на сході був Іловайський котел і були запеклі бої він тут до парламенту балатувався) прийшли на підтримку Ігоря Петровича?? І якби виникла сутичка? Хто б поніс відповідальність за розбиті голови? контініум гарячкує, у них якась істЄріка. Зрештою, Лапін як народний депутат з трибуни ВР міг зачитати це звернення, але шось ніколи не читає)) Ігор Миронович ЄРЕМЄЄВ -- це була людина з великої букви. Дипломат, який умів знаходити компроміс і домовлятися. А нинішній КОНТИНІУМ, ну їй-Бо це фальстарт за яким послідує дискваліфікація від виборців... ВОЛЮ Тиводару!
Олег Показати IP 12 Серпня 2017 17:02
Прид*рка лапіна, давно пора було прив'язати до стовпа позору і хто хотів чи мав якусь причину вдарити палицею по спині. Але є ще одна твар*ка не краще лапіна - кватирко (керівник волинського лісу). Це ставленик і колісників і лапіна, який їздив київ за цього сашка-отморозка...
АНАТОЛЬ_ Показати IP 12 Серпня 2017 18:39
Ганьба Лапіну!
Порівняли Показати IP 12 Серпня 2017 21:40
Палицю і Лапіна... Палиця це інтелектуальна особа, патріот Волині! А хто такий Лапін? Випадковий депутат...
щира лучанка Показати IP 12 Серпня 2017 22:11
Знаєте, чесно,мені соромно за наше місто і область! Зі всіх сторін, от зі всіх!Де той Луцьк, де??? Де чесний мер, губернатор, голова ОДА??? ДЕ? на що став Луцьк схожим? жах!де лучани??? а лучан все менше, менше, менше... Не хочу нікого ображати, але й нема за кого голосувати.Просто знову ж таки з 2-х зол вибираєш менше зло, а менше-це Палиця і всі його ставлєнікі..., за Вусенчіху і континіум аж тошнить писати,це взагалі пора реально в лікарню в Ліпіни,а тих в тюрму!Тому, біда в нас, реально біда, а нам тут жити і нашим дітям. Я чесно піду на вибори,але, певне, перекреслю все і піду додому...сь так зроблю, бо ж і графи проти всіх не буде!
Ігор луцький до щира лучанка Показати IP 12 Серпня 2017 22:23
Підтримую.Я теж прийду на вибори і всі бюлетні зіпсую.Я не хочу приймати участь в цій клоунаді.
Анатоль_ Бідзюра до щира лучанка Показати IP 13 Серпня 2017 09:18
Знаєте, "Лучанко", і я із Вами. Наші люди не вміють обирати чесних людей. Їм тільки дай цвілу гречку із протермінованою килькою і 100 грамів смердюхи. Їм по-боку Держава, Незалежність і народ. Воно (чмо болотяне) поїде до Польщі, так-сяк заробить гроші, приїде - проп'є їх і знову тю-тю! А на виборах вчергове проголосує за шахраїв.
Анонім до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 13 Серпня 2017 11:09
Хто чмо болотяне, то це ти і Лапін ,про якого йдеться в статті. Хто тобі дав моральне право ображати людей , які ідуть на заробітки в Польщу , вони ідуть не для того щоб пропити ці гроші, а для того щоб прогодувати сім"ю!!!!!!! Ганьба!!!!
Анатоль_ Бідзюра до Анонім Показати IP 13 Серпня 2017 12:19
Назватись треба, а потім зможемо про щось говорити. Ви, "Аноніме" частенько використовуєте "ВН" для своїх провокативних коментарів.
Анонім до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 13 Серпня 2017 14:47
Про що можна з такими говорити ?
Луцьк до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 13 Серпня 2017 14:59
Якщо не вписувати при коментуванні графу "Ім'я", то програма автоматично проставляє "Анонім") Пора вже знати.
Анатоль_ Бідзюра до Луцьк Показати IP 14 Серпня 2017 09:17
А хто заважає?