USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Назвали нового головного «будівельника» Волині

25 Липня 2014 10:50
Директором департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Волинської ОДА став Володимир Банада.

Призначення відбулося у четвер, 24 липня. Про це повідомляє ВолиньPost.

Довідково:

Володимир Банада народився 25 березня 1953 року в Луцьку. Навчався в Київському політехнічному інституті. Освіта вища. Закінчив повний курс у 1977 році за спеціальністю гідропневмоавтоматика та гідропривід, за фахом — інженер-механік. Після закінчення працював на Луцькому автозаводі інженером-конструктором, заступником начальника відділу, заступником головного механіка, головним механіком заводу.

У квітні 1990 року обраний депутатом Луцької міської ради. У листопаді 1990 року сесією міськради обраний заступником голови Луцького міськвиконкому, у жовтні 1991 року — першим заступником голови Луцького міськвиконкому.

У вересні 1994 року звільнений із займаної посади у зв’язку з закінченням терміну повноважень і призначений на посаду заступника начальника управління житлово-комунального господарства Волинської облдержадміністрації. 27 жовтня 2003 року звільнений за погодженням з Держкомітетом України з питань житлово-комунального господарства з посади заступника начальника управління житлово-комунального господарства Волинської облдержадміністрації у зв’язку з ліквідацією посади. У березні 1998 року обраний депутатом Волинської обласної ради, у березні 2002 року повторно обраний депутатом Волинської обласної ради.

Член Народного Руху України. У 1999 році обраний головою Волинської крайової організації НРУ . 9 березня 2005 року сесією Волинської обласної ради обраний заступником голови Волинської обласної ради з присвоєнням 5-го рангу посадової особи місцевого самоврядування. По тому певний час був радником голови облради Анатолія Грицюка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
лучани Показати IP 25 Липня 2014 10:55
То де ж та люстрація? Напевно всі забули ,як він захоплював майно Народного Руху.
Маруся до лучани Показати IP 25 Липня 2014 11:41
Згідна. Що, немає МОЛОДШИХ? Всі такі БЕЗПЕРСПЕКТИВНІ? Треба одне СТАРйо призначати? 61 рік! Це жах!
Олесь Показати IP 25 Липня 2014 11:28
Я плякать.... Оце скомпроментувавше себе обрудками з народною нерухомістю, причетне до розвалу і загибелі НародногоРуху , чинуша минулих влад- пенсійного віку - начальник УКБ? Він навіть не будіввельник!!!! Як невіглас може керувати спеціалізованою галуззю? Про архітектуру мовчу взагалі. Абсурд! АЛЕ- автозавод.... перевірений кадр,( по принципу особистої відданості?). Корупційна система держфінансування будівництва, побудована на відкатах, коли ВСІ великі тендери на Волині вигравали дві(!) фірми "з бездоганною репутацією", Борі- Харка, дбайливо викохана, чудово налаштована - нікуди не зникла. Для її очолення і ПРАВИЛЬНОГО направлення потоків - банада - саме те...( хіба фірми зміняться, і то навряд),-. Ой, буде третій майдан...
123 до Олесь Показати IP 25 Липня 2014 11:43
Ой, буде третій майдан... ЦЕ точно "пики ті самі" а якщо НОВІ то з АПЕТИТАМИ не гіршими. Простих людей обдирают.............
Так до 123 Показати IP 25 Липня 2014 11:53
Для того щоб не було третьго майдану і знекровлюють зараз західні регіони, забираючи хлопців і чоловіків на схід, щоб не було кому протестувати. В осад можна випасти від "на донеччині і луганщині мобілізація добровільна" , а в західних областях примусова по плану і за відмову п"ять років тюрми. Це в х..я що таке , як не цілеспрямоване масове вбивство людей з наших регіонів?!!!!
Лучанин Показати IP 25 Липня 2014 11:54
на свалку старих пердунів, дорогу - МОЛОДІ... я в шоці... і з того Банада і того Шибанутого...
Віктор Показати IP 25 Липня 2014 12:12
Та це брєд повний!!!!! Що,немає кого призначити більше????? Третій Майдан не за горами!!!!!!!!
поліщук Показати IP 25 Липня 2014 12:14
І чого я вже нічому не дивуюсь. ((( Що ж почекаємо пару місяців. Закінчиться війна і тоді точно люстрація буде, правда її наслідки дуже багатьом з влади не сподобаються.
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 12:20
Ну й ну. Оцей вже набудує.
Небайдужий Показати IP 25 Липня 2014 13:15
Гунчик і Банада це ті двоє хто розкрадав автозавод!!! те саме зроблять з луьком і областю!!! хіба мало волинян працювали там? мають знати що то з два фрукти.
Правдоруб Показати IP 25 Липня 2014 13:51
Ото бл.дь змінили владу. Ті булу с.кі, а ті ще похлеще. Хватить , ВСТАВАЙ УКРАІНО, ДЕ ТОЙ ЛЯШКО з вилами. Пі.дець прийшли в ЕВРОЖ.ПУ
rjynhf Показати IP 25 Липня 2014 13:53
Банада має хоча б уяву про послуги ЖКГ - тому ви так і нервуєте, бо ті суми що ви, схвильовані наші, вимагаєте з людей - то чисте мародерство, а не самоокупність . Про Гунчика не знаю .
СОНЯ Показати IP 25 Липня 2014 14:07
Оце знову тільки на Стефановича іЧорноху всі гроші будуть віддавати а ті будуть зад Гунчику лизати
месник Показати IP 25 Липня 2014 14:26
у Армян- президент Армянін, ПУТІН-Козел- і той Росіянин, а ми Украінці, а президент ЖИД!!!!!!!!!!!! з цього і треба починати!!!!!!
правда Показати IP 25 Липня 2014 16:29
Не хоче президент народ слухати!Призначае своіх посіпак, а ті. - своіх! А Банада І Гунчик це капец.
Ігор Показати IP 26 Липня 2014 23:03
Який на.. Банада, маразматік, да він вже на майні руху собі дві квартири прикарманив, а з Руху його ще в 2013 в шию погнали за порушення ідеологічних поглядів, найшли керівника, да накерував вже, достатньо, невже ніхто не чує що трофейна зброя з АТО скоро прийде люструвати таких покидьків