USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Нехай помирає вдома»: показали запис розмови медиків про пацієнта з підозрою на COVID-19

6 Вересня 2020 10:41
ЗМІ оприлюднили запис розмови сімейного лікаря та диспетчера «швидкої» про госпіталізацію людини з двобічною пневмонією та підозрою на COVID-19. Там мовиться, що таких пацієнтів у лікарні начебто просто не кладуть – бо у Київській області закінчилися ліжка.

Журналіст Андрій Павловський у фейсбуці оприлюднив запис розмови сімейного лікаря зі Софіївської Борщагівки та диспетчерки Київської обласної станції швидкої медичної допомоги, інформує 24 канал.

Розмова відбулася 3 вересня, йшлося про госпіталізацію пацієнта з підозрою на COVID-19: «У 93-річного хворого – підтверджена двостороння пневмонія, але ПЛР-тесту на коронавірус досі немає. Зараз людина відчуває задуху, у нього уражені легені на 70%. При цьому він лежить вдома і «сходить з розуму».

Сімейний лікар наполягав, що хворого треба госпіталізувати. Але диспетчерка у відповідь лише заявила, що місця для «людей з підозрою» в Київській області закінчилися, і що з пацієнтом робити – вона не знає.

«Що мені з ним робити? Нехай помирає вдома?» – обурено запитав лікар.

Йому відповіли, що «допомогти не можуть». Адже пацієнтів, у яких пневмонія, але немає підтвердженого тесту на COVID-19 – у лікарні просто не кладуть. Пообіцяли хіба спробувати знайти лікарню, яка візьме пацієнта. Але, мовляв, «не обнадіюйте» його.

Під час розмови з’ясувалося також, що у «швидкої» немає експрес-тестів на коронавірус.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Реаліст Показати IP 6 Вересня 2020 11:12
Це ще квіточки.......
Любо бр до Реаліст Показати IP 6 Вересня 2020 13:08
... с нашим атаманом не приходится тужить.
Любов до Реаліст Показати IP 7 Вересня 2020 09:54
А у нас під'їзд дизинфікують лише перший поверх на камеру фото для звіту. Місто в красній зоні...... Для кого ця клоунада?
знайко Показати IP 6 Вересня 2020 11:20
А як по іншому якщо тести закінчуються, лікарні доходять до межі по заповненню, а в нас "Велике будівництво"... :( Думали, що менеться? Ну не з нашими людьми з масками на бороді! :( Все "цікаве" по переду... :(
777 Показати IP 6 Вересня 2020 11:35
Тоже мне новость. 93 года.кто его возьмет.ну если бабок нет конечно.
Олександр Показати IP 6 Вересня 2020 13:32
Зате по 200 000 компенсації заплатили "захворілим" лікарям без симптомів (і навіть бухгалтерії!!! - інфо точне). На це гроші є. Дебільна країна
скептик Показати IP 6 Вересня 2020 13:44
деякі лікариська можуть в лікарні сказати, що забирайте вашого родича додому, бо йому прийшов час вмирати. і дають зрозуміти, що їм в лікарні жмурик не потрібен, щоб не псувати статистику
Читач Показати IP 7 Вересня 2020 06:52
Цікавий якийсь коронавірус:в молодих і зрілих людей,які спілкуються в соціумі тести показують негативний результат,коли є всі наявні симптоми.А в людей ,які вступили в фазу глибокої старості,які постійно вдома сидять-позитивний результат!
Правда Показати IP 7 Вересня 2020 12:03
Ці "герої" усіх нас відправлять передчасно на "той світ". Це і є мета реформи Поросенка-Супрун!!!!!
Читач до Правда Показати IP 7 Вересня 2020 14:30
Шановна правда, президент вже майже півтора року інший! Нічого не переплутали про реформи????
78 Показати IP 7 Вересня 2020 18:34
Цікаво, якби це була її Мама чи Тато вона б так само говорила????
Старый Пердун Показати IP 8 Вересня 2020 03:08
После такого звонка должен уйти в отставку глава минздрав. Поскольку дальше будет хуже раз он на начальных этапах уже здулся дальше будет как снежный ком.