USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Нічна ДТП у Луцьку: авто врізалося в огорожу на мосту

18 Вересня 2016 10:41
ДТП, під час якої жінка за кермом авто не впоралася з керуванням і врізалася в огорожу, трапилася близько 00:30 у ніч на неділю, 18 вересня, у Луцьку, - інформує «Волинь 24».

При в’їзді на міст на вулиці Шевченка жінка за кермом автомобіля Мітсубісі не впоралась з керуванням, здійснюючи поворот на міст. Машина вискочила на бордюр і врізалась в огорожу.

Від удару в авто відірвало ліве переднє колесо.

Коли патрульні прибули на місце пригоди, то виявили біля машини чоловіка. Його й запідозрили у скоєнні пригоди. Та виявилось, що він був пасажиром, а жінка, перелякавшись, втекла.

Чоловік кілька хвилин переконував жінку повернутись і доводив, що ніхто її не заарештує. Вмовляння подіяли і дружина повернулась. Патрульні склали протокол за статтею 124 (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження майна).

Слід зауважити, що на запиленому капоті авто був напис «З днем народження, Лєночка. Я тебе люблю». А жінку за кермом звали Людмила. Пояснити, що означає напис на капоті, вона відмовилася...
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
опер Показати IP 18 Вересня 2016 11:15
п"яне б**ло
До опера Показати IP 18 Вересня 2016 11:40
Ви не опер.... ви лихий опер, злий на все життя
Анонім Показати IP 18 Вересня 2016 11:46
Поставте накінець там бетонні блоки з бочками з водою,замість огорожі!!
луцьк Показати IP 18 Вересня 2016 11:52
нехай та жіночка татуювання на долонях зробить ліворуч і праворуч щоб не пупати куди кермо крутити :)
аяяй. Показати IP 18 Вересня 2016 16:09
Очень часто там машины лупятся в ограду моста! Что-то там нечисто
До аяяй до аяяй. Показати IP 18 Вересня 2016 17:08
Все там норм. Просто: 1. Не потрібно сідати за кермом на підпитку 2. Не варто на великій швидкості проїзжати те кільце і в'їзжати в повороти Ось тоді все буде нормально
ВОВК Показати IP 18 Вересня 2016 18:21
баба попутала підалі. бяда
Анонім Показати IP 18 Вересня 2016 19:48
чувак был за рулем бухой....просто ждал когда баба прибежит)))
Анонім до Анонім Показати IP 19 Вересня 2016 00:41
Це більше схоже на правду.Дружина кинулась на амбразуру.А де ж Лєночка?
Степан Показати IP 19 Вересня 2016 00:07
Пишуть ліве, а на фотках - праве колесо