USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Нічний бій під Слов’янськом: знищили 100 терористів

18 Травня 2014 11:44
Українські військові знищили близько 100 терористів під Слов'янськом. Бій тривав цілу ніч. Про це розповів учасник бою, - повідомляє УНІАН.



"Підсумок сьогоднішнього дня. Всю ніч сьогодні по цегельному заводу (основна база терористів – ред.) на околиці Слов'янська працювала артилерія і спецслужби. Вранці зайшла розвідка.

Згідно з інформацією учасника цього бою, втрати серед терористів - до ста осіб", - написав журналіст Аркадій Бабченко.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
лпдмуа а простише и Показати IP 18 Травня 2014 11:54
ночью все колоради на одно лицо : поробуй розбери где сепаратист-дандист или просто бандит в розиске
Дончанин до лпдмуа а простише и Показати IP 18 Травня 2014 12:20
Ночью, если конечно начальства поблизости нет, ибо при начальстве "воюют", солдаты ВСУ и ополченцы байки друг другу травят.
Анонім до Дончанин Показати IP 18 Травня 2014 12:33
а я о чем ?"-почему ти вчера не ходил в атаку-спрашивает командир нацгвардии бойца : Да я ходил в атаку так возле меня никого уже небило
vik до лпдмуа а простише и Показати IP 21 Травня 2014 07:54
такое впечатление что скоро кумоваться будут с бандюгами ! А потом пяной толпой двинут на парашу ?
vik до лпдмуа а простише и Показати IP 21 Травня 2014 08:11
да не ужели нельзя разнести всю эту погань ! я хоть и служил в армии еще ссР и то понимаю что зачистить всех этих гнид - дело часа - максимум полтора !
vik до лпдмуа а простише и Показати IP 21 Травня 2014 08:23
ну и чо ! не надоело КІЙОВ показывать - засранцы - подлые ! гопняк .
Виктор до лпдмуа а простише и Показати IP 21 Травня 2014 14:51
Люди это обычная болтовня со стороны силовиков-где тела убитых? Может они городской морг бомбили.
Анонім Показати IP 18 Травня 2014 14:40
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 18 Травня 2014 14:50
Ну таке треба відсвяткувати.Слава Україні.
Юрист Показати IP 18 Травня 2014 14:54
Путлер задіює всі можливі ричаги у війні, в тому числі інформаційній. Зверніть увагу, що третина коментів на ВН пишуться явно не жителями Волинської обл. Здавалося, яке б їм діло до невеликої аграрної області, а не тут то діло... цілі банди путінських тролів сидять і сточать. Доводять нам цінності рашки. Освоюйте Сибір та Далекий Схід і не лізьте в наші справи! Слава Україні!
ЙУХА до Юрист Показати IP 18 Травня 2014 14:59
Тут і своїх колорадів достатньо
Анонім до ЙУХА Показати IP 18 Травня 2014 15:04
І їх офіс на Ковельській.
Богдан Показати IP 18 Травня 2014 15:14
Наведу реальний приклад.В мене дядько живе недалеко Луганська.Єдиний його заробіток має Камаза і возить відходи з одного підприємства.Вночі в вівторок до нього завалило четверо ...уїв і з георгіївськими тряпками і заявили,що у неразі віддачі машини буде розстріляний на очах жінки і доньки за участь якби у ПС якого там взагалі не бачили.Ну власне сімя зашилась без своєї годувальниці.
Лучанка до Богдан Показати IP 18 Травня 2014 15:24
Нічому вже не дивуюсь.Сьогодні ті скоти якогось фермера на очах дружини застрелили.Скількі можна з тим кодлом гратися.
саня до Лучанка Показати IP 18 Травня 2014 18:30
То й граються, що комусь у Київі це вигідно, а люди хай гинуть