USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Онкохворому бійцю з Волині просять допомогти врятувати життя

10 Січня 2017 08:15
22-річний боєць АТО з Горохівщини Володимир Бабій потребує допомоги для боротьби з раком. Чоловікові збирають кошти на лікування, інформує Район.Горохів.

Про це у Фейсбуці написала Інна Голдованська.

Волинянину, який ніс службу у зоні АТО в складі 54 бригади, поставили діагноз – рак верхньої щелепи.

«Просимо про допомогу молодому бійцю, життя якого тільки починається. Бабій Володимир Іванович -08.08.1995р 22 рік), пройшов АТО, 54 бригада , 3 танковий батальйон - діагноз рак верхньої щелепи (Пухлина крило-піднебінної та підскроневої ямки носоглотки ( плоскоклітинний неороговілий C-R) 4 ст!!! ).

У юнака сильні болі, йому дуже важко їсти. Хлопець з Горохівського району!!!», - йдеться у повідомленні.

Усіх небайдужих, хто хоче допомогти бійцеві, просять перераховувати гроші на карточку ПриватБанку 5168 7456 0079 9156 Бабій Володимир Іванович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Швондер Показати IP 30 Грудня 2016 09:24
Зараз армія і військові багаті як ніколи,. нехай платять чого жмуться не розумію,а врачів у воєнкоматі які ставили що він абсолютно здоровий до нагород. 3-го танкового батальйону 54 омбр не існує в природі не вводьте людей в оману.
видно-шо-швондер до Швондер Показати IP 10 Січня 2017 09:34
3-й батальйон 54-ї бригади звичайно існує, він був переведений зі складу (танкової) 17 ОТБр, (там він був 1-й бат)
Адвокат Показати IP 30 Грудня 2016 11:12
Якщо отримав захворювання під час проходження служби , всі витрати на лікування візьме МО України ...