USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Опалювальний сезон у Луцьку можуть розпочати наступного тижня

20 Жовтня 2018 09:00
Тепло в оселі лучан можуть подати вже у вівторок-середу, якщо температура становитиме менше 8 градусів.

Про це йшлося під час восьмого випуску проекту «Звіти.Наживо» в ефірі UA:Волинь 19 жовтня.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міськради Юрій Крась зауважив, що, відповідно до закону, теплоносій подаватимуть у житлові будинки, школи та дитсадки, якщо протягом трьох діб температура становитиме нижче 8 градусів.

Зважаючи на прогнози гідрометеоцентру про похолодання, опалювальний сезон розпочинатимуть у вівторок-середу. Оскільки можливі температурні зміни, посадовець наразі не називав конкретної дати початку опалювального сезону. Усі служби готові до зниження температури. Наразі теплоносій розпочали надавати на прохання обласної інфекційної лікарні.

Нагадаємо, про те, що чіткої дати початку опалювального сезону у місті немає, повідомляла директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Просто дописувач Показати IP 20 Жовтня 2018 09:09
Середня нижче 8 протягом 3-х діб буде десь 23-24 жовтня.Можна дотягнути і до 1 листопада.
123 до Просто дописувач Показати IP 20 Жовтня 2018 10:05
Розумію, братан)) з такими цінами - хотілось би дотянути десь до 1 лютого, в ідеалі взагалі до квітня протриматись))
протримаємось до 123 Показати IP 20 Жовтня 2018 10:15
Глобальне потепління нам допоможе
Mikelos до Просто дописувач Показати IP 20 Жовтня 2018 13:37
Я також за те щоб до 1 листопада протриматись, з такими цінами ну його нах...
Аноним Показати IP 20 Жовтня 2018 09:29
А дiти в садочках нехай мерзнуть? До понедiлка примiщення всирiють в таку погоду даже сильно...Але кому там яке дiло на дiтей(
опа до Аноним Показати IP 20 Жовтня 2018 10:38
Можна ж подати тепло тільки в лікарні, садочки та навчальні заклади. Для чого його в житлові будинки в таку погоду подавати?
ну ну Показати IP 20 Жовтня 2018 10:01
Зараз почнеться... Там прорвало, тут прорвало, поки ми розкопаємо поладим...