USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Оприлюднили рейтинг вишів Луцька

13 Липня 2017 11:05
Рейтинг вищих навчальних закладів Луцька склав інформаційний ресурс «Освіта.ua», передає Конкурент.

Місця розподілили відповідно до результатів загального рейтингу кращих вишів України у 2017 році.

На першому місці – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки із підсумковим балом 170. До слова, торік СНУ у підсумку отримав 194 бали.

До загального переліку кращих приватних українських ВНЗ потрапив Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», філія якого є і в Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
sv Показати IP 13 Липня 2017 11:49
СНУ - кращий Виш? Це певно жарт. Ха-ха три рази. Нехай напишуть як у СНУ цього року випускникам бакалаврату повидавали дипломи з помилками, а деяким групам - взагалі не по тій спеціальності, по якій навчались!
Луцьк до sv Показати IP 13 Липня 2017 13:29
Ти, голота неосвідчена, дипломи замовляються в спеціальному органі який їх підготовлює, через дрібний системний збій може статись помилка, яка й спричинить недостовірність даних. Чи ти думаєш тут в Луцку на пластмасовому СНУ дипломи робить? Кращого вузу на Волинь немає.
sv до Луцьк Показати IP 13 Липня 2017 15:45
По-перше, дипломи видавались паперові, на 4 чи 5 аркушах, ніяких голограм чи інших знаків там немає! По-друге, у дипломі друкується та інформація, яка надається університетом і про якийсь системний збій нічого не говорилось! По-третє, "шановний" Луцьк, Вас напевно ТАМ навчили ТАК спілкуватись? Ви випускник цього Вишу? Що ж, гарну рекламу йому робите!
sv до Луцьк Показати IP 13 Липня 2017 15:53
Слова "неосвідчений" в українській мові немає. Навчіться спочатку писати, а потім будете розмірковувати над тим, в чому не розбираєтесь!
d до sv Показати IP 13 Липня 2017 13:33
кращий з вишів в Луцьку) в загальноукраїнському рейтингу - СНУ на 45 місці, а ЛНТУ - на 67
Лучанин до sv Показати IP 13 Липня 2017 15:02
СНУ - один з найкращих вузів!!!
59 Показати IP 13 Липня 2017 14:03
Може хтось знає,чому СНУ називають "східноєвропейський".За якою ознакою?Якщо за географічною,то ми якраз знаходимось майже в центрі Європи ((геоцентр в Закарпатті). Якщо по мірках ЄС,то ми дійсно знаходимось на сході ЄС.Поясніть,хто може.
Partner Показати IP 13 Липня 2017 14:04
Цікаво, а чому немає посилання на цей рейтинг по тексту ніде?) Кілька днів назад бачив цей рейтинг на одному з офіційних освітніх сайтів, так там цифри трохи інші: ЛНТУ на тому ж 67-му місці, а ВДУ - на 70. За що їм автори "+25" місць домалювали? Чи правильніше "за скільки?")