USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Опублікували фото оновленого потяга «Ківерці – Львів»

27 Січня 2019 19:49
У мережі опублікували фото оновленого потяга сполученням «Ківерці-Львів».

Фото опублікував Степан Ваньо у спільноті Ківерцівський районний інформаційний портал у Facebook.

До слова, як повідомляють на сайті Львівської залізниці, починаючи з 25 січня 2019 року поїзд № 7004 Львів – Ківерці відправлятиметься зі Львова та курсує до станції Підзамче згідно з діючим розкладом: Підзамче 17:40-17:42, Сапіжанка 18:30-18:32, Кам`янка Бузька 18:37-18:39, Радехів 19:22-19:24, Стоянів 19:47-19:50, Горохiв 20:12-20:14, Луцьк 21:45-22:00, прибуття у Кiверцi 22:15.

Починаючи з 26 січня цього року поїзд № 7003 Кiверцi– Львів відправлятиметься з Ківерець о 05:13 (замість 05:16), Луцьк 05:28-05:33, Горохiв 06:57-06:58, Стоянiв 07:16-07:17, Радехів 07:39-07:40, Кам`янка Бузька 08:19-08:20, Сапіжанка 08:25-08:26, Підзамче 09:13-09:15, прибуття у Львів 09.28.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, курсування рейкового автобуса сполученням Львів–Ківерці–Львів тимчасово призупинили на початку 2019 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Лучанин Показати IP 27 Січня 2019 19:54
Деревянные лавочки, Карл! Деревянные!!! 2019 год на дворе. И цвет поносный
Виборець до Лучанин Показати IP 27 Січня 2019 22:00
Зате по документам кожний салон.
Галя до Лучанин Показати IP 30 Січня 2019 15:03
Зразу видно, що ви за все життя не їздили приміськими поїздами. Є двері в туалет, сидіння ідіально лаковані. всі лампи є, вікна чисті, підлога не затерта, є смітник навіть! Головне щоб місцеве населення не забруднило і не поламало! Поїзд хоч старий, але все красиво.
Лучанка Показати IP 27 Січня 2019 20:01
Швидкісний. 140 км за 4 години!
Галя до Лучанка Показати IP 30 Січня 2019 15:04
Звичайним приміським треба чекати кілька годин в Стоянові або Сапіжанці. Виходить майже десять годин
Я Показати IP 27 Січня 2019 20:32
Дуже добре що є такий потяг.Ще б люди його самі берегли, а не загадили мішками...
Анонім до Я Показати IP 27 Січня 2019 20:53
На пару разів проїхати "не москалям"...
Бебу Показати IP 27 Січня 2019 20:53
4 год - це вже не 6. Все- таки швидше, ніж було
Лучанин до Бебу Показати IP 27 Січня 2019 22:50
Було 3 години рейковим автобусом
Павло до Лучанин Показати IP 28 Січня 2019 15:57
Рейковий автобус зі Львова до Луцька ніде не зупинявся! Ось вам і додаткова година!
Суд Показати IP 27 Січня 2019 20:54
2019-Столипінський вагон,історія повторюється
В.А. Показати IP 27 Січня 2019 22:09
ЧИ Є ОПАЛЕННЯ У КОЖНОМУ ВАГОНІ -- НІЧИЧИРК
У.З. до В.А. Показати IP 27 Січня 2019 23:55
Опалюють вагон пасажири своїми пуканами.
Галя до В.А. Показати IP 30 Січня 2019 15:06
Опалення є. Під сидіннями пічки. Іноді навіть дуже жарко. Видно, що поїзд з ремонту. То їх напевно перевіряли
Небайдужа Показати IP 27 Січня 2019 22:22
Сором який!!! 2019рік, а як кам'яне століття!
Iлон Маск Показати IP 27 Січня 2019 22:45
Ось ти який, украiнский гiперлуп...
Віскас Показати IP 28 Січня 2019 01:54
Такі дизель потяги повинні експлуатуватися у приміському сполучені,а не як експрес!! Роль експреса виконував рейковий,а тут в котре нас кинули....зато рейковий трудитиметься на Київ пасс
Галя до Віскас Показати IP 30 Січня 2019 15:00
Його і призначили як приміський!! Але з мінімумом зупинок А про прискореність написали, щоб всі пасажири розуміли, що зупинок по всіх гнідавах і несвічах немає і не дьоргали потім стоп-кран.
Yeeeeah Показати IP 28 Січня 2019 08:33
Лол, друзі, ті хто пишуть "фу, гумно, всьо прапала". Давайте пригадаємо наш корейський "гіперлуп", який любив застрягати посеред лісу, особливо зимою, особливо в -15-20'С. Та, я розумыю, що це був космічний тімбілдинг, всі знайомляться, годують один одного коньяком, вином, горілкою (в кого що є). Але БЛЯХА МУХА, цей "кореєць" ставав постійно, а потім приїзджав "дідусь" - старий радянський тягач, який сунув молодого корейця.
Коза до Yeeeeah Показати IP 28 Січня 2019 14:42
Ну в Кореї шикарні поїзди. Для того щоб він їздив як в Кореї необхідно міняти всю мережу, а це гроші. Плюс якщо в нас буде шикарне залізничне сполучення, кому потрібні будуть автобуси автолюкс :) Ніхто не каже, що тягач поганий, але в 21 столітті витрачати 4 години на 140 км - це жах.
петро Показати IP 28 Січня 2019 11:56
Реформи гіперлупа-порохобота омеляна.