USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Перед будівлею Волинської ОДА будують барикади

19 Лютого 2014 11:52
Активісти луцького Євромайдану закликають людей долучитися до будівництва барикади навколо будівлі, оскільки, на їх думку, влада намагатиметься повернути собі приміщення.

Усіх, хто має таку змогу, закликають привозити пісок, автомобільні покришки, залізну арматуру та все, що може згодитися для будівництва барикад.

Наразі, зі слів активістів, у приміщенні немає жодного представника міліції та представника влади. Мітингувальники прибирають розбите скло, витирають кров.
За станом на 11.39 перед входом в ОДА вже є декілька десятків автомобільних покришок.

До слова, активісти закликають людей нічого не нищити в приміщенні ОДА, оскільки все майно, яке там знаходиться, належить не чиновникам Януковича, а волинській громаді. Як повідомили активісти, будівлю ОДА планують зробити "Луцькими профспілками" і "Жовтневим Палацом".

Всередині приміщення ОДА, на другому поверсі, активісти також облаштовують барикади. Вони виносять зі службових кабінетів стільці, дивани. Головна мета – облаштувати штаб народної самооборони і медпункт для активістів.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
erertey Показати IP 19 Лютого 2014 11:55
Одне питання - НАВІЩО?
Дурне питання до erertey Показати IP 19 Лютого 2014 12:48
Це психологiчно впливае на Зека i його банду.
erertey до Дурне питання Показати IP 19 Лютого 2014 12:55
Другої відпоіді і не очікувалось. Давайте розх...яримо півУкраїни, може Яник помітить? А потім знову відновлювати це все. 17 рік дебілів нічому не навчив. Єдиний урок, який можна взяти з історії, полягає в тому, що люди не беруть з історії ніяких уроків.(Бернард Шоу)
Службовець Показати IP 19 Лютого 2014 11:57
Ще одне питання: На роботу завтра йти?
Дмитро до Службовець Показати IP 19 Лютого 2014 11:58
іди іди тебе там чекаюсь гусики з бондарями
хз Показати IP 19 Лютого 2014 11:58
а так аби було )))
erertey до хз Показати IP 19 Лютого 2014 12:01
Головне - що там будуть робити? Поранених та вбитих немає, і дасть Бог не буде
жах до erertey Показати IP 19 Лютого 2014 12:07
гузi потiм примажуться до влади, нiби вони теж щось робили для народа
Як до erertey Показати IP 19 Лютого 2014 12:08
завжди - спочатку зроблять,а потім будуть думати що робити...
++++ до erertey Показати IP 19 Лютого 2014 14:00
Як ,що будуть робити??? Бондар, Шиба і Гузь лікуватимуть свої хворі голови =)
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 12:10
Обов'язково напишіть лозунг: Зас*рали Київ, зас*рем і Луцьк!!!!!!!!! Не забувайте тільки, що при згорянні покришок виділяється такий канцероген, що рак легень вам забезпечений! Вперед, ногами!
Сергій Осійчук до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 12:32
а Ви справді лучанин? живете в селі біля районного центру радуйтесь, що дихаєте свіжим повітрям. а якщо не боїтесь підписуйтесь своїм іменем.
Лучанин до Сергій Осійчук Показати IP 19 Лютого 2014 15:05
А ти, петушок, приїдь до мене додому в центр міста, і подивимось хто з нас боїться, тільки підгузники собі купи, і на крайняк заповіт напиши!!!!!!!!!!!!
володимир Показати IP 19 Лютого 2014 12:22
а ремонт інові меблі гудзьок за свої купить?
І Показати IP 19 Лютого 2014 12:23
Жах! В мирний час треба робити війну! Про що ви всі думаєте?
Г Показати IP 19 Лютого 2014 12:30
НІХТО ПРОСТО НЕ ДУМАЄ, ЩО НИЩИТИ МАЙНО ЛЕГКО, А З ЧИЇХ ЗАРПЛАТ ВОНО БУДЕ ВІДНОВЛЮВАТЬСЬ І СКІЛЬКИ ВЗАГАЛІ КОШТІВ ПІДЕ НА ВІДБУДОВУ ВСІЄЇ КРАЇНИ, БУДЕМ СИДІТИ БЕЗ ЗАРПЛАТ ТОДІ Й ПОДУМАЄМ!!!!!!!!!!!
до Г до Г Показати IP 19 Лютого 2014 16:25
продамо унітаз яника і відремонтуємо всю країну. Є в тебе час думати про такі дрібниці?
Сергій Осійчук Показати IP 19 Лютого 2014 12:36
люди, хто не боїться підписуйтесь своїми іменами. Волинькі новини - зробіть можливість залишати коментарі через соціальні мережі, щоб бачити хто є хто.
23 до Сергій Осійчук Показати IP 19 Лютого 2014 12:40
Люди, хто не боїться, не носіть на майдані маски, протигази та пов'язки. Не хавайте обличчя, батьківщина має знати героїв, щоб потім виписати мат. допомогу.
з луцька Показати IP 19 Лютого 2014 12:43
майдануни, а хто вам протигаз армійські дістав? З пластеліну зліпили? Свора кончена! не п****діть шо не отримаєте грошей за безпорядки!
Ірина Показати IP 19 Лютого 2014 12:54
Я - рядовий державний службовець, працюю понад 10 років, у мене двійко дітей. На мою зарплату вони їдять, їх треба одягати, гуртки. книжки, окрім того компослуги теж ніхто не відміняв. Родичів у селі у мене немає. Питання: куди мені звертатися, коли в мене скінчать гроші нещодавно виплаченого авансу і діти попросять їсти та потрібно буде оплатити газ, воду, світло і т.д? Чи може Гузь і Ко вважають,що викинувши понад 800 людей на вулицю, вони зразу зроблять життя кращим і країну - європейською????
ЄвроЛучанка до Ірина Показати IP 19 Лютого 2014 16:33
+++++
Ірина Показати IP 19 Лютого 2014 13:28
Я , звичайно, не задоволена тим як Янукович і Ко керує країною, але... Шановні, від того, що зробимо безлад на вулицях і поб"ємо вікна в прокуратурі влада не поміняється! Не поміняється хоча б з тих позицій, що нема накого міняти....( А от місто відбудовивути прийдеться з наших же зарплат ...і то невідомо коли. Будем жити в срачі?
хітмен Показати IP 19 Лютого 2014 16:16
нах***я барикади в луцьку, нах****я нищити майно .. щоб Гузь у войнушки повоював? де армія чому мовчить.. ми війсьві запасу швидко порядок наведемо.. Зараз не політики можуть врятувати країну а лишень ті люди для яких честь це не пусті слова. Політики не давали присяги, у них відсутні цінності
ЛЮДИ !!! Показати IP 19 Лютого 2014 16:28
ПО ВСІЙ КРАЇНІ ЛЮДЕЙ ВБИВАЮТЬ, А ВИ ПИШЕТЕ ВСЯКУ ДУРНЮ.