USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сміття з євробарикад викинули під стіни Замку Любарта

6 Березня 2014 12:31
Євробарикади почали розбирати в Луцьку. Від обласної ради вивозять мішки з піском і шини від авто. Лучани шоковані - це сміття викинули під стіни Замку Любарта.

У соцмережі фейсбук сьогодні, 6-го березня, обурені лучани показали фотографії, як ці барикади прибирають. Під фото пишуть: «Мешканці сусідніх вулиць в ШОЦІ....»
У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини, директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Іван Кубіцький сказав, що чує про це вперше, й подякував журналістам за оперативне повідомлення.

«Після того, як прийняли рішення про прибирання барикад, то цим мали займатися самі майданівці, ми до цього стосунку не мали. Зараз наші працівники виїдуть на місце і ми будемо розбиратися з Народною Самообороною, щоб вони далі це довели до пуття», - сказав Іван Кубіцький.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
ганьба Показати IP 6 Березня 2014 12:32
Єурапейці ептить...!!!:( Це слів немає як назвати...!!!
йося моргенштерн до ганьба Показати IP 6 Березня 2014 17:07
ГАНЕБНЕ порушення природоохоронного законодавства!!!!! ПРОКУРАТУРА!!!!!!!!!!!!! АУ!!!!!!!!!!! Чому не відкрите КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ за порушення ЗАКОНУ УКРАЇНИ!!!!!!!!!!!!! БОЇТЕСЯ??????????? Правий сектор ЗАЛЯКАВ??????????? Чи правий сектор це український закон????????????????
луцький Показати IP 6 Березня 2014 12:33
І це з ціми країну будувати? Да вони засмітять її і доведуть до...!:(
1122 Показати IP 6 Березня 2014 12:35
Вова Бондар - комендант ср***ний
Арсен Показати IP 6 Березня 2014 12:36
Правий Сектор і Самооборона у всій красі. Вони працюють!!!
334 Показати IP 6 Березня 2014 12:37
Бондарю на нову хату відвезти.
Ганьба Показати IP 6 Березня 2014 12:37
Боже мій! Шо робиться...............................
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 12:46
сьогодні Данильчук зустрічався з губернатором при закритих дверях. Це вони напевно так вирішили зробити. Пустоцвіт рулить!!!!
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 12:52
Кравчук завтра на нараді скаже що то базарники ....
+5 до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 13:09
і організує санітарний день зганяючи на прибирання освітян, комунальників, медиків та ін......
Демократ до +5 Показати IP 6 Березня 2014 23:53
Гузя з Бондаром пригнати, а Данильчука з нагайкою поставити. Ура!!! Демократія!!!
Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 12:56
Де той ср***ний революціонер Данильчук????? Барикади робив, людей підбурив то хай гамнюк і прибире за собою
Справедливий до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 13:21
Воно як і Гусь вміє тільки язиком працювати. В кабінеті нового губернатора за зачиненими дверима демонстрував усі свої вміння :))))
киселёв Показати IP 6 Березня 2014 12:57
Прекрасный сюжет для моей програмы о Украине.Спасибо, ребята!
32141 Показати IP 6 Березня 2014 13:02
де Данильчук .... герой.б...ь
Лучанин до 32141 Показати IP 6 Березня 2014 13:03
Лиже ж....у новому губернатору
володимир Показати IP 6 Березня 2014 13:06
воно в Торговиці сра.о за забор теж саме робить в європейському місті ЛУЦЬКУ. невихованих геть з міста!!!
В С Ы М Показати IP 6 Березня 2014 13:07
ОТ ПІЗ___ЕЦЬ ГАРНО, ЦЕ ЕВРО ВИБІР НОВОЇ ВЛАДИ ЦІКАВО НА КОГО СПИШУТЬ п р и д у р к и
Свідомий Показати IP 6 Березня 2014 13:31
Гузно і Данильчук два нероби які ніде і ніколи непрацювали і на крові прийшли до влади ,і тепер ми бачимо перші результати іхньоіі діяльності далі буде ще гірше , тому що цих два селюка тільки вміють гадити.
свідомому Показати IP 6 Березня 2014 13:41
Це тільки початок їхньої "серли...ої" діяльності. Революція все спише, але ж люди не забудуть.
ваопдлвопи Показати IP 6 Березня 2014 13:43
Позасирали місто, а потім мають організації парки чистити. Може вже потрібно відповідним організаціям цим займатись. Є комунальні підприємтсва і нехай прибирають. а то видумують суботники у парку. добровільці з самооборони вперед парк прибирати, СЛАБО???????????????????
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 13:44
Живіть з історією - живіть в дє*мі!
Корінний лучанин Показати IP 6 Березня 2014 14:12
Журналісти ВН, ну це добре що ви показали! А тепер ще покажіть тих Євромайданівців хто це зробив і ще СТОЯЧИМИ НА КОЛІНАХ НА СЦЕНІ ЛУЦЬКОГО МАЙДАНУ із ВИБАЧЕННЯМИ ПЕРЕД ЛУЧАНАМИ!!! ХАЙ ОТАМАН ПС-Данильчук теж просить пробачення за заподіяні збитки.
місцева до Корінний лучанин Показати IP 6 Березня 2014 14:46
І той Данильчук ще і депутат міської ради??? Ото майте шановні... Вас як використовували, так і надалі будуть, розуму взагалі не маєте, прикро!!!:( А Романюк чого мовчить, де відповідні служби, ви влада чи хто??? Вам прямі докази надали, а ви соплі жуєте???!!!
Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 14:48
Зробити ДОШКУ ГАНЬБИ з рожами цих "патрійотів"!!!!!!!! І почепити фото їх "законних" дій! Нехай країна знає своїх хєроїв! Може знову Путін винуватий, що заси*аємо своє місто???????
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 15:12
читаєш коментарі і радієш,що ще залишились свідомі лучани,які не йдуть, як стадо баранів, за цими "героями".
А толку? Показати IP 6 Березня 2014 15:26
Романюк мовчить, бо сам їх боїться і найвищу серед мерів України зарплату втратити (http://www.volynnews.com/news/authority/zarplata-romaniuka-naybilsha-sered-usikh-meriv-ukrayiny/). Та й ті, хто тут обурюються - на майдані жодного разу не виступили. Можуть же тітушками призначити і поставити на коліна.
Лучанин до А толку? Показати IP 6 Березня 2014 15:51
Коли був на нашому майдані, звичайних людей до сцени навіть близько не підпускали, а не те щоб слово сказати! Спочатку були на сцені Бондар, Шиба, Пащенко, Гузь і решта швалі, а потім вже Данильчук зі своїми шакалами! І біля сцени завжди "своїх" ставили, щоб нікого до сцени не пускали і людей підбурювали!
Корінний лучанин до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 17:23
ЦЕ справді так!!! Ті люди що були на мітингах(віче) на площі - це теж не байдужі, активні люди і їхню позицію, їхні виступи не надавались. Не було ВІДКРИТОГО МІКРОФОНУ. Я ні разу не чув , щоб прозвучало: " Шановні Краяни! Хто хоче виступити , просимо до мікрофону , можливо в кого є якісь ділові конкретні пропозиції!" -цього не було.
БОГДАН-Кор-му луч-ну Показати IP 6 Березня 2014 16:27
Браво!!!
лучанка Показати IP 6 Березня 2014 17:56
краще б "Правий Сектор" в дворах для дітей примітивні майданчики з цих коліс поробив, мешканці б вже самі пофарбували, мали би діти в літку де поскакати, ви хлопці здорові і як видно, розуму у вас не має.
Корінний лучанин до лучанка Показати IP 7 Березня 2014 11:21
ДО УВАГИ ЛУЧАНКИ і інших. ЦІ ПОКРИШКИ ПІДЛЯГАЮТЬ УТИЛІЗАЦІЇ ЧИ ПЕРЕРОБКИ А НЕ ВИКОРИСТАННІ І ПОБУТІ, ОСКІЛЬКИ ВОНИ Є НЕБЕЗПЕЧНИМИ ДЛЯ ЗДОРОВЯ ЛЮДЕЙ І ОСОБЛИВО ДІТЕЙ! Ні яка фарба не захищає ВІД ВИДІЛЕННЯ ДУЖЕ ШКІДЛИВИХ ВИДІЛЕНЬ від цих покришок. Це міна сповільненої дії. НІДЕ ЗА КОРДОНОМ не ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПОКРИШКИ ДЕСЬ НА ГАЗОНАХ чи ІГРОВИХ ПЛОЩАДКАХ ДІТЕЙ. ЦЕ забороняється і є контроль за цим. В нас люди НЕ ІНФОРМОВАНІ ПРО ЦЕ, тому що цьому не надається значення.
22 до Корінний лучанин Показати IP 7 Березня 2014 17:03
"ЦЕ забороняється і є контроль за цим" - підіть скажіть це Євромайдану