USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Перший урок у школах Луцька буде про єдину Україну

2 Липня 2014 11:00
Школярам Луцька розповідатимуть про єдину Україну. Так, перший урок в луцьких школах матиме назву «Україна єдина». І на них запросять учасників подій листопада 2013 року – весни 2014 року.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому Луцької міської ради сьогодні, 2 липня.

Нагадаємо, під час минулого засідання комітету, управлінню освіти запропонували в рамках патріотичного виховання організувати зустрічі з учасниками Майдану та АТО.

Начальник управління освіти Олег Гребенюк повідомив, що перший урок в школах Луцька називатиметься «Україна єдина», і на нього школи запрошуватимуть батьків учнів, які перебували в зоні бойових дій, чи на Майдані.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
так Показати IP 2 Липня 2014 11:08
так, так, Україна в нас єдина як ніколи...
Боголюбы до так Показати IP 2 Липня 2014 15:06
До 1 сентября еще 2 месяца. Все таки мы нация ОПТИМИСТОВ.
Показати IP 2 Липня 2014 11:25
Розповідати про єдину Україну треба було з 1991 року. Зараз запізно, бо дитину виховують, колт вона лежить поперек лавки, а не поздовж.
Всезнайко Показати IP 2 Липня 2014 11:34
ПЕРШИЙ УРОК У ШКОЛАХ ЛУЦЬКА БУДЕ ПРО ЄДИНУ УКРАЇНУ,ЯКЩО ДО ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ БУДЕ ТАКА ДЕРЖАВА...
Лучанка зі сходу Показати IP 2 Липня 2014 13:10
Коментарі вражають. Якби це був луганський чи донецький сайт, то можна було б ще зрозуміти. Але волиняни(?), що сумніваються в збереженні єдності України, дивують, м*яко кажучи.
Боголюбы до Лучанка зі сходу Показати IP 2 Липня 2014 15:10
Вы с востока а я с юга, Мы просто стараемся объективно смотреть на вещи, а не так как бы хотелось. Я согласен с ох что с 1991 года надо было рассказывать. Де юре мы единая страна, а де факто не совсем.
перо Показати IP 2 Липня 2014 14:51
я всеривно дітям правду розкажу