USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Поблизу Луцька організували «Розумний суботник»

20 Березня 2016 15:24
У селі Великий Омеляник, що поблизу Луцька, на вулиці Володимирській відбулося масове прибирання. Екологічну акцію «Розумний суботник» ініціювали місцеві мешканці.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили учасники толоки.

«Прибирали берег річки, узбіччя, вулиці села, зрізали гілки дерев. Більше 50 мешканців зібралося на цей захід. Були залучені організації: «Пластмакс», «Луцька ДПМК» (які виділили машину для збору сміття), гаражний кооператив "Будівельник", бар-магазин «Хутір». Також допомагав прибирати голова Заборольської сільської ради Валерій Боярській», - йдеться у повідомленні активістів.

З їхніх слів, сільська рада виділила мішки для сміття, бензин для бензопили. А люди, своєю чергою, взяли інші знаряддя праці (газонокосарки, граблі, вилки, тощо).

Організатори акції були здивовані, що прийшло так багато людей, адже було холодно і в таку пору очікувалось людей не більше ніж 15 осіб. Територія велика, дійство почалось в 10:00 і до 15:00 все вже було прибрано. Людей залучали зі словами: «На це не потрібно багато часу. Необхідно лише, щоб кожен підняв з землі одну обгортку з-під морозива, пляшку з-під води чи пива. Зрозумійте, якщо ми не зробимо наші вулиці чистішими, за нас цього ніхто не зробить!»

Виконком Заборольської сільської ради також звернувся з проханням і вимогою: до 15 квітня 2016 року кожному очистити дороги, тротуари від будівельних матеріалів, піску, щебеню, дров, сміття; пообрізати гілки дерев над пішохідними частинами доріг.

«Ніщо не єднає людей так сильно, як спільна справа, тому давайте частіше організовувати подібні акції, розповідати про них друзям, знайомим, ділитися ідеями та думками. Покажемо приклад нашим сусідам», - пишуть учасники толоки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
дідо Показати IP 20 Березня 2016 15:25
Палити сміття ЗАБОРОНЕНО. Хто тепер буде оплачувати штраф?
Поженик з екологом до дідо Показати IP 20 Березня 2016 19:52
Як хто? Заборольський сiльський голова заплатить, протоколи готовi, завтра зранку вручим.
Андрій до пожежника до Поженик з екологом Показати IP 20 Березня 2016 21:29
Дуже класно ! Знайшли крайнього. Люди,які там проживають палили, то оштрафуйте їх всіх. СЛАБО ?!!! Що ж ви на одного напали! ВІН ТЕ СМІТТЯ ПАЛИВ ?
Пожежник з екологом до Андрій до пожежника Показати IP 21 Березня 2016 09:14
Сільський голова - представник влади, який зобов'язаний дотримуватись вимог чинного законодавства України, а також не допускати порушень з боку представників підпорядкованої громади.
Пожежник з екологом до Андрій до пожежника Показати IP 21 Березня 2016 10:02
Сільський голова, як представник місцевої влади, зобов'язаний особисто дотримуватись вимог чинного законодавства України, а також не допускати порушень з боку представників підпорядкованої йому громади.
Анонім до Пожежник з екологом Показати IP 21 Березня 2016 10:24
Це територія ЛУЦЬКА !!!!брэд пишеш.
Fal до Поженик з екологом Показати IP 20 Березня 2016 21:49
Підете проти народу як Яник ?
Сергій до Поженик з екологом Показати IP 20 Березня 2016 22:49
Розумник, мені теж вручи, я гілля підкидав. Сказати адресу?
Пожежник з екологом до Сергій Показати IP 21 Березня 2016 09:08
Ми не проти, давай свою адресу, якщо так просиш.
Сергій до Пожежник з екологом Показати IP 21 Березня 2016 12:01
Давай посилання на профіль в соц.мережі, туди напишу. Я тобі даю гарантію, ні одного учасника прибирання ти не зможеш оштрафувати. Фото? То я таких фото тобі 500 штук можу в неті знайти. Та і сам на них можу бути, тільки не можливо довести, що підпал робили люди, які на фото.
Пожежник з екологом до Сергій Показати IP 21 Березня 2016 10:05
Скажи, обовязково вручим, якщо так файно просиш.
Анонім до Поженик з екологом Показати IP 20 Березня 2016 23:22
це ж територія Луцька ,до чого тут Забороль ?
Екологу до Поженик з екологом Показати IP 21 Березня 2016 12:30
Ганьба тобі ! Де ти був коли там було стихіійне сміттєзвалище! Люди прибрали , а Ви їх хочете за це наказати ?! Фуууууу!!! Фуууу !!!
Яна Показати IP 20 Березня 2016 15:52
Фото до прибирання можна побачити тут - https://vk.com/album-115540805_228597793 Фото з суботника тут - https://vk.com/album-115540805_229635340 Фото після прибирання тут - https://vk.com/album-115540805_229664915
не показує до Яна Показати IP 20 Березня 2016 22:10
Помилка доступу
до дідо Показати IP 20 Березня 2016 15:55
а палилося не сміття ,а листя ! Сміття збиралося і вивозилося!
дідо до до дідо Показати IP 20 Березня 2016 16:26
листя заборонено палити, тому що виділяються шкідливі речовини.... http://www.lutskrada.gov.ua/actual/suha-trava-i-lystya-chomu-yih-ne-mozhna-spalyuvaty
до дідо до дідо Показати IP 20 Березня 2016 16:43
ну раз так,то треба було залишити сміттєзвалище ,дихати тими відходами і дивитися на таку красу . Машини теж шкодять навколишньому середовищу іди покричи ще про цю проблему. Я вважаю,що люди правильно зроблили,адже до екологічної служби зверталися не раз і їхня бездіяльність просто вражає . Луцьк і його околиці перетворюються на сміттєзвалище , а ми давайте просто будемо сидіти і дивитись,як його ніхто не прибирає, не вивозить ,не спалює. Ну правильно,так же ж краще ! Все пройшло добре і ніхто й нічого не постраждало . Сміттєзвалище- це більша проблема ніж спалювання сміття,на мою думку
555 до дідо Показати IP 20 Березня 2016 17:17
А що з ним робити, найняти машину, погрузити, завести на полігон ТПВ, заплатити за збергігання та утилізацію а також за транспортквання? А може хай лежить під ногами далі?
333 Показати IP 20 Березня 2016 16:01
О клас ! Те сміття там лижало 5 років ,напевно. Люди молодці !
оля Показати IP 20 Березня 2016 16:18
Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять...((
Олег Показати IP 20 Березня 2016 16:24
під хатою Павлюка прибирають, а його самого нема! Павлюка хата скраю - він нічого не знає!
Ярослав Показати IP 20 Березня 2016 16:43
Дідо, твою ментовс..у точку зору залиш при собі, люди крок за кроком наводять порядок свому місті. А ви тим часом займаєтесь тим що вмієте добре робити-супроводом російських фур.
Анонім Показати IP 20 Березня 2016 22:08
от я чесне слово в шоці! люди зробили добру справу ,а ті уже за штрафи пишуть ! Екологи і пожежники не бачуть, як горить сміття рокам на сміттєзвалищах,на вулицях .Та куди не подивись-скрізь палять . Люди підпалили,ті пару гілочок ,то вже гвалт .І сміття вивозилось машиною, тож видно ! А що ж тоді поліція робила,яка мимо мала проїжджати ? Народ,я в шоці! А люди молодці ,які прибирали , я їх підтирмую !
Марічка Показати IP 21 Березня 2016 10:29
Класно ! Треба більше таких заходів ! Люди зібрались і поприбирали, а не тупо на словах говорили про проблему! Респект !
Іра Показати IP 22 Березня 2016 15:02
Такі люди молодці , зійшлися поприбирали ,любо дивитися на територію.перший почин -вітаю.хай щоразу буде краще і легше ,і гарніше , і правильніше , а нас більше
iрина Показати IP 22 Березня 2016 17:22
Текi як цей еколог з пожежником самi й смiтять.а владу просиш допомогти у вирiшеннi якоись проблеми нiхто не дослухаиця а зробиш добру справу то щей засуджують за це.люди молодцi.