USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Помер Йосип Кобзон

30 Серпня 2018 13:21
Сьогодні на 81 році пішов з життя російський співак Йосип Кобзон.

Про це повідомило видання "Комсомольская правда" на своїй сторінці уTwitter.

Як пише Telegram-канал Mash, останній місяць російський і радянський артист Йосип Кобзон провів у лікарні. Він лежав у реанімаційному відділенні приватної клініки в центрі Москви. Лікарям спочатку вдалося стабілізувати стан співака.

«Однак два тижні тому його організм почав різко здавати. В останні дні його життя підтримували тільки апарати. Він був підключений до ШВЛ. Два дні тому Йосип Давидович впав у кому, з якої так і не вийшов. Він помер сьогодні вранці», - розповіли журналісти.

Раніше повідомлялося, що стан Йосипа Кобзона різко погіршився і в ніч на 28 липня артист впав у кому.

Йосип Давидович Кобзон (нар. 11 вересня 1937, Часів Яр, Донецька область, Українська РСР—30 серпня 2018) — радянський і російський естрадний співак (баритон), російський політик — депутат Держдуми.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
valdis peish Показати IP 30 Серпня 2018 13:29
ось і повод сьогодні напиться
Анонім Показати IP 30 Серпня 2018 13:40
Співак хороший,але не патріот
Проти Показати IP 30 Серпня 2018 13:40
Светлая память великому артисту.
-1 до Проти Показати IP 30 Серпня 2018 14:01
мінус один жидокацап
Проти до -1 Показати IP 30 Серпня 2018 15:31
А що ти корисного зробив в своєму житті? Такі як ти своїми постами показуєте свій низький інтелектуальний рівень. Такі от в нас пацріоти.
Волиняка Показати IP 30 Серпня 2018 13:43
земля йому - стікловатою
Євробидло Показати IP 30 Серпня 2018 13:44
Якось пох*.
Я Показати IP 30 Серпня 2018 13:45
Йося всьо
Анонім до Я Показати IP 30 Серпня 2018 14:55
ой
Анонім Показати IP 30 Серпня 2018 13:59
Кажуть не можна говорити поганого,але його клоунська поведінка останніми роками проти України змусила змінити про нього думку,скажу чесно,радісно якось що не стало цього артиста,не в поганому сенсі,просто коли йде щось погане,стає так радісно.Ще б Пууу так швиденько пішов за ним,було б свято.
Лучанка Показати IP 30 Серпня 2018 14:05
Тим, хто пише гадості: як би ви не ставилися до особистості цієї людини, він був Великим співаком і про нього будуть пам'ятати завжди. А хто такі ви? Ви навіть до смерті людини не вмієте відноситися з повагою. А це показник духовного розвитку людини . Помовчить краще.
Микола до Лучанка Показати IP 30 Серпня 2018 15:29
Він не людина, він ворог українського народу, якому бажав зла
Любі свині Показати IP 30 Серпня 2018 14:16
Помер значить на то воля Божа. Але є не один ньюанс в життті цього персонажа: 1. На "Олімп" слави він зійшов завдяки вмілому "лизанні" спочатку партійній еліті а потім путі.2. Нагадаю про його зв"язки з організованою злочинністю, адже він, вже будучи депутатом їхньої думи, не раз лобіював визволення із тюрем різних "авторитетів". 3. Саме він був ініціатором і з іншими прийняли в думі закон про заборону виїзду дітей расєї за кордон ( в т.ч. на лікування - т.н. "Закон Діми Яковлєва" ). А сам як, недуга прийшла, бігом в Німеччину полетів лікуватись. Саме він по госпіталях лугандонії провідував поранених сєпарів ( "Ти бурят - как я рад !). Саме він отримав звання героя т.з. динири. Саме він підтримав "віджим" Криму. Тобто, на старості літ неординарний співак перетворився на політизоване ватне гі...но. Тому мені, особисто, його не жаль.
Оптимістка Показати IP 30 Серпня 2018 14:18
це вже історія - в музиці, криміналі, політиці,СРСР...
Якось пох*. Показати IP 30 Серпня 2018 14:29
В УКРАЇНІ ДОСІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ 1000 НЕІДЕНТИФІКОВАНИХ ТІЛ ЗАГИБЛИХ
Антон Показати IP 30 Серпня 2018 15:32
Для чого ви притягуєте з свинособакії всякі новини? Кому це цікаво? Навіщо тут створювати інформаційне поле іншої країни?
Проти до Антон Показати IP 30 Серпня 2018 16:33
Не можна жити, і не бачити нічого далі свого носа. Треба цікавитись і світовими новинами.
Українець Показати IP 30 Серпня 2018 16:07
Царство Небесне Людині та Артисту.
Анонім до Українець Показати IP 30 Серпня 2018 16:24
Хай Бог його судить,чи Царство,чи ні.Він підтримував вбивць,які вбивали наших хлопців,чиїхось синів,тат молодих,скільки діток залишились без тата!!!!а ви "Людині"?У вас язик повертається таке говорити????Хай його Бог судить!!!
Степан (Крымчанин) Показати IP 30 Серпня 2018 20:02
Хохли западеньці кончениє ідіоти. Сволота мерзопакостная.
Лучанин до Степан (Крымчанин) Показати IP 30 Серпня 2018 21:05
мразь
O_o? до Степан (Крымчанин) Показати IP 30 Серпня 2018 21:32
Зареєстровані користувачі, засвітіть айпішку розумника Стьопи...
йузер до O_o? Показати IP 30 Серпня 2018 22:18
178.34.158.69
Степан (Крымчанин) до O_o? Показати IP 30 Серпня 2018 23:20
Болван IP-Крым. Ус---ся нагадить, подонок. Фашистская мразь.
Просто дописувач Показати IP 30 Серпня 2018 21:45
Думав йося,що він "вором в законе"буде,але не той фейс.Блудний син,підстилка кгб-фсб.Земля йому залізобетонна,щоб сморід на землю українську не розповсюдився,па..."бурят"хер.."Не думай о секундах свисока",а думай про свою Батьківщину,якої в тебе не було...Забудуть через тиждень,а буряти і не згадають...