USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Правий сектор просять взятися за Єремеєва

23 Березня 2014 14:43
До пікету на заправках Wog закликає працівник підприємства «Волиньторф» Едвард Власюк. Також він звертається до народного депутата Ігоря Єремеєва - одного із засновників групи компаній «Континіум», яка володіє також мережею АЗС WOG, із закликом повернути нібито вкрадені кошти.

«Я - працівник державного підприємства "Волиньторф", яке знаходиться в Прилісному, Маневицького району. Мені прикро, що ми цій людині довірились, а він обманув нас.
Підприємство хотів прибрати до рук своїх через банкротство, тобто його людина, яка була директором підприємства, переказала на його рахунок 7 мільйонів, лишивши людей без премій зарплат і т.д.», - пише в соціальній мережі, а саме в групі Правий сектор волинянин Едвард Власюк.

«Мені жаль, що ця людина сидить у ВР! Він поставив підприємство на коліна, перекривши збут за кордон і по Україні, таких підприємств лишилося одиниці, якщо не помиляюсь, то пять таких заводів по видобутку торфу і виготовленню твердого палива. На даний час ми переживаємо кризу на підприємстві, нема за що купити паливо, запчастини ну і т.д. Попереду початок сезону для видобування торфу, а фінансів в нас немає, чи погодиться злодій повернути кошти вкрадені з підприємства - ніхто не знає! Цей завод знаходиться на другому місці з прибутку, але Єремеєв хотів приватизувати його собі. Проте люди встигли прогнати директора-злодія! А скільки ще таких обдурених у Волинській області?», - пише працівник Волиньторфу.

«Правий, якщо ви можете якось допомогти прошу вас - не відвертайтесь від людей! Допоможіть! Слава Україні!», - звертається він до Правого сектору у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
дідо Показати IP 23 Березня 2014 14:49
Схему віджиму Волиньторфу благословив Клімчук. Тому до небритого треба їхати.
виборець Показати IP 23 Березня 2014 14:53
Ігоря і стьопу порвуть і ніхто не допоможе, Горді депутати...
та Показати IP 23 Березня 2014 15:04
Це зручна зброя, хто не подобатися нам! Ми вже йдемо до вас! Головне не забути поділиться а то самому очей на ж ... натягнут.)
Гамнюку до та Показати IP 23 Березня 2014 15:10
Якщо вам подобаэться Эремеэв, то ви не Волинянин))))
111111 до Гамнюку Показати IP 23 Березня 2014 15:21
ви його самі народ обрали до ВР а тепер жаліетесь......чим ви раніше думали
Продажний полішучок до 111111 Показати IP 23 Березня 2014 15:23
Ні, обрали такі як ви за гречку, щоб вже понаїдались)))
мистер до 111111 Показати IP 23 Березня 2014 15:25
По перше в статі пишеться що йому довірились читай уважніше! І не п....и хууууні
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 15:20
Народ це правда, що вчора Кононовича якісь мужики згвалтували?
ййй до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 15:36
Нібито да
Я чув до ййй Показати IP 23 Березня 2014 23:54
Я чув, що вiн ПС засадив по самi гланди. Звездочка хвалився, що вiн тепер герой, пострадав за Украину...
мистер Показати IP 23 Березня 2014 15:22
Його боятися і сидіти в дома щоб якесь ч..о обкрадало людей ні досить, треба буде спалим його хай людям гроші поверне! Досить їх боятись! Молочяря на мило!
Дракк Показати IP 23 Березня 2014 15:31
Начали передел собственности)))) Что и требовалось доказать. Сразу после революции люмпенов следуют грабежи, экспроприации, насильственное перераспределение собственности. Где же ваш справедливый суд за который стоял майдан?????? Или проще прийти с автоматом и отобрать?
Анонім до Дракк Показати IP 23 Березня 2014 15:33
Ну зовсім не втему пукнув дядя)))
Леся до Дракк Показати IP 23 Березня 2014 15:33
Ви не Дракк , Дурак
Лишньохромосомному до Дракк Показати IP 23 Березня 2014 15:47
Дурню передел собственности ще з осіні почався, приклад Водоканал.
Вільна Показати IP 23 Березня 2014 15:50
Дякуємо!цей виродок ,він знущається над нами вже давно. Разом з Литвином. І вже в коаліції . Це якийсь жах. Коли ми від нього звільнемося. Він і далі дає кошти в конвертах. Лікарняні мізерні. Оформлені на мінімальну зарплату.це щоб не платити податки. А що він землі незаконно нахватав,то куди ми тільки не писали. Правий сектор проведи громадські слухання і все сам побачиш. чекаємо.
Таня Показати IP 23 Березня 2014 16:01
Голосуэмо за Яроша, як президента! За правий сектор, як партыю! Вони наведуть порядок! Зараз тыльки вбивцы, злодыъ ъх бояться! Чесним людям боятись нычого!!!
100% до Таня Показати IP 23 Березня 2014 16:08
100%
0501 до Таня Показати IP 23 Березня 2014 16:50
Таня,перестань истерить,и садись за учебники.Хотя,для нацисткой украины а-Роша,такие бестолковые свиньи в самый раз.
до Тани Показати IP 23 Березня 2014 16:49
Ні це не вихід прийшов побачив переміг!, В будинку має бути господар, кожен вважає що його обділили і буде вершити свій суд, куди ми прийдемо, це руйнування!
о как Показати IP 23 Березня 2014 17:06
Нехай вони до Яценіку йдуть він золото відвіз, ні грошей них ....
андре Показати IP 23 Березня 2014 18:28
Ці хлопці спеціалізують на оприходувані державної власності та зароблянні на ній. Наприклад державне підприємство Луцький спиртогорілчаний завод.
Володимир Показати IP 23 Березня 2014 18:44
Єрємєєв і Івахів це типові рейдери і гопники з 90-х. А їхній контініум це гадючник з відмивання грошей та нечистих оборудок. Я повірю в чесність правого сектору і нової влади якщо вони візьмуться за цю мерзоту.
ждем до Володимир Показати IP 24 Березня 2014 09:33
І наведуть порядок в Луцьктепло і водоканалі, в яких уже сидять "смотрящі" від континіуму і добивають підприємства
Лучанин Показати IP 23 Березня 2014 18:50
Купляються лише продажні. Сакма більша користь Україні від "правого сектору" була б в разі саморозпуску!
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 20:10
А тепер вже взялися і за комунальні підприємства Луцька такі як ДКП "Луцьктепло" та КП "Луцькводоканал"
муляр Показати IP 23 Березня 2014 20:48
О!!! А Слабенку вже пора на митницю!!! Люстрація пройшла!!! Ура!!!
Руслан Показати IP 23 Березня 2014 20:58
А приватизувати комунальні підприємства допомагає пані Соколовська,яка відає комуналкою у місті. Ні для кого не є секрет , що це теж людина Єремєєва. То чого можна чекати від такого керування у місті?
Andrei Показати IP 23 Березня 2014 22:24
i rad,sto est takoi "praviy sektor",bolse emu polnomochiy!Yarosh -prezident!!!!
Лучанин Показати IP 23 Березня 2014 22:29
Так званий блогодійник Єремєєв з допомогою голови Липинської сільської ради на чолі олігарха Гусака Б.П. правдами і неправдами прихватизовав липинський ставок і десятки гектарів липинсько-струмівської землі!!!!!!!!!!!
Волиняни Показати IP 23 Березня 2014 22:31
нехай правий сектор поверне струмівський ставок громаді, і нехай там відпочивають діти, а не Острожецько-дубенські бандити !
Волинянин Показати IP 23 Березня 2014 23:08
Эремей і Івах хочутьвкрасти у акціонерів Ковельнафтопродукт", шляхом банкрутства, як робили це раніше. Брехуни і БАНДИТИ!!! Коли вже НАЇСТЕСЯ ненажери???
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 23:33
якщо зарплати видаються в конвертах, то на підприємстві ведеться подвійна бухгалтерія, а отже, приховується реальний прибуток, не сплачується належний податок. Таких депутатів, які звикли отримувати надприбутки і зовсім не дбають про державу, треба гнати в шию.
мер Показати IP 24 Березня 2014 10:15
Говорити треба було 2 роки назад, а то продалися за 200 грн. за вибори Народного депутата.
бандерівець до мер Показати IP 24 Березня 2014 10:21
Продались такі як ти! А ці люди просто йому довірились!
мер до Бандерівця до бандерівець Показати IP 24 Березня 2014 12:32
Про це знає кожна дитина, яка проживає по 23 округу
луцьк Показати IP 25 Березня 2014 09:03
Немає міри... "наш захисник народу"...і не один він! І правий сектор не все зможе, але хоть потрусить... Закони треба міняти і мільйони повертати в бюджет країни чи міста... А мільйонери повині мати хоть чуть-чуть совісті, а то все мало, а з собою не заберете!!!
еремей Показати IP 26 Березня 2014 09:10
правый сектор трусливые по*ы!
Степан Показати IP 3 Квітня 2014 21:19
хлопці! Прошу пригадати до сказаного Вами "Луцьккондитер, КРЗ, Ковельмолоко,Камінь-каширський молокозавод ііт.д. і т.п." Все до чого торкаються липкі рученятка тих панків або банкрутує або розвалюється .Одна надія на правий сектор .