USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Правий сектор відмовився здавати зброю

18 Березня 2014 16:47
Лідер організації Правий сектор Дмитро Ярош пообіцяв, що "так просто" його соратники зброю не здадуть, - пише ТСН.

Нагадаємо, вчора, 17 березня, виконувач обов’язків керівника УМВС на Волині Михайло Руденко, цитуючи заяву очільника МВС в Україні Арсена Авакова, нагадав, що місячник здачі зброї діє до 21 березня. Після цього незаконні одиниці зброї, які знаходитимуться у громадян, вилучатимуть із відкриттям кримінальних проваджень.

Однак на всеукраїнському рівні лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош заявив, що його бійці не збираються роззброюватися. Наразі подальша доля радикального об'єднання, котре виникло на Майдані, стала предметом консультацій.
Сам Ярош каже, що жоден з його бійців до лав Національної гвардії не записався. Мовляв, її навчання більше схожі на екскурсії до військової частини, а не реальну бойову підготовку.

Зі слів лідера організації, у "Правому секторі" зараз налічується близько 10 тисяч людей по всій Україні.

Точну кількість зброї, яка є у них на руках, не знає ніхто. "Хто хотів – роззброївся, хто не хотів – не роззброївся, бо з берданками старими захищати Батьківщину якось не дуже випадає. Тому люди, які взяли зброю за часів революції, вони навряд чи здадуть. Так просто, у всякому випадку", - припустив Ярош.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Володимир Показати IP 18 Березня 2014 16:53
Дмитро Ярош правильно вирішив не здавати зброї, адже Путін через його старання заволодів лише Кримом, треба провокувати Путіна на захват решти України. Десять тисяч озброєних вояк - це ціла дивізія анархістів.
Анонім до Володимир Показати IP 18 Березня 2014 18:07
Ярош - агент фсб. Мiг би на камеру сказати шо все здадуть всю зброю, а самi робити як i робили. А так прямо як для путiна працює
Банда ложила Показати IP 18 Березня 2014 16:53
Банда ложила на власти... Придется, как всегда, самим разоружать...
Василь Показати IP 18 Березня 2014 16:56
При сьогоднішній ситуації в країні потрібно легалізувати зброю , яка є на руках у населення, а не здавати, хто придумав такі дурниці, це явно хтось сприяє путінському режиму.
Анонім до Василь Показати IP 18 Березня 2014 17:23
100 % та влада боїться .... бо чудово розуміє що невдовзі громадяни спитають і за крим.. і за реформи і за сектори.... якби у кожного була зброя то кожен би думав над своїми діями .......
Анонім до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 18:08
то хто вам заважає придбати мисливську рушницю? чи вам танк портiбен??
капітан до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 20:14
Мабуть тому, що, як видно з назви, рушниця створена для мисливства, а не для оборони. Взагалі не розумію придурків, які виступають проти легалізації зброї. У злочинців вона і без дозволу є - на те вони й злочинці. А беззбройні люди повинні боятись усяких правих секторів.
Коссман Показати IP 18 Березня 2014 16:57
Звичайно, ж не будуть здавати. Бо так набагато легше розділяти посади і вимагати призначення туди своїх людей, вимагати хабарі за те, що не будуть чіпати окремих чиновників, щоб брати дань з митників і інших. А байками про захист Вітчизни ідіть і розповідайте в іншому місці. Щось в Криму вас видно не було. Правий сектор - звичайне ОПГ.
Александр Показати IP 18 Березня 2014 17:02
ВН, я понимаю, так сложно было решится на это)) вот вы уже и ближе к европейскому демократическому обществу)) А давайте еще и заголовок изменим, а? Ведь главное не то, что ПС отказался сдать оружие, а то, что ПС с оружием (!) отказался перейти в официальный законный (!) статус Национальной гвардии, которая должна защитить Украину! ПС ставит себя вне закона, считая принятый новой ВР закон "предметом консультаций", т.е. торга. Мой вопрос, почему я, русскоязычный, добровольно пришедший в военкомат, считаю своим долгом (как бы мне не не хотелось) отдать себя в распоряжение государства в то время, когда настоящие (я - не настоящий, по крайней мере в понимании ПС) отказываются это сделать?
Александр до Александр Показати IP 18 Березня 2014 17:04
Под новой ВР я подразумевал "прозревшую" ВР с новым руководством, разумеется...
Анонім до Александр Показати IP 18 Березня 2014 18:09
потому чуто ты Гражданин Украины, а не чмо, которое хочет на украинцах сделать денег
Українець Показати IP 18 Березня 2014 17:19
Це ПРАВА СЕКТА з якою ще нам прийдеться воювати.Душмани.Люди які були під криміналом або під нього попадають там заховалися.Чи не так?
я Александру Показати IP 18 Березня 2014 17:36
Потому,что это -банда,которая ложила на государство, а государство , к сожалению, не исполняет своих функций. Махновщина, одним словом...
Дідик Показати IP 18 Березня 2014 17:55
Вітаємо початок махновщини і безпредєлу в Україні. Даєш вимагання, мародерство і безпредєл!
Нестор до Дідик Показати IP 18 Березня 2014 18:31
Чого це слова махновщина і безпредєл стоять рядом? Ви хоч щось знаєте про Махно і його визвольну боротьбу? Читайте книжки і вчить історію перед тим як кидатись термінами
Лучанин Показати IP 18 Березня 2014 18:24
Аваков, а слабо на Яроша кримнал відкрити???? Перед законом всі рівні, чи хтось рівніше?????? Такого беспрєдєлу в країні ще не було!!!!!!!!!!! Ми Путіна звинувачуєм, тут нова влада сама нас порішає!
Віктор Показати IP 18 Березня 2014 18:27
От с***ки! І зброю не здають і захищати Україну не збираються!!!! Дійсно "ПАТРІОТИ"! Люди, відкрийте очі, це звичайні бандюки!!
Жах до Віктор Показати IP 18 Березня 2014 18:29
Саме страшне, що вони при владі!!!!!!!!!!!!!! Яник в порівнянні з тим Ярошем просто ангел!
Сраний Сектор до Жах Показати IP 18 Березня 2014 19:04
ну Янукович який був засуджений по 118 УК УССР це тоже жесть) но він хочаб не такий обнаглевший.
Микола Показати IP 18 Березня 2014 19:31
Вважаю поки не потрібно здавати, от тут ці с*ки вже Українця вбили... Треба навпаки стрільби організовані проводити, щоб навчилися, хто не вміє стріляти
ПС Показати IP 18 Березня 2014 19:37
Правий сектор це путінскі агенти. Все що вони роблять на руку путіну. Ось тому вони не хочуть батьківщину захищати.
Лучанин до Василя Показати IP 18 Березня 2014 19:58
Друже, населення зброї не має, її мають лише банди типу правого сектору
луцьк Показати IP 18 Березня 2014 23:07
правий сектор - це є ОЗГ (організована злочина група) в державних маштабах щей знаюча що іх непритягнуть до кримінальноі відповідальності
Сергій Показати IP 18 Березня 2014 23:45
Правий сектор - справжні патріоти, які не розуміють імпотенції влади, яка підставляє свій зад путлеру. Взагалі потрібно відкрити склади зі зброєю і роздати військовозобов'язаним. Люди самі вирішать що робити з бандюками та сепаратистами
Анонім до Сергій Показати IP 19 Березня 2014 16:18
ти неуку...ти хоч піддаєш аналізу, те що написав...Не люди повинні судити бандюків та злочинців,.. Вони повинні нести відповідальність згідно закону..і зброя не повинна бути на руках
ого Показати IP 19 Березня 2014 09:27
Драний сектор - напівкримінальне угруповання, яке складається в певній частині складається із людей, які мали проблеми із законом. Просто - бандота, і ні про яку політику і високі ідеали тут говорити не доводиться.