USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Правий сектор Волині звинуватили у невиправданій агресії

3 Квітня 2014 12:37
Погрозою та перешкоджанням депутатській діяльності назвала поведінку представників Правого сектора депутат Волиньради Валентина Блінова.

Про це йшлося під час прес-клубу у редакції газети «Волинь-нова», що відбувся 3 квітня.

Говорячи про те, чи морально у нинішніх умовах встановлювати справедливість шляхом агресії, депутат обласної ради Валентина Блінова зазначила, що не виправдовує агресію, яка, втім, є породженням посттравматичного синдрому після подій на Майдані та Інститутській у Києві.

«Мені та колегам-депутатам було неприємно, коли на перше засідання сесії прийшли хлопці з Правого сектора. Це була відкрита погроза і перешкоджання депутатській діяльності. Вони сказали: якщо не проголосуєте так, як потрібно, ми знаємо де мешкаєте ви та ваші родини», - розповіла депутат.

З її слів, ця агресія була невиправданою. Також вона засудила хвилю агресії, яка прокотилася районами області, «коли ставили на коліна сільських голів». На її думку, приниженням неможливо змінити суспільство.

«Агресія є породженням насилля, яке було колись, проте ми повинні її зупинити», - зазначила Валентина Блінова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Заява Показати IP 3 Квітня 2014 12:43
Заяву в милицию, и пусть "содют"...
Или до Заява Показати IP 3 Квітня 2014 12:43
Или лечат....
Анонім до Или Показати IP 3 Квітня 2014 13:37
Швидкого та Руденка потрібно гнати тільки за те,що вони міліцію вважають каральним органом
Анонім до Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 13:56
А коли Руденко казав, що міліція - це каральний орган ? не треба всіх під одну гребінку!
ага до Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 14:22
Це точно! Вони зовсім різні, Руденко ніколи такого не казав і не скаже, бо він -нормальний чоловік і спеціаліст!
Анонім до ага Показати IP 3 Квітня 2014 14:30
Руденко колись в інтервю сказав що сумує є совковим страхом міліції. Коли міліціонера всі перелякано боялися.
іван до Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 18:14
міліція дійсно є каральним органом. вивчайте теорію держави і права. взагалі, всі державні органи є апаратом примусу та покарання. така їх природа, як би ми не намагалися їх "демократизувати"
Лучанка Показати IP 3 Квітня 2014 12:44
От як можна провести люстрацію?? Коли шановні керівники не збираються іти зі своїх посад. А звичайне прохання про відставку не проходить. От і приходиться "просити" інакше
до лучанки до Лучанка Показати IP 3 Квітня 2014 12:50
"Коли шановні керівники не збираються іти зі своїх посад" це про кого? спочатку люструйте керівників які не заробили в 2013 року жодної гривні, а гасили кредити. і за які це гроші?
лучанка до до лучанки Показати IP 3 Квітня 2014 13:04
можливо хоть хтось злякається, і та революція все ж таки змінить нашу країну, хоч в чомусь
так до лучанка Показати IP 3 Квітня 2014 13:30
яка "революція" звичайний переворот...
хехе) Показати IP 3 Квітня 2014 12:51
часом виправдано і по пиці надавати казнокрадуу і корупціонеру! я дивуюся чого досі цього ніхто незробив!
Дивно, але Показати IP 3 Квітня 2014 12:54
найбільшу вигоду від візиту Правого сектору на сесію облради отримали саме однопартійці Блінової. Вітер став головою облради, а Гузь - його заступником. В той момент Блінова про агресію мовчала, бо вигідною була, а тепер?.. Ясно, що Юлька вирішила злити ПС, як до цього злила Майдан. Тільки чи вийде? Ще трохи і народ разом з ПС розжене цю курво-банду.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Квітня 2014 12:55
а як заставити корупціонерів і казнокрадів висунути свої квадратні задниці із обігрітих крісел ?
ахахахах)))) Показати IP 3 Квітня 2014 12:56
ну всьо блінова, жопа тобі!!))))
Гость Показати IP 3 Квітня 2014 12:58
Оце цим ліпутати, олігархам, ворюгам ще не подобається ,що їх тусують.А чого ви сидите в цих злодійськиї кріслах? Ідіть,жийте, як ми на 1000 грн пенсії і 1500 зарплати.Ні не хочете бандити, ви повинні за наш рахунок жити нормально.Молодці хлопці гнати вас потрібно в три шиї і не давати пільги,бізнес і захмарні зарплати. Валіть,доки не пізно.Коли нажретеся, а що потрібно нам усім в кінці життя -чотири дошки і землі трошки.Чого ви в це не втямите людці ненажерливі
лучанка до Гость Показати IP 3 Квітня 2014 13:02
а є така порода людей - їм потрібно багато, дуже багато... їх ще називають керівниками чи владою і не дуже там вони запарюються як сім'я повинна вижити на 1000 грн, це при умові що її вчасно виплалять
я до лучанка Показати IP 3 Квітня 2014 14:18
Бажання чи небажання красти залежить від виховння, а от можливість красти дає законодавство та суспільство, яке дивиться на це крізь пальці. Мовляв, всі керівники крадуть багато, я теж можу собі трішки взяти. Якщо не змінити законодавство, дерибан залишиться.
Досвід Показати IP 3 Квітня 2014 13:10
Ну, ворюги зрозуміло, а хлопці за що живуть - 30 років то вже трохи є. А спосіб послабити корупцію є - відкрито відстоювати свою позицію, не боячись звільнення, гоніння і т.д. А то дубів понасаджують у крісла - а потім моляться на них, от апаратом зараз накерує один з "керманичів". І слова впоперек йому ніхто не скаже, тільки по закутках будуть обкакувати. Благо, що і це не надовго...
Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 13:16
за що боролись на те й напоролись
так до Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 13:33
просить Клімчука повернутися
лучани Показати IP 3 Квітня 2014 13:24
Швидкого та Руденка потрібно гнати тільки за те,що вони міліцію вважають каральним органом.
моня до лучани Показати IP 3 Квітня 2014 13:41
Звинувачення досить серйозні..але я також не рахую цей огрган філіією інституту благородних дівиць.Назвіть хоч одну конкретну причину по якій Швидкий не може очолювати УМВС..Саме конкретну причину, а не те що його призначив Аваков, який рахує всіх на вулицях з незареєстрованою зброєю і без дозволу на носіння злочинцями.Правильно рахує.підтримую. Взагалі не знаю хто такий Швидкий, але я ще ні відкого не почув,за що він має піти. так власне а хто зручного кандидата має призначати.
Анонім до моня Показати IP 3 Квітня 2014 13:44
Швидкий підозрюється у не зовсім легальних операціях.
я до Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 14:22
Ким підозрюється? Якщо є бувші (або нинішні) міліціянти, від яких він брав гроші за посади чи звання, нехай напишуть тут хоча б анонімно. Ви не з таких, часом?
ммм до моня Показати IP 3 Квітня 2014 14:14
швидкий підозрюється у самому страшному у небажанні платити відкати правому сектору це і дурню зрозуміло Чомусь до прокуратури вони діла не мають і до СБУ теж
М до моня Показати IP 3 Квітня 2014 22:12
Чесних генералів не буває у принципі!!!!!!!! Їх не буде і при Авакові! Для чого міліції генерали? тут що керувати військами потрібно? Потрібно щоб був професіонал, а не той кого якийсь депутат тянув за вуха щоб була своя людина! А там і ланцюжкова реакція - навіть секретарка підполковник, яка отримує як начальник міліції. А простим міліціонерам - патруль за рахунок особистого часу. Дійсно, що ще можна зробити після роботи як не сходити в патруль? І для чого та сім'я треба? Пережитки минулого!
Міліціонер Показати IP 3 Квітня 2014 14:41
Правому сектору просто треба мати свого ручного начальника УМВС, щоб не посадив їх за їхній беспрєдєл. Бач Аваков не погодив із Данильчуком про призначення Швидкого, то його так жаба давить. Швидкий після того УМВС розбомбили то організував патрулювання вартою порядку вулицями міста, а ті обвинувачення що правий сектор йому говорить, то все брєд сівой кобили. По західному регіоні відсутні начальники УМВС, правий ектор не дає призначити, бо їм вигідний цей бардак
ссс до Міліціонер Показати IP 3 Квітня 2014 15:53
Швидкий - опер! Він з ними гратися не буде, того і захвилювалися хлопці
100% до ссс Показати IP 3 Квітня 2014 17:30
підтримую! Данілко пропаде як елвіс!
День до Міліціонер Показати IP 4 Квітня 2014 13:15
Ну Швидкий уже з Руденком не будуть на посадах, дане рішення було зроблене Аваковим) Так шо Міліціонери, потрохи ваш беспрєдел закінчиться, і тоді будете себе відчувати, як закарпатські міліціянти - тихі, не борзі і шо саме головне - будете виконувати виключно свою роботу
Микола Показати IP 3 Квітня 2014 14:44
ЗАХИСТ НАГРАБОВАНОГО І СВОЇХ "ХЛІБНИХ" МІСЦЬ - ОСЬ ОСНОВНИЙ СТРАХ ЧИНОВНИКІВ. А ТУТ ХОДЯТЬ УСЯКІ І ЗАВЖАЮТЬ ЇМ ДОДЕРЕБАНЮВАТИ, ЦЕ Ж ПРОСТО ЖАХ.
Дід Показати IP 3 Квітня 2014 14:51
Депутати самі винні, що люди їм не довіряють. Проблеми потрібно вирішувати, а не спригувати чуть-шо. Якщо депутат дійсно янгол - є відповідні органи, куди можна звернутись. Якщо ні - то треба або виправлятись або подати у відставку.
СЕМЕН Показати IP 3 Квітня 2014 15:10
Пропозиція - ПС читати, як права секта
Лучанин Показати IP 3 Квітня 2014 17:02
Правий сектор разом з Бандерштатами для початку змінили географію України - Крим відплив до Росії! Дальше вони доб’ються, що частина областей вийде з України на радість Путіна.
Дід Панас Показати IP 3 Квітня 2014 17:51
Не підтримував майдан, але бачу як хлопців зливають колишні соратники яких вони і привели до влади. Ото ж мають те що заробили, ще й посадять сподіваюсь. Будуть знати як робити проплачені революції.
Ирина Показати IP 3 Квітня 2014 18:12
Еще раз- ВЕСЬ ПС ВОЛЫНИ в СИЗО на 90 дней, без права общения с родными и близкими! И список ИХ родственников- жен, родителей и детей в студию- пусть Волынь скажет им, какое гов..но они вырастили. Стыдно должно быть таким мамам и папам, хотя, возможно, там также все совсем запущено!!!!!! Ну, удалите снова мой комментарий, достали уже, дерьмократы.
мусара Показати IP 3 Квітня 2014 18:55
коментар було видалено
лот Показати IP 3 Квітня 2014 19:38
А коли п.Блінова прозріла.Чому про це не говорила раніше.
валерій Показати IP 3 Квітня 2014 20:52
вас с**к ,за вашу депутатську діяльність,за те що ви зробили з країною треба кожен день мордами зажирівшими в унітаз запихувати щоб відмились