USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Новий начальник Луцького прикордонного загону приїхав з Харкова

15 Серпня 2014 18:42
Полковник Ігор Бурдейний став новим командиром прикордонників у Луцьку.

Про це під час урочистого мітингу, присвяченого поверненню прикордонників оперативно-бойової прикордонної застави Луцького прикордонного загону із зони АТО 15 серпня розповів начальник Північного регіонального управління генерал-лейтенант Ігор Токовий.

З його слів, Ігор Бурдейний наказом голови Прикордонної служби від 15 серпня призначений командиром Луцького прикордонного загону.

Полковник народився у 1975 році, закінчив Васильківське авіатехнічне училище, у 1993 став курсантом Інституту прикордонних військ, з якого випустився в у 1996 році. Ніс службу на різних посадах, зокрема у Луцькому прикордонному загоні на посаді заступника начальника штабу.

Нині він прибув у Луцьк з посади начальника штабу Харківського прикордонного загону, готовий виконувати поставлені перед ним завдання. Ігор Токовий закликав прикордонників виконувати завдання сумлінно, якісно та в визначений термін, як цього вимагають військові статути.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Сергій Показати IP 15 Серпня 2014 18:46
А де папередник?
Лучанин Показати IP 15 Серпня 2014 20:15
Сидить напевно
777 Показати IP 15 Серпня 2014 20:40
сидить за отриманя взятки
Андрій до 777 Показати IP 15 Серпня 2014 21:13
Якось тихенько сів
777 до Андрій Показати IP 16 Серпня 2014 00:10
нетихенько біля магніта брали і колегу кадровика
лучанка Показати IP 15 Серпня 2014 21:56
а з Волинян,начальником нікого не могли призначити,немає достойних??? Ще б з Донецька когось призначили...
888 Показати IP 16 Серпня 2014 01:05
А ВІН ЩО РАНЕНИЙ В СРАКУ ЧИ ГОЛОВУ ,З ХАРКОВА ,ЩО НЕМА ДОСТОЙНИХ ХТО ВЕРНУВСЯ З АТО. ЛИТВИН ДОЧУДИТЬСЯ ЯК УСІ СТАРІ КУРВИ.
Саша Показати IP 16 Серпня 2014 10:11
сам Токовий найчесніший і правільніший)))
Волинянка Показати IP 16 Серпня 2014 23:47
Хто знає як прізвище начальника відділу кадрів????
Саша Показати IP 21 Серпня 2014 10:00
Попередник вимагав взятки, за все до чого мав доступ. І що ви думаєте -сидить , ні взятки брав в доларах, а віпустили під заставу 50 000 грн.
Володимирович Показати IP 18 Серпня 2023 15:57
Я служив з цим кадром. Дуже самозакохана, неймовірно криклива і огидна істота, хоча він себе вважає нормальним, а всіх навколо дурнями і покидьками.