USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Російські похоронні бюро пропонують транспортувати «200-ті» з України

19 Серпня 2014 12:25
Неоголошена війна не може бути повністю захованою під килим. Одна з фірм ритуальних послуг Новосибірська, контора ІМІ, пропонує доставляти «200-ті» вантажі з Донбасу до РФ.

Білборди з відповідними написами можна побачити на одній з вулиць міста, поблизу станції «Сіяч». Саме таку картину й зняв на відео місцевий житель, - повідомляє Цензор.НЕТ.

«Подивіться, на ньому написано: «Допомога в організації регіональній і міжнародній відправці і зустрічі «Вантажу 200»», - коментує автор ролика.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Вася Показати IP 19 Серпня 2014 12:31
Ляшко коментував?
vk до Вася Показати IP 19 Серпня 2014 12:59
коментар до речі непоганий!
Анонім до vk Показати IP 19 Серпня 2014 13:24
Це дуже печально, але 100%.
Вася до vk Показати IP 19 Серпня 2014 13:41
Коментар- фуфло, i коментатор вiдморожений, холодно там сильно буваэ...(((
увч до Вася Показати IP 19 Серпня 2014 13:33
Это ты про того Ляшко, которому дымоход чистили все, кому не лень? И который по этой причине насобирал 8% голосов таких же пра-а-ативных членососов по всей Украине? Да-да, слыхал, слыхал про такого.
Юрій до увч Показати IP 19 Серпня 2014 14:36
Ні-ні, мова зовсім не про Ляшко, а про увч - який защоку в ху..ло постійно бере, а за ним ще 85% москальських глатальчіків по всій Мордовії.
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 13:28
Українськи похоронні бюро пропонують росшукувати/транспортувати «200-ті» самостійно... Бо ми незалежні!!!