USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Сальмонельоз у луцькому ДНЗ: винних в отруєнні дітей – звільнили

23 Червня 2016 12:49
Причиною спалаху сальмонельозу в ДНЗ №19 стало порушення санітарного режиму роботи харчоблоку.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови 23 червня.

Зі слів начальника управління освіти міськради Олега Гребенюка, було чимало розбіжностей в результатах розгляду матеріалів перевірки, були залучені різноманітні інстанції. Перевірки, з його слів, показали, що не було захворювань серед працівників ДНЗ та не було зіпсованих продуктів. Підтвердили також справність технічного оснащення, зокрема морозильних камер. Прийшли до висновків про порушення санітарного режиму у системі харчоблоку, технології приготування їжі. Як наслідок, винних працівників звільнили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
нхя не смішно Показати IP 23 Червня 2016 13:16
Короче ср\ч на кухні.
Лучанин Показати IP 23 Червня 2016 13:47
Коротше, як завжди тендерні яйця суперові а винні ті хто знизу.
колега Показати IP 23 Червня 2016 13:52
Звичайно, постраждали найбідніші. За 1500 тисячі тягати 40-літрові каструлі - в чергу стоять влаштуватися. А в барах по 5-7 тисяч зарплата, відповідальності в сто раз менше! І що тепер - завідуючій ставати варити дітям їсти?!
Лучанин Показати IP 23 Червня 2016 14:48
Кого саме?
тато Показати IP 23 Червня 2016 16:32
там всіх треба було звільнити і по статті а не просто бог зна що а не садочок пянки і гулянки ....
Ага до тато Показати IP 24 Червня 2016 11:06
звільнять, а ти думаєш, що прийдуть кращі на їх місце? та фіг там, працюю у відділі кадрів, то знаю, що працювати зараз люди не хочуть і правильно роблять, бо зарплати -копійки, а вимоги і зай..би роботодавців аж до неба, а клієнти в нас чомусь фразу "клієнт завжди правий" розуміють збочено - клієнт просто таки мусить бути хамовитим бидлом, а всі довкола повинні йому дупу підтирати. З таким підходом скоро на багатьох підприємствах, фірмах, закладах залишаться тільки керівники, їх заступники та головні бухгалтери, а всі більш менш адекватні працездатні громадяни подадуться в світи шукати долі.
САФАРІ Показати IP 24 Червня 2016 15:05
як з таких неякісних продуктів , які завозять у садочки,взагалі можна щось готувати ? Цими харчами кормити тих, хто їх постачає і тих , хто проводить тендера!
Оля Показати IP 24 Червня 2016 17:14
Кого саме звільнили?
и... Показати IP 24 Червня 2016 22:22
...как всегда, виноват стрелочник. А пьянки-гулянки - по расписанию...