USD 27.8 28.05
  • USD 27.8 28.05
  • EUR 31.5 31.85
  • PLN 7.2 7.36

Самооборона Волині «візьметься» за ТСОУ

Активісти Самооборони Майдану хочуть, щоб Товариство сприяння оборони України на Волині переглянуло свою діяльність.

Про це стало відомо під час зустрічі керівництва волинської Самооборони Майдану з представниками волинських ЗМІ 19 березня.

Зі слів керівника штабу Самооборони Майдану на Волині Андрія Хведчака, є структура, що існує багато років, яка мала багато приміщень, техніку, тири, полігони, що продали або здали в оренду.

«Тепер немає нічого, є начальник ТСОУ та автошкола, де роблять права. Саме роблять, вони ж не навчають. Всі це знали і спокійно сприймали. Україна вже в воєнному конфлікті, дуже імовірно, що ця холодна війна із певними спалахами може тривати ще десятиліттями. Як готувати молодь до військових дій?», - зазначив Андрій Хведчак.

На його думку, якби було реальне сприяння обороні, гуртки парашутного спорту, стрільби, радіопеленгації, орієнтування на місцевості, це реально підвищило б бойову готовність волинян. Активіст вважає, що усе це можна зараз відродити. Цього немає, натомість є «кримінальні справи за хабарі».

«Ми хотіли б, щоб ця організація переглянула свою роботу і почала працювати на сприяння оборони України», - наголосив Андрій Хведчак.
Загрузка...
Коментарів: 27
777 Показати IP 19 Березня 2014 22:06
Коли вже хтось візьметься з Самооборону?
хехе) до 777 Показати IP 20 Березня 2014 09:48
а чого боятися перевірки в тсоу? якщо ти чистий - тобі немає що приховувати і боятися також)
путін Показати IP 19 Березня 2014 22:10
Скоро візьмусь.
1221 Показати IP 19 Березня 2014 22:17
А це нещастя було в армії чи по телевізору татовому дивилось кіно про війну?
андрійко малюк до 1221 Показати IP 19 Березня 2014 23:00
це "янголятко" не може бути в армії бо хвореньке на сказ діарею лішай розумовий розладособистості.
віктор до 1221 Показати IP 30 Березня 2014 15:54
Витри молоко з губ, а потім покажи, що сам готовий послужити Вітчизні наприклад в ЗС Україні! Перевіряльщик ???!
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 22:22
пс хоче бідненька секта їстоньки, добре питоньки, а грошенят то нема. вже наробили порядку з чиновниками на волині, вже добрались до приватних чи комунальних структур. Звіт про роботу і принесену користь громадянам коли буде? а ніколи бо звітувати не про що..... Ганьба *********.
Всезнайко Показати IP 19 Березня 2014 22:25
А колись був ДОСААФ...
Батьківщанка. Показати IP 19 Березня 2014 22:49
Господа забери цих ******* нероб в крим
Х Показати IP 19 Березня 2014 23:10
Правильно сказав! Тільки одна назва нагадує про оборону!
Я Показати IP 19 Березня 2014 23:27
Хведчак ты долго будешь мелькать в ЛЕТНЕЙ тактической блузе британской армии ? Ты бы еще в ластах по городу ходить стал , тогда - бы малолеткам мог бы рассказывать что "боевой плавец". Или в противогазе :-)) Пойди как мужик отслужи , а то портянку мотать не умеет , зато милитарист:-))
апокалипсис! Показати IP 19 Березня 2014 23:32
Как людям обьснить что и я за справедливость и что бы мы решали кто за нас говорит!но этого нет и не предвидется!зато есть упреки и притензии которые сьедят двух братьев! Оружие даст нато украине, а у русских есть!да вздравствует смерть!
Бармалєй Показати IP 20 Березня 2014 00:00
О, класно тут у вас ср*ч живенький. Троліків нємєрєнно. Кого защемила нова влада - всі тут.
Українець до Бармалєй Показати IP 20 Березня 2014 00:05
мене не защемила шо були д****ли що прийшли д****лоїди голодні хр*н один , всі біля корита труться а ти в нас месія?
Українець Показати IP 20 Березня 2014 00:08
Бармалєй в нас тут герой , проти старих не висувався, а про нових марить але памперс малого розміру, защемлять тобі с**онок ввечері обкурені сектанти яйчинята не так запіщиш
Бармалєй до Українець Показати IP 20 Березня 2014 00:39
Плювати мені на старих і на нових. Старі с**и прищемлені, хто огризається, бо погнали, а хто ,як Гєна Кожевніков, в люстратори поліз. А за нових скажу так, хто себе не жалів на морозі, той зараз з палками по кабінетах не бігає, а в полі сидить в військовій палатці.
хведчак Показати IP 20 Березня 2014 00:11
2002-2004. строкова служба у Прикордонних військах. ПЗ Коритниця. На рахунок низького інтелектуального розвитку дискутувати не буду - все відносно, а от по питаннях служби не треба ляля
Саша Показати IP 20 Березня 2014 00:31
Дійсно скільки вже пролюстрували в свій карман ,всі посадовці бандити писали заяви на розрахунок ,а потім виявляється вони у відпуску і Колєсніков гол.лісник і син його всі на лікарняному заплатили і сидять тихо поки пройде час,а потім знову повилазять і Радіон в Маневичах весь ліс винищив ,а людей за сухі дрова для опалення гонив і охотяться щараз в Черемоському заказнику оце люстрація в карман правому сектору!!!
Українець Показати IP 20 Березня 2014 00:34
Пацан !!!, а ласти є?
хведчаку Показати IP 20 Березня 2014 01:51
прикордонникі загинули в 41му захищаючи нашу землю від евроінтеграціі гітлера.а робота за гроші в ЗАТ прикордонники волині це позор а не військова служба.украінській солдат ніколи в житті не насуне на себе порткі натівского вояка і швендяти по місту як попандопало
віра Показати IP 20 Березня 2014 06:31
Хлопці з Самооборони працюйте далі в тому ж напрямку, а гавкіт не слухайте,бо крім поодиноких висловів нема кого почитати, одна тупа злоба!
хведчаку Показати IP 20 Березня 2014 08:31
Хведю, все, що ти сієш - пуста полова. Поїхали ви на білоруський кордон - а в цьому була потреба, навіщо ви там здалися? Ще б домогосподинь з каструлями набрали. Прикордонники самі справляються з своєю роботою. Ви взялися вчити людей воювати. А ви самі вмієте це робити? Від вас багато шуму і піару, а толку ніякого. Ви просто не знаєте, куди подіти свою дурну енергію, і за що вчепитися.
Паша до хведчаку Показати IP 20 Березня 2014 16:56
а він продовжує династію, там колись керував його родич
котя Показати IP 20 Березня 2014 09:15
агов, хлопці. а чи не хотіли б ви заглянути в обласну організацію червоного хреста? це та організація, яка, напевне, жодного бінта не принесла вам у часи майдану, чи не направила жодного волонтера. а чого, спитаєте? скажу, бо начальниця нашого хреста - дружина одного з заступників пшонки. мабуть, памятаєте такого. у часи майдану вона теж втікла з луцька, а її заступник - пенсіонер-пяничка взагалі заліг на дно. невже і далі на волині має бути такий хрест? а далі керувати начальниця вже знову приїхала... слава україні
Лучанка Показати IP 20 Березня 2014 09:17
Засичали всі, кого зачепила опублікована інформація. Правильно хлопці роблять, що добралися до незрозумілої структури. все продано там і здано в аренду, тому й такі відгуки. Вони скоро не тільки відгуки писатимуть, а повсцикаються зі страху.
мв Показати IP 20 Березня 2014 10:09
мене вже починає вернути від цих пик на фото.....
Прокоф’єв Олег Показати IP 27 Липня 2014 13:35
Образливо чути "автошкола, де ро[***] водійські права"! Отримати посвідчення на право керування наземним транспортним засобом без навчання неможливо ніде у Волинській області. А образити чи принизити словом - легко. Луцька автошкола ТСОУ, навчальний заклад профтехосвіти I рівня акредитації - одна з найстаріших та найкращих навчальних закладів із підготовки водіїв, за високий професійний рівень викладання відзначена кубком і грамотою "Кращий навчальний заклад з підготовки водіїв 2012 року" та внесена до Книги Пошани «Флагмани освіти і науки України». Востаннє в 2011 р. Луцька зразкова автошкола ТСОУ випустила майже тисячу “цивільних” водіїв і 150 – для армії (в аналогічній львівській автошколі, для порівняння, для армії керувати автомобілями за цей рік навчили усього 30 майбутніх вояків). А далі Міністерство оборони в силу об’єктивних причин (скорочення чисельності армії і перехід на професійну основу) саме відмовилося від послуг Товариства щодо підготовки спеціалістів. Тому переорієнтувались на інші категорії населення. Сьогодення автошколи – одного з кращих спеціальних професійно-технічних навчальних закладів України - це професійний, закоханий у власну справу колектив, наполегливий та цілеспрямований керівник, потужна навчальна база, новітні навчальні технології та сучасний автопарк, 5 категорій підготовки водіїв: A, B, BC, D, E. І ми як ніхто інший розуміємо важливість поєднання патріотичного виховання і якісної професійної підготовки для молоді. Але потрібна нова доктрина розвитку держави - дійсно незалежної і самостійної, а не бувшої братньої совкової республіки. То ж давайте працювати всі разом на розвиток України - кожен за своїм професійним рівнем!