USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Серед волинських ветеранів ОУН-УПА є комуністи?

29 Липня 2014 14:17
В обласній раді надали статус ветерана ОУН-УПА 4-м волинянам. Окрім того, учасники профільної комісії вирішили перевірити тих, хто вже має статус ветерана, мовляв, є інформація, що серед них можуть бути комуністи, які зазіхнули на пільги.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань розгляду матеріалів про визначення статусу ветеранів ОУН-УПА сьогодні, 29-го липня.

Статус ветерана ОУН-УПА громадяни-мешканці Волинської області отримали: жителька Нововолинська Надія Гладишко, лучанки Марія Дайнега, Галина Патута та Віра Патута.
Учасники комісії вирішили під час наступного засідання перевірити усіх людей, які отримали статус ветерана ОУН-УПА, мовляв у списку є колишні комуністи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
дочекались? Показати IP 29 Липня 2014 14:25
Нарешті, надумали хоч якісь ПІЛЬГИ перевірити!
безіменна Показати IP 29 Липня 2014 14:29
Кушнір В.Г. колишній парторг
Карп Показати IP 29 Липня 2014 14:31
Подивіться документ у якому надали статус ветерана УПА жінці з 1942 року. Якщо упа розпочала роботу в 1943 р. Виходить, що жінка вже в 1 рік героїчно взялася за зброю і пішла на окупантів? Як це зрозуміти? Шо за абсурд?
Лучанин Показати IP 29 Липня 2014 14:58
В членах комісії по УПА колишні комуністи Бондарчук А.І. та Кушнір В.Г., до речі він тепер очолює всю крайову організацію братства ОУН-УПА. Треба вміти жити
??? до Лучанин Показати IP 29 Липня 2014 15:12
Серйозно? То чому ми мовчимо на чолі з Вами? Є шанс - треба скористатися, розоблачити шпіонів-комуняр!
КГБ Показати IP 29 Липня 2014 15:05
Комуністи в УПА - це наші агенти з КГБ, які ще в 40-х роках перефарбувалися в націоналістів, щоб руйнувати УПА зсередини. Героям слава! Україна понад усе! Бандера прийде він вам покаже кузькіну мать. Знімайте штани
Анонім до КГБ Показати IP 29 Липня 2014 15:32
А у вас Бандера такий самий божок як і у комуністів Ленін?
Лучанин до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 16:09
Ні, він у нас справжній патріот, а не Путінська підстилка, як деякі тут коментатори
Анонім до Лучанин Показати IP 29 Липня 2014 16:23
А патріотизм в чому проявлявся? В тому, що УПА масово вирізувала мирне польське населення? Чи в тому, що співпрацювало з фашистами?
Сеня до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 16:21
З нашим Бандерою не може зрівнятися ніхто в світі!!! Це - сонце! А ми його діті!! Він скоро прийде і порядок наведе! Слава Україні!!! Слава нації!! Слава героям!! Україна понад усе!! (що ще забув?). Взагалі - слава, слава , слава!!!!!!
анонім до Сеня Показати IP 29 Липня 2014 16:24
Ото криша поїхала. Це колись казали, що Ленін сонце. Понароблюють собі ідолів і моляться на них
Анонім до Сеня Показати IP 29 Липня 2014 17:03
Інколи почитаєш коментарі, аж за голову берешся, де ми живемо. Ніби члени секти
правда до Сеня Показати IP 29 Липня 2014 17:04
Не треба, д..ню так під..вати. Бандера це Бандера, а ленін ,вибач, ленін. І не про це йдеться в статті. А за Кушніра розберіться, нехай вам люди з Піддубець розксжуть, то ще той був комуняка, ідейний, а зробився героем УПА.
100 Показати IP 29 Липня 2014 17:13
1942 рік народження. Їй було 10 років а вона вже в УПА. Може її дочка просто в комісії що роздає те УПА
101 до 100 Показати IP 29 Липня 2014 17:52
а може вона була упівкою - комсомолкою
100 Показати IP 29 Липня 2014 18:17
Я так зрозумів рід Парут вже з гвинтівками з утроби вилазили. Так хто з їх родичів комісії. Я впевнений те УПА не отримають ті хто там був бо більшість з них мертві, а от ті хто 45 року народилися і пізніше то отримають пільги головна умова родичі в міській раді.
Бандеровець Показати IP 30 Липня 2014 00:23
Не сваріться в міській раді голова фракції " свобода" Вега 13 років трудився в комсомолі весь час був активним членом профкому писав заяву на кандидата в члени КПРС не пролізти зато тепер ярий нацик!!!!!!!!! Навіть біографію на москальській мові настрочив!!?!?
лучанин Показати IP 30 Липня 2014 10:34
Читаєш коментарі і диву даєшся ,які всі патріоти поставали. Тільки вміють кричати Слава Україні, а що ви для того робили щоб її була Слава. Знайшли злочинців комуністів у списку ну і що?. Забули як в піонери приймали в комсомол, які традиції були і цінност,і як до цього готувались, а тереп все хаєте. Це наша історія і не треба копирсатися треба перегорнути сторінку і рухатись далі ради майбутнього. Немає Яника і- стало краще жити. НАШІ ПОЛІТИКИ ТІЛЬКИ І МОЖУТЬ в ПОЛІТИЧНІ ІГРИ ГРАТИ.