USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Ще три незаконні споруди знесли у Луцьку

28 Вересня 2015 13:33
Демонтажі незаконних споруд продовжують у Луцьку. Про це інформує у мережі муніципальна дружина міста.

У понеділок, 28 вересня, муніципали знесли кіоск для торгівлі пресою, що знаходився по проспекту Молоді, 21.

У кіоску торгували не тільки газетами та журналами, а й овочами, фруктами, напоями та насінням.

Також демонтували металевий гараж біля житлового будинку на вулиці Товарова, 21. А об’єкт по проспекту Молоді, 5 (кіоск для торгівлі пресою) власники знесли самостійно.

Незаконні споруди демонтують відповідно до рішення виконавчого комітету від 22 липня.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Степан Бандера Показати IP 28 Вересня 2015 14:05
Правильно, щоб не заважали грошовим мішкам там ставити магазини і бари
Захар до Степан Бандера Показати IP 28 Вересня 2015 15:29
А краще ларочкі і гаражі ? Там побудували шикарний магазин! кіоски позносити нафіг !!
оля до Захар Показати IP 28 Вересня 2015 23:26
А в шикарному магазині - ще шикарніші ціни. Скільки тих магазинів біля "Гостинця" ще треба? За пару років знов площа на базар перетвориться
Лучанин Показати IP 28 Вересня 2015 14:25
От так і вийде - пішов мужик в АТО по мобілізації, а прийде, ні гаража ні ноги. Може спочатку на такі речі власника знайти треба було? Гараж - не кіоск!
лучанка Показати IP 28 Вересня 2015 16:20
і знову зносять малозначимі об'єкти, кіоски малих підприємців, гаражі простих людей. а великомаштабні, які побудовані без дотримання норм та правил лишаються "законними "
пінокіо Показати IP 28 Вересня 2015 17:15
Цікаво,а за буратіно чого не беруться? Там при будівництві порушено що тільки можливо.
свій час Показати IP 28 Вересня 2015 19:27