USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Щодо «Інтеру» відкрили кримінальну справу

4 Січня 2015 13:43
МВС відкрило кримінальну справу за фактом нападу на офіс телеканалу "Інтер".

Про це повідомляє прес-служба МВС Києва, - інформує Gazeta.ua.

"Згідно з даним фактом порушено кримінальне провадження за ст 296 КК України (хуліганство). Також в Шевченківське РУ столичної міліції було доставлено декількох громадян. Після того, як громадяни надали пояснення з приводу подій, що відбулися, останні були відпущені", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора на офіс телеканалу "Інтер" напали близько 20 чоловік в масках. Вони закидали офіс цеглою і камінням, розбили скло вхідних зони на першому поверсі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 4 Січня 2015 13:52
А попередній напад влітку чи навесні минулого року МВС розкрило ? Те ж саме буде і зараз.
Анонім до Анонім Показати IP 4 Січня 2015 13:59
Ти що? Як вони могли це зробити, ще й минулого року?! Інтер - це остання надія путіноїдів в Україні.
Дончанин до Анонім Показати IP 4 Січня 2015 15:02
Ты в своем уме? Или не в курсе, когда твои улюбленцы пришли к власти?
ГРОБ Православный Показати IP 4 Січня 2015 13:54
коментар було видалено
дідо Показати IP 4 Січня 2015 13:55
Коли проти Інтера відкриють кримінальну справу за пропагування тероризму та терористів.
дідо до дідо Показати IP 4 Січня 2015 14:09
Попередження; риго-комунякський злодій вкрав мого ніка дідо, тому йому не вірте- тому хто пише під ніком дідо! Він сепар мабуть.Спражній дідо-це я! Вірте тільки мені. Слава Україні!
дідо до дідо Показати IP 4 Січня 2015 14:10
БЮТоглововий злодіжка ніків з секти кремлівської аферистки Тімашєнка-Григян-Капітельман
дідо до дідо Показати IP 4 Січня 2015 14:18
а твій бох-путлєр!
Дончанин до дідо Показати IP 4 Січня 2015 15:04
коментар було видалено
свидомий до дідо Показати IP 7 Січня 2015 19:28
а ти взагали дивився цей канал помоему тероризм пропагуе 5канал а не интер
ГРОБ Православный Показати IP 4 Січня 2015 15:47
коментар було видалено
блогерр Показати IP 5 Січня 2015 10:00
коментар було видалено
Всім Показати IP 5 Січня 2015 12:39
ІНТЕР просто здійснив провокацію. Спочатку свій "огоньок" показав, а потім влаштувавши напад на себе. Скористався відсутністю в Україні законодавства, яке б захищало її від антиукраїнської інформаційної війни. Це недалекість і недалекоглядність РНБО, уряду, адміністрації Президента, демократичних проукраїнських партій, які мають своїх представників у ВРУ. Тому спочатку треба прийняти нормальний закон, а потім говорити про покарання.