USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Щонеділі по цеглині – за 3 роки церква з куполами». У Луцьку буде храм

9 Лютого 2015 12:39
Чин заснування храму і поставлення хреста відправили у Луцьку, в районі ДПЗ.

8 лютого митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив місце під зведення церкви на честь преподобного Іова Почаївського за адресою: бульвар Дружби народів, 8б (перехрестя із вулицею Грабовського).

Про це повідомили у прес-службі волинської єпархії.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про спорудження храму на честь преподобного Іова Почаївського в районі ЛПЗ та публікувало коротку довідку про життєвий шлях цього святого.

У богослужінні взяли участь: настоятель парафії священик Олександр Вронський, інше місцеве духовенство й миряни.

Високопреосвященний благословив присутніх на добре будівництво. Він переповів слова одного майстра: «Якщо кожен щонеділі приноситиме по цеглині, за три роки матимете церкву вже з куполами».

Цим заспокоїв тих, хто вважає, що спорудження храму – довгий і затяжний процес та сумніваються, чи побачать його завершення.

Слово на заснуванні нового луцького храму:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Виталий Показати IP 9 Лютого 2015 13:27
Не каноничное построение ! Не будет благодати Божий !
Дьодік до Виталий Показати IP 9 Лютого 2015 14:23
«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані,— там Я серед них.» Мф. 18:20
Анонім до Дьодік Показати IP 9 Лютого 2015 14:25
Стеблино сховайся... краще напиши чому не співслужите в Єрусалимі... чому ніхто з православних церков вас не визнає
Анонім до Анонім Показати IP 9 Лютого 2015 14:28
бо тому що анафема !!!
Дьодік до Анонім Показати IP 9 Лютого 2015 16:43
Брєвно, напиши скільки МП не визнавали і як вони купили визнання за хутра.
Лучанка Показати IP 9 Лютого 2015 14:48
Цей крутий поворот потрібно було вирівняти, а не будувати там храм. Для храму там зовсім мало місця.
Тарас Показати IP 9 Лютого 2015 15:46
Для розкольників і того місця хватить для халабуди.
Хвілолог Показати IP 9 Лютого 2015 16:41
Сатаністи з МП активізувалися. Храму бути! І як мешканець ЛПЗ скажу, що до нього будуть ходити 70-80% мешканців мікрорайону.
Братуха до Хвілолог Показати IP 9 Лютого 2015 20:25
в мене iнша iнформацiя,якраз на ЛПЗ багато ходять в МП
Волонтер Показати IP 9 Лютого 2015 16:54
Михайло каже що КП молиться за мир але чому Філарет поіхав в США і вимагає дати зброю щоб убивати людей на сході Украіни і за мир не молиться?
Дьодік до Волонтер Показати IP 9 Лютого 2015 16:58
А чому попи МП в Расєє освячують (?) ракети "Сатана" (!!!!)з ядерними боєголовками?
Братуха до Дьодік Показати IP 9 Лютого 2015 20:28
дай ссилку
До хвілолога Показати IP 9 Лютого 2015 16:59
Сатана тебе путає а Іова Почаівський дивиться на все це з небес і плаче.
Хвілолог до До хвілолога Показати IP 9 Лютого 2015 17:04
Можливо, а де ж ваша любов і прощення? - Тільки ненависть до ближніх, які не моляться з московськими попами. Я грішний. А ви святі?
Братуха до Хвілолог Показати IP 9 Лютого 2015 20:31
закон поважати треба
До Дьодіка Показати IP 9 Лютого 2015 17:05
Філарет в США і вимагає зброю це факт, дивись і слухай новини в ЗМІ а брєд про боєголовки та ще ядерні тобі ввижається бо ти Дьодік.
До Хвілолог до до Хв Показати IP 9 Лютого 2015 17:11
Грішні всі на цій землі але не треба гріх примножувати закликаючи до війни.
Опиум для народа Показати IP 9 Лютого 2015 22:09
http://govoritmoskva.ru/news/28167/
атеист Показати IP 9 Лютого 2015 23:18
РПЦ не терпит конкурентов.
Вася Показати IP 3 Квітня 2016 12:20