USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Скількох лучан мобілізують, аби виконати план

6 Серпня 2014 10:06
Під час третьої хвилі мобілізації із обласного центру Волині планують мобілізувати близько трьох сотень чоловіків.

Про це повідомив в ефірі телеканалу «Нова Волинь» військовий комісар Луцького об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник Василь Худик.

Так, з його слів, безпосередньо на Луцьк припадає мобілізація близько 15 % від загальної кількості військовозобов’язаних, яких планують призвати до Збройних Сил України із Волинської області.

Першочергово воювати підуть ті військовозобов’язані, які мають досвід служби в бойових точках та придатні для військової служби за станом здоров’я.

Також у Луцьку і у районі військові комісари виїжджають у сільські ради для роз’яснювальної роботи з майбутніми бійцями.

Як пояснив військовий комісар, люди ставляться до цього з розумінням й часто змінюють свою позицію щодо мобілізаційних заходів.

Загалом, зі слів військовослужбовця, існує 5 етапів мобілізації, однак жодної інформації про можливість четвертого та п’ятого етапів мобілізації у відповідних структур поки що немає.

До слова, перед тим, як військовозобов’язаних відправлять у зону АТО, вони пройдуть бойове злагодження (навчання) у складі батальйону або роти протягом двох тижнів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
вах-вах Показати IP 6 Серпня 2014 10:09
А військовий комісар піде воювати?
Воєнком Показати IP 6 Серпня 2014 10:12
Аякже!
бацька до Воєнком Показати IP 6 Серпня 2014 10:19
і заступників з собою візмете?
123 до Воєнком Показати IP 6 Серпня 2014 10:31
В районах смикають по пару мужиків і тихенько відправляють в зону АТО. Як будуть масово то люди повстануть. Отак зірки заробляють.
юля Показати IP 6 Серпня 2014 10:22
Какая все таки умная эта су**ка Путин - ведь после отключения горячей воды в 250 тыс. городе и периодическом отключении електроэнергиии - народ сожрет эту кофетно - рафинадную власть без постороннего вмешательства ....
чілі до юля Показати IP 6 Серпня 2014 10:23
ти все бачу дьорнула 100 грам для апетиту
дружина Показати IP 6 Серпня 2014 10:39
Було б дуже добре як би поїхали на війну воєнкоми,попробували б,як там...Скажіть будь ласка,можливо хтось знає чи будуть міняти 51 ОМБ?
Дончанин до дружина Показати IP 6 Серпня 2014 11:29
Будут. 100% пополнением личного состава.
G Показати IP 6 Серпня 2014 10:44
Оголосіть мобілізацію всіх штундів.Ходять сміються з хлопців , яких призивають і спокійно піднімають росію на заробітках.Над цим не думав Порошенко.
Сергій до G Показати IP 6 Серпня 2014 10:59
Їх турчинов пастор прикриває
Putin до Сергій Показати IP 6 Серпня 2014 11:29
Турчинов колишній комуніст, прилаштовуванець, якщо сьогодні вигідно бути націоналістом і ганити комуністів то він це і робить
Анонім до Сергій Показати IP 11 Червня 2015 16:41
А Турчинов не пастор
CoM до G Показати IP 6 Серпня 2014 11:02
а де ви були коли комуняки їх садили за їхні переконання? були певно вірними комуністами
Лучанин до CoM Показати IP 6 Серпня 2014 11:19
і правильно робили ато порозводилось їх як тараканів
Ого до Лучанин Показати IP 6 Серпня 2014 11:26
Он як ви заговорили, жере вас заздрість та ненависть до роботящих і неп'ющих, хто ж вам забороняє вести такий спосіб життя?
G до Ого Показати IP 6 Серпня 2014 12:02
Не роботящі і п'ющі ви.Сміїтесь з хлопців воїнів,які вас захищають від ворога.А бухаєте ви нормально.
Смішно до Ого Показати IP 6 Серпня 2014 14:00
коментар було видалено
новий до Лучанин Показати IP 6 Серпня 2014 12:03
Вони тобі в борщ накакали? Слідкуй за собою.чи тебе жаба давить???
TRoLLSky до G Показати IP 6 Серпня 2014 11:07
Вони працюють і гроші в Україну привозять, а ти ледацюга строчиш тут попиваючи оковиту
Lvbnhj до TRoLLSky Показати IP 6 Серпня 2014 11:18
і толку з тих грошей собі церкви сторять чи як вони доми молитви називаються .... а наармію хоть один штунда гроші дав чи добровольцем пішов туди?
TRoLLSky до Lvbnhj Показати IP 6 Серпня 2014 11:22
Телпнь, ПДВ в магазинах залишають, ні?
TAK! до Lvbnhj Показати IP 6 Серпня 2014 11:24
І я гроші на армію не давав, і не дам, я за майдан не стояв - ви стояли, ви й опплачуйте, з таких як ви я б військовий і в 100% стягував, скакуни
?? до Lvbnhj Показати IP 6 Серпня 2014 11:33
У православних церков не менше, попи пішли на АТО?
вах-вах до ?? Показати IP 6 Серпня 2014 12:03
доречі правильно. чого попи не пішли на ато?
G до ?? Показати IP 6 Серпня 2014 12:05
Пішли на відміну від вас одуванчиків.
?? до G Показати IP 6 Серпня 2014 12:12
Пішли поприскати заговореною водичкою?
мімі до G Показати IP 6 Серпня 2014 14:30
Штундам не можна зброї в руки брати . То нехай ідуть в зону АТО варять істи ,риють окопи, перуть одяг чи СЛАБО.
Дід Панас Показати IP 6 Серпня 2014 11:00
а писали що добровольців вистачає, а тут но дивись, їздять пояснюють
Анонім Показати IP 6 Серпня 2014 11:36
Правильно хай штунди йдуть в АТО і синки всіх чинновників
Свідомість до Анонім Показати IP 6 Серпня 2014 11:43
Проблема не в штундах а у вас, ви не можете організуватись і вiдстояти свої інтереси, ваша продажна влада вас рахує бидлом, ви вмираєте за їхні цілі, ви оплатили вибори, обрали негідних, оплачуєте війну, грець, ви навіть не проти війни, ви просто хочете щоб на ній вмирали інші!
Анонім до Свідомість Показати IP 6 Серпня 2014 12:15
Тут ты прав на все 100%
G Показати IP 6 Серпня 2014 11:55
Не розказуйте , що ви штунди правильні.тільки дзвоните друзям і кажете сходи в магазин купи бухнути , я гроші дам. Це не про всіх, але дуже багато.
*_* до G Показати IP 6 Серпня 2014 12:18
а чому ти не воюєш?
G до *_* Показати IP 6 Серпня 2014 12:37
Я вже два рази там був і через три дні знову виїжджаю.
... до G Показати IP 6 Серпня 2014 12:50
коментар було видалено
Бібіп Показати IP 6 Серпня 2014 12:07
Чоловіки всіх конфесій (пятидесятники, православні тощо) - хай ідуть воювати. Чого наші священники не воюють? Багато з них мають такий вигляд, що і не подумаєш, що вони постять. Значить сили мають - вперед!
Донбасс до Бібіп Показати IP 7 Серпня 2014 10:32
У вас в головах одно - воювати. Вы привели к власти партии разрушителей. Вы ничего не построили, вы только разрушаете, уничтожаете Донбасс. Желаю вам, чтобы в скором времени вы испытали те же чувства, что испытывают жители Донбасса, когда убивают и разрушают все подряд, когда роженицы Горловки, где разбомбили роддом, рожают в подвалах, желаю, чтобы вы почувствовали, что значит когда разбомбили морг, где находился ваш близкий человек, чтобы вы испытали патриотические чувства при бомбежке ваших городов и деревень Гореть вам всем в аду
Я Показати IP 6 Серпня 2014 12:15
Одуванчики вийдіть з інтернету вам не можна таким користуватись і телевізор дивитись.
Правовірний до Я Показати IP 6 Серпня 2014 12:23
так і православним пити ніби не можна, але п'ємо
Я до Правовірний Показати IP 6 Серпня 2014 12:33
Пити можна,але з розумом ми хоч п'ємо,але не ховаємось на відміну від....Але захищати свої сімї потрібно,що не кажи.
той хто не п'є до Я Показати IP 6 Серпня 2014 12:53
багатьом і ховати нічого, вони просто не п'ють, знаю, це навіть тяжко уявити але так і є.
Анонім Показати IP 6 Серпня 2014 12:27
Цікаво чи воюють штунди на стороні терористів-думаю що ні.
да Показати IP 6 Серпня 2014 15:13
серед штунд багато колишніх комуняк, а колишніх яквідомо немє і це факт, а ще багато пяниць і пристосуванців, дехто туда пішов щоб перестати бухати, хто пішов свідомо звичайно..багато кого заманювали і грошима і хорошим життям, а хорошого там нічого нема...звичайна піраміда на релігії. Багаті штунди з бідними не спілкуються вони на них дивляться як на нищу расу..це тоже факт. Мусять визнати. Багато зних були хрещені і зрадили свою віру, а зрадили віру то Україну їм запросто зрадити. Я бі задумався чи навіть варто таких брати...ну хіба що носки стірати дійсно.
(*_*) до да Показати IP 6 Серпня 2014 16:10
Проте ти дійсно патріот, сидиш, воюєш - на тебе дійсно можна покластись, і довірити не тільки, цитую, "стірати" шкарпетки, а й лопату в руки дати.
Політолог Показати IP 7 Серпня 2014 10:52
Про які європейські цінності, про яке верховенство права може йти мова, якщо найбільша цінність на землі - життя людини, перетворилася в ніщо, в елемент досягнення політичних цілей!! Війна дуже потрібна прозахіднійї українській олігархії, яку Євромайдан посадив на владний трон. Поки плебей вбиває один одного, і ЗМІ все увагу народу перемикають на війну, олігархія збагачується, за безцінь захоплюючи держвласність, яка ще залишилась, і ще більше посилюючи експлуатацію, зубожіння і вимирання громадян.
Баба Параска Показати IP 7 Серпня 2014 11:06