USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Скільки братимуть у Луцьку за закордонний паспорт

7 Березня 2014 08:34
У луцькому «паспортному столі» за виготовлення закордонних паспортів всупереч закону здирали 377 гривень, а не 170.

Нагадаємо, Верховний суд України визначив, що єдиним обов’язковим платежем при оформленні закордонного паспорта за 30 календарних днів є державне мито на суму 170 гривень.

Прокурори перевірили додержання вимог законодавства України про адміністративні правопорушення та засади запобігання і протидії корупції у Луцькому міськвідділі Управління Державної міграційної служби України в області і виявили такі порушення. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.

«Встановлено, що його працівники, порушуючи вимоги чинного законодавства, згідно якого єдиним обов’язковим платежем для оформлення закордонного паспорта є сплата державного мита в розмірі 170 гривень, зобов’язували громадян, яким виготовляли такі паспорти, сплатити 377 гривень», – стверджують у прокуратурі.

До тогож, у Луцьку громадян змушували платити за безкоштовну довідку про несудимість, яка є абсолютно непотрібною для виготовлення закордонного паспорта.

Непередбачені законодавством кошти за довідку про відсутність судимості люди сплачували під час виготовлення закордонного паспорта в обов᾽язковому порядку. До того ж державні «шахраї» придумали ще й градацію цін – плата за «термінову» і «нетермінову» довідку.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, луцький міський голова Микола Романюк пообіцяв лучанам, що найближчим часом оформити закордонний паспорт можна буде в Центрі надання адміністративних послуг.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
лучани Показати IP 7 Березня 2014 08:36
Міліцейська мафія вже давно зробили з паспортного стола,МРЕВ та ДАЇ, свої приватні підприємства. Доять лохів.
25 до лучани Показати IP 8 Березня 2014 20:30
Ось тут дуже весела розповідь чолов’яги "Боротьба за паспорт в Луцькому паспортному столі": biketravel.wordpress.com/2013/03/21/fight_for_your_right/. Події річної давності, але багато що певно лишилось так само...
знаюча Показати IP 7 Березня 2014 08:36
Чекайте...! Зараз все повернуть, а то і більшу ціну намалюють, бо казна "пуста", а наповнювати треба... Пакраще все ВОНА!
Мик до знаюча Показати IP 8 Березня 2014 02:42
Не знаюча а ціла *ура При чому тут вона .. Це всерівно хто в хаді об***ався - невістка он іі тапці стоять
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 08:39
Тобто якщо це було незаконно то тепер прокуратура поверне гроші постраждалим???? Адже списки хто робив паспорти є.... чи це буде чергова фількіна грамота з винесенням догани клерку???
4554 до Анонім Показати IP 8 Березня 2014 00:36
Ні просто так не вернуть. Але хто має бажання повинен звернутись в туж прокуратуру чи МВС із відповідною заявою. Тоді, логічно, має бути порушена кримінальна справа, так як в діях працівників паспортної служби вбачається склад службового злочину. А тоді вже можна ставити питання про матеріальні збитки. Добре щоб таких заяв було багато - тоді це система. Суть в тому, що потрібно доказати те що лишні платежі сплачено не в добровільному порядку, а примусово чи шляхом введення в оману. Хоча попутньо може виникнути проблемка. Уявімо скільки часу проводились всі ці переплати. Принаймі 2-3 роки це точно. І в цей період певними контролюючими органами (КРУ, інспекція з контролю за цінами, та ж прокуратура тай інші) проводились перевірки, які нічого не виявляли, а тут раптом в період процесу "перезавантаження влади"- хоп і є? Ох і важко буде боротися. Хоча "борітеся і поборете !".
Потерпілий Показати IP 7 Березня 2014 08:41
Я недавно робив паспорт закордонний. Заплатив 600 грн, не дали ніякої квитанції, паспорт виготовили через місяць. Я не зрозумів за що я заплатив такі гроші, адже по Закону треба було 170. працівники відділу на Шевченка, 17 м.Луцька пояснювали людям, що вони мають за щось жити!!!! мало того, там сидять дві молоді хамки, які не мають поваги ні до старого, ні до малого. а вони ж державні службовці!!! Де етика поведінки державного чиновника. Їм тільки на базарі стояти. прокуратурі негайно треба розібратися і притягнути всіх до відповідальності.
мирнаЯ до Потерпілий Показати IP 7 Березня 2014 08:49
Данильчука туда направте от тоді і побачимо, чи щось змінеться, чи почнуть відкупатись від ПС і по старому будуть працювати!:)
Анонім до мирнаЯ Показати IP 7 Березня 2014 09:02
Я не місцевий і не знаю хто такий Данильчук.
Володимир Показати IP 7 Березня 2014 09:08
Я теж вчора був на Шевченка, 17 м.Луцьк - сказали 600 грн. А куди можна на них поскаржитися?
Анонім до Володимир Показати IP 7 Березня 2014 09:12
Зніми на мобілку як ти їй в руки даєш бабки і шуруй бігом в прокуратуру
до аноніма Показати IP 7 Березня 2014 09:23
грамотний все платиться через касу. а не руки і це все по квитанціях 600гр. а квитанціі залишаються у них. я робила 13року .
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 09:35
Шановна, я особисто і мій товариш дали їй в руки по 600 грн, в касу ми не ходили, бо не мали часу. Вона сказала. що ви можете самі йти в банк і заплатити, але це забере багато часу. Ось і довелось заплатити тих 600 грн.
Виготовляла паспорт до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 09:50
Дійсно так. Дають реквізити з 5-ма рахунками, плюс страховий збір. І виходить 600 грн. Зніміть копії з реквізитів , щоб потім перевірити що це за рахунки і кому ті кошти поступають. Таке саме через касу. Мафія безсмертна. На кого працюють??? Кому бабло поступає????
Анонім до Виготовляла паспорт Показати IP 7 Березня 2014 10:25
Алкаш и вор ВОРОБЕЙ начальник ДМС с простых людей дерет и ртом и жопой. Весь штат работников набрал за взятки по 1 тыс. долл. Ну и работники "отбивают" потраченное.
Руслана до Анонім Показати IP 11 Березня 2014 17:47
Робила паспорт. дали квитанції на 600 гривень, я сказала, що платити повинна обов,язкові платежі. То вони забрали дві квитанції. Вийшло 377 гривень. Ось такі розцінки. А про 170 гривень навіть і не заїкайтеся...
Горохівець Показати IP 7 Березня 2014 10:06
Не вірю. Тільки якийсь Гузь чи Пустопорожній сяде біля корита - ціни будуть ще більші. Хто об заклад?
Дмитро Показати IP 7 Березня 2014 10:12
Задля організації прийняття повідомлень та своєчасного і оперативного реагування на факти корупції у прокуратурі Волинської області діє «телефон довіри» – (0332) 77-10-10. За цим номером громадяни у робочі дні від 09.00 до 18.00 мають змогу інформувати прокуратуру Волині про відомі їм факти корупційних дій.
volynlutsk123 Показати IP 7 Березня 2014 11:26
На протязі двох років корупціонери-хабарники начальник управління ДМС в області Воробей О.В. та його заступник Войцешук І.Є. перетворили службу в тотальну корупцію по оформленню паспортів для громадян та по продажі посад. За виготовлення закордонного паспорта вони незаконно здирали по 600-800 гривень, про це постійно повідомляли ЗМІ, журналістські розслідування, обласна прокуратра, Однако Воробей здирник не реагував. і продовжував незаконно обдирати жителів області, прикриваючись великими покровителями . Сьогоднішній владі на Волині необхідно негайно провести люстрацію керівництва УДМС, і в першу чергу одіозних чиновників Воробя та Войцешука, які продовжують керувати державною міграційною службою в області.
Фанат Показати IP 7 Березня 2014 18:36
Ну й прокурори здивували!!! І "Четвертої влади" на вас на цей раз не було...
Люстратор Показати IP 12 Березня 2014 22:53
Все зло в Державі починається з ПРОКУРАТУРИ! Геть покидьків з посад!!!!
Настя Показати IP 9 Листопада 2015 10:35
Що правда в УНАПІ ціна за закордонний паспорт перевищувати 500 гривень