USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

Скільки коштуватиме цьогоріч відпочинок на Шацьких озерах

1 Червня 2016 09:08
До нового туристичного сезону готуються на Шацьких озерах. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Світязь.

Сайт про відпочинок на Шацьких озерах, уже опублікував ціни на послуги, продукти та проживання, які будуть актуальними на літо 2016.



В Шацьку говорять, що в порівнянні з 2015 роком вартість проживання не змінилась, збільшилась лише кількість будиночків і кімнат в приватному секторі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 1 Червня 2016 10:31
то в лвівському світязі такі ціни а в шацькому трошкі більші іобще в шацьку най дорищий ринок в обласьті
Anonymous Показати IP 1 Червня 2016 11:59
Який квиток на вилов риби? Рибалка на природному ОЗЕРІ вже платна для любителів та спортсменів? Хто ці гроші збирає?
рибалка до Anonymous Показати IP 1 Червня 2016 14:06
Років 5 назад майже в любому магазинчику можна булопридбати, того року купували в рибохорони.
55 до Anonymous Показати IP 1 Червня 2016 17:23
Так, рибалка на природному озері у СКЛАДІ НАЦІОНАЛЬНОГО ПАРКУ є платною, а на деяких водоймах заповідної зони (напр., озеро-затока Бужня) - взагалі заборонена. Але риболовний квиток досить дешевий. Торік був, здається, всього 80 грн.за місяць, але 50грн. за тиждень і 30грн. за добу.
Anonymous до 55 Показати IP 1 Червня 2016 17:38
Уважно читаєм Закон України "Про аквакультуру"... А так, я й не проти їм тих пару грн. дати, аби пішли вони на ОХОРОНУ природи. Але, якщо, як на їх сайті пише, за тею бамажкою треба перти в с. Світязь (машини не маю) - підуть вони в пішу еротичну подорож з своїми штрафами з роздруківкою вищезгаданого Закону в зубах, ну, або, в залежності від наглості, згорнутою в трубочку ще десь... Бо пертися ХЗ скільки невідомо куди - моветон-с...
55 до Anonymous Показати IP 1 Червня 2016 21:23
на сайті пише трохи інакше - "можна придбати в Світязькому, Пульмівському, Мельниківському лісництвах, в конторі парку та магазині «Діана» смт.Шацьк".
Марія Василівна Показати IP 1 Червня 2016 12:03
Порівняти середню зарплату / пенсію / , ціни на відпочинок , - можна сказати, що за рік ми не втомилися ..., але паски затягнули . " Слава " рехформам і рехформаторам ...!!!
Укроп Показати IP 1 Червня 2016 12:27
Дякуючи тестю маю і ліс, і ставок, і файний шмат землі. Шацьк з такими цінами може курити в стороні.
до Аноніма Показати IP 1 Червня 2016 12:33
А що ви хочете? В шацьку дуже короткий курортний сезон, от люди і намагаються заробити тіж гроші, що в Одесі чи Криму.