USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Скільки волинян зголосилися служити за контрактом

21 Лютого 2016 11:47
Із 540 контрактників з Волині, необхідних для поповнення Збройних Сил, лише 73 людини зголосилися добровільно служити в армії.

Про це стало відомо під час засідання ради оборони Волинської області, - повідомляє «Вголос».

Зі слів військового комісара Волинського обласного військкомату Романа Кулика, Генштаб визначив для Волині поповнити армію 540 контрактниками.

За станом на 18 лютого укладено 43 контракти, а бажання професійно захищати батьківщину виявили лише 73 людини. Найбільше таких бійців у Володимирі-Волинському – 15, ще 4 – з Володимир-Волинського району, по 2 – з Горохівського, Іваничівського, Ківерцівського та Турійського районів.

Нагадаємо, як раніше повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини в Волинському обласному військовому комісаріаті, більшість з осіб, які виявили бажання служити за контрактом, уже проходять службу – або строкову, або за мобілізацією.

Загалом в Україні за перший місяць 2016 року 6 тисяч українців виявили бажання вступити до армії на контрактній основі. Таку велику цифру, озвучену міністром оборони України Степаном Полтораком, можна пояснити обіцяним підвищеними зарплат для контрактників: для рядового складу обіцяють від 7 тисяч гривень, сержантського – від 8 тисяч гривень, офіцерський склад отримає зарплату від 9,5 тисяч гривень.

Як повідомляло ІА Волинські Новини, волонтер-юрист Василь Нагорний пояснив, чому Волинська область провалила план по контрактниках.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Армія Показати IP 21 Лютого 2016 12:04
А скільки євреїв, азербайджанців, ромів, грузинів, вірмен, які проживають на території України зголосились на строкову службу і на службу за контрактом ... чи вони всі "хворі" ? І тільки
Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 13:29
Перегляньте штати в районних та обласному комісаріатах.Там повинні працювати винятково учасники АТО.В районах сидить в середньому по 10 держслужбовців,які ніколи не служили і не мають зеленого уявлення про армію та по 10 липових"офіцерів-контрактників"(учасників АТО не стосуеться),які задурно отримують зарплату,таку ж як у військах ,які купили своі посади і за 2 роки війни ні одного дня не були в зоні бойових дій.Як такі кадри можуть популяризувати військову службу???
укроп до Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 13:58
Першими перевірте Маневицький. Я і сам пішовби на контрает у військомат, і згідний місяць в воїнкоматі сидіти а місяць в АТО але за ними х...ен влізиш.
Берия до Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 14:13
Тому і були зірвані перші хвилі мобілізації, що почали дебіли виконувати навіть не наказ а розпорядження недоумка генерала Муженко про ротацію офіцерів військоматів у зону АТО, хто розуміє - якісна багатобічна підготовка офіцера військкомату триває роками... А ті що прийшли з військ - почали далі руйнувати та горіти на хабарах. тому що опинилися у іншому вимірінні.
Анонім до Берия Показати IP 21 Лютого 2016 14:48
що ти верзеш,кого з атовців зловили на хабарі?Хабарники у військоматах наплодились за 25 років розвалу держави,оце і була "якісна багатобічна підготовка офіцера військкомату" ,яка тривала роками,а перші хвилі не були зірвані тільки дякуючи патріотизму населення
Берия до Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 23:07
Тому що треба знати не тільки слава Україні - героям слава , а Ази з чого починаеться мобілізація , зараз у військоматах така муть твориться , тому все і просир .. ть...
укроп до Берия Показати IP 21 Лютого 2016 23:47
А хіба хлопці що були в АТО не зможуть навчитись серед нас теж є юристи, діловоди, бугалтери, лікарі... Люди з вищими освітами і дсвідом роботи.
укроп до Берия Показати IP 21 Лютого 2016 23:49
Не треба робити щурів з військоматів чють не ,,ОБРАНИХ" :-) :-) :-) :-) :-)
Берия до укроп Показати IP 22 Лютого 2016 08:38
НЕ обраних м**ище - а досконало знаючих ту справу яку вони виконуть, а ти взагалі сиді в ж**і Крим та Схід на твоій с**а совісті...
укроп до Берия Показати IP 22 Лютого 2016 12:27
С..ка я сказав не миші а щюрі і я навідмінно від вас щюрів захищав донбас і всю україну і маю ще повістку у військовому квитку на особливий стан. Ви ,,професіонали" відправили мене навіть без медогляду ,,професіонали ....... ...... ...... .... .." Я вам і зарплату не піднімавби, бо нема за шо.
Берия до Анонім Показати IP 22 Лютого 2016 08:34
І не треба розділяти - АТОвці не АТОвці . треба усіх через пенсне пропускати , серед них г*мна усілякого достатньо
укроп до Берия Показати IP 22 Лютого 2016 12:31
Так нашо ви щюрі це г..амно туди відправляїте їдьте самі покажіть приклад. Але ви не поїдете бо ви в своїх воїнкоматах вже поставали АВАТАРАМИ.
до армія Показати IP 21 Лютого 2016 13:45
на жаль хворе керівництво арміі і та кількість генералів які жирують по теплих кабінетах! а свою державу повинні відстоювати в першу чергу украінці і тільки!!!!
газет Показати IP 21 Лютого 2016 14:02
Раніше писали за 120 контрактників зараз 73, обманюєте в дійсності ще менше мабуть.
укроп Показати IP 21 Лютого 2016 14:20
Ну да коли сунуть контракти з словами ,, до закінчення осбливого стану" так можна і на 5 і на 15 років попасти.
Втікач Показати IP 21 Лютого 2016 15:00
Не хочу ні ато ні вашої зарплати! А так розказують що відбою від контрактників нема,то де ж вони?
мирна до Втікач Показати IP 21 Лютого 2016 18:33
Гунчик ще не такого наговорить, слухайте більше його на тих оперативках! :)
Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 19:07
13,5%. Мабуть мало наобіцяли.