USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нічний бунт у Луцьку та чи бив у дзвони владика

19 Лютого 2014 08:17
Під час нічного бунту група лучан увійшла на територію Свято-троїцького собору та попросила у працівника бити у дзвони, щоб розбудити лучан. Священнослужитель після недовгої розмови погодився.

Так, близько 00:00 години сьогодні, 19 лютого луцькі активісти пішли вулицями міста та закликати людей не бути байдужим до кровопролитної війни, яка точиться на вулицях Києва. Для цього просили працівників собору, щоб ті допомогли та підтримали їх, б’ючи у дзвони.

До людей з балкону звернувся сам Митрополит Луцький і Волинський Михаїл.
Люди розповіли йому про мету їх візиту та закликали допомогти. На що отримали відповідь:

«Ви тут прийшли хамити на території церкви? Ви, якщо діти послуху, то діти послуху… Тут церква вам, а не майдан! І заспокойтеся».
Зрештою, після недовгих перемовин, владика згодився. На прохання активістів сказав: «Добре». Сигналом для «пробудження» лучан слугувала пуста бочка, об яку били палицями та клаксони машин активістів автомайдану.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Прихожанин Показати IP 19 Лютого 2014 08:36
Владика Михаїл - все правильно зробив. Нема чого слухатись кучки шалапутів і підбурювати народ від імені церкви. Честь йому!
Джулія до Прихожанин Показати IP 19 Лютого 2014 09:28
Хай ще приєднається до свого колеги, який Яника з Ісусом Христом порівняв.
Яніна до Джулія Показати IP 19 Лютого 2014 09:31
Ти вночі впало з ліжка??? Чи обкурилася???
Джулія до Яніна Показати IP 19 Лютого 2014 10:14
По собі судимо ;-) ?
Іван Показати IP 19 Лютого 2014 08:47
Дибілізм.
Напомнило Показати IP 19 Лютого 2014 09:08
Приехал сын в краткострочный отпуск. Папа все его расспрашивает, ну как там в армии, ну раскажы. Сын отвечает, ну что говорить, вот завтра утром ты все и увидишь. Под утро звонит колокол в церкви на пожар. Все село сбежальсь. Сын выходит наперед и говорит, мол мы с отцом едем в лес за дровами, а остальные по домам.
арина Показати IP 19 Лютого 2014 09:10
прихожанин і іван - ви дебіли, сидите і ждете , що вам хтось принесе золото і смирну. боягузи не вам судити цих Героїв України , щось вас не влаштовує - мандруйте до москалів .
Реаліст до арина Показати IP 19 Лютого 2014 09:17
А Вас влаштовує "мирний протест" у вигляді погрому та підпалу
Яніна до арина Показати IP 19 Лютого 2014 09:35
Де ти героїв бачиш????Це бидло яке перетворило мирний протест на бойню, спалило пів Києва, захоплює адмін будівлі та нищить документи????
А Показати IP 19 Лютого 2014 09:24
Ага, вам принесуть золото ті, що сьогодні палять будівлі і людей кличуть виходити на вулиці зі зброєю!! Які люди наівні!
Юрій Показати IP 19 Лютого 2014 09:25
У ночі з 18 на 19 блисько 1:00 до 3:00 лунав дзвін у Свто-Троїцькому соборі
До арини Показати IP 19 Лютого 2014 09:27
Оце то познаходили героів!! Ще будеш втікати від них, але міліція буде з народом, тобто закриє очі на цей дебілізм!!!
ок Показати IP 19 Лютого 2014 09:33
це справді хворі люди,подивіться вони ж обкурені,і геть ще "зелені".вже нічого нема святого.Януковичу давно треба було їх розігнати і пересадити.
де ваша воля, а нема Показати IP 19 Лютого 2014 09:49
НЕ гарно людей то обманювати, як з народом, то з народом до кінця, а як на 2 фронти грати, то бійтесь обпектись Ця зелень, не така дерев*яна і не така прогнивша як більшість "обкурені" ?? та це випанове, обкурились як може існувати комуністична партія після тоо що натворила тут на батьківщині УПА.(Славних прадідів великих -правнуки погані) НІ не бувати цьому СВОБОДА або смерть
Анонім до де ваша воля, а нема Показати IP 19 Лютого 2014 10:08
Що прануки - погані - то точно.
Нік Показати IP 19 Лютого 2014 10:40
Нинішній "президент" не обирався з такими повноваженнями , регіонали заявляли про курс на євроінтеграцію, а тягнуть в митний союз, проливають кров українського народу , приймають закони які обмежують свободу слова і волевиявлення , хіба цього замало для того щоб змінити цю владу ?
Андрій Показати IP 19 Лютого 2014 12:27
Багато хто президента не любить. А хто взагалі любить владу і в які часи її любили? Але сьогоднішнє протистояння не йде на користь Україні, бо цим протистоянням скористаються не українці. Давайте заспокоємось. На виборах президента скажемо своє слово. А сьогодні не биймося між собою, бо ми є мирна, розумна і освідчена нація.
Нік Показати IP 19 Лютого 2014 12:49
Вибори вже треба , а не чекати поки Україну збанкрутують. Ця влада купила собі мандат довіри у бідних людей за 200 грн. Їх страх бере , що часу не вистачить вивезти награбоване, тому чинять кровопролиття. Вони добре підготувалися бо знали , такий час настане. "Тітушки" і беркут опричники президента , які за гроші вбивають активістів і мирних громадян.
333 Показати IP 19 Лютого 2014 13:01
Необхідно захватити ОБЩАК ПР - "ЗАХІДІНКОМБАНК" (м. Луцьк,пр.Перемоги, 15), який обікрав 15 тис. вкладників на 340 млн.гр.