USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Сьогодні припиняється виплата пенсій в зоні АТО на Донбасі

1 Грудня 2014 09:59
Тим, хто залишився на окупованій території, соцвиплати нарахують, але виплатять після звільнення Сходу України.

Відсьогодні в зоні бойових дій Донецької та Луганської областей, які не контролює українська влада, Київ припиняє виплачувати пенсії.

Отримати їх зможуть лише ті, хто виїхав у звільнені міста та зареєструвався як переселенець. Читайте також: "Мирне" життя на передовій: без пенсій, без їжі і під обстрілами сепаратистів Усім іншим соціальні виплати нарахують, але виплатять тільки після звільнення окупованих терористами територій.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Нагадаємо, уряд вирішив не платити соціальні виплати та дотації окупованим територіям. Проконтролювати чи доходять вони до мирних мешканців, у Києві не бачать можливим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Джулія Показати IP 1 Грудня 2014 10:11
Прийшла зима-час смоктати лапу :-))))))))))))
де мозок? до Джулія Показати IP 1 Грудня 2014 10:30
За все треба "ПЛАТИТИ" або "РОЗПЛАЧУВАТИСЯ" - закон рівноваги. Але де гречка і рис? Все Ахметов ТУДИ відправляє?
Джулія до де мозок? Показати IP 2 Грудня 2014 10:13
А де окуляри шановного п.Мозку :-)))))))))) ?
ferr Показати IP 1 Грудня 2014 10:19
і після цього знову співайте мантри-єдина Украіна.
Ольга Показати IP 1 Грудня 2014 13:25
Давно пора. Ми відчисляємо із своєї зарплати, платимо в бюджет, утримуємо державу, а вони нас ненавидять і ненавидять наших дітей, що там воюють.
ferr Показати IP 1 Грудня 2014 14:26
коментар було видалено
Usa Показати IP 1 Грудня 2014 15:05
Правильное решение, давно пора отгородить их высоким забором, пусть живут так, как им хочется. И вообще, всех недовольных новой властью отправлять в этот концлагерь, сэкономите кучу денег для олигархов.
Света Показати IP 1 Грудня 2014 18:24
Так они же к вам на Волинь все переедут !!!!!!Прийдеться вам терпеть их этих сепаратюг. Кстати они все еще граждане Украины и прийдеться платить. Это вам в любом суде скажут, даже в европейском по правам человека.