USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Cоцвиплати на Донбасі поновлять після виборів, – Порошенко

12 Лютого 2015 15:29
Президент України Петро Порошенко заявив, що соцвиплати на окупованих територіях Донецької та Луганської областей поновляться після встановлення української влади в цих районах.

Про це він сказав під час прес-конференції за підсумками мінської зустрічі стосовно України, новину передає «Преса України».

Нагадаємо, Нагадаємо, уряд вирішив не платити соціальні виплати та дотації окупованим територіям. З 1 грудня 2014 року Київ припинив сплачувати пенсії в зоні бойових дій Донецької та Луганської областей, які не контролює українська влада.

Вчора, 11 лютого, Окружний адміністративний суд міста Києва скасував рішення Уряду про припинення виплати пенсій та соціальних допомог мешканцям в зоні АТО.

Зі слів Порошенка, соцвиплати та пенсії в окупованих районах Донбасу поновлять після виборів і відновлення там української влади.

«Соціальні виплати мають бути відновлені, але після стабілізації політичної ситуації, проведення виборів і відновлення державного суверенітету України на окупованих територіях», - сказав президент.

Нагадаємо, сьогодні Петро Порошенко за підсумками переговорів у Мінську заявив, що автономії Донбасу не буде.

"Ні про яку автономію чи федералізацію домовленостей немає", - заявив президент.

ЧИТАТИ ЩЕ: У МІНСЬКУ ДОМОВИЛИСЯ ПРО ПЕРЕМИР'Я І ВІДВІД ВІЙСЬК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
ЯКІ ВИБОРИ Показати IP 12 Лютого 2015 15:44
ЯКІ ВИБОРИ БЕЗ ЗАКРИТТЯ КОРДОНУ ТА ВИВЕДЕННЯ ТА ПОКАРАННЯ ТЕРОРИСТІВ???
НЕЛУЧАНИН до ЯКІ ВИБОРИ Показати IP 13 Лютого 2015 11:40
у закон про асаблівий статус лугандонії ввести положення, що соціальні виплати здійснюються за рахунок місцевих бюджетів.
ПОРОШЕНКУ Показати IP 12 Лютого 2015 15:47
УТРИМУЙ ДОРОГИЙ ПРЕЗИДЕНТ ТЕРОРИСТІВ ЗІ ВЛАСНИХ СТАТКІВ,УКРАЇНА ТЕРОРИСТІВ НЕ ГОДУВАТИМЕ.ЦЕ НЕ МИР,ЦЕ КАПІТУЛЯЦІЯ.ЦЕ ЛИГАЛІЗАЦІЯ ТЕРОРИСТІВ!ДЕ ЗБРОЯ ВІД США?ДЕ БУДАПЕШСЬКІ ПІДПИСАНТИ?ЧОГО ВАРТУЄ ГАРАНТІЯ США?ІРАН,ТРИМАЙ СВОЮ ЗБРОЮ,ГАРАНТІЇ ПШИК.
Ха Показати IP 12 Лютого 2015 15:49
Перемирие- это не капитуляция. Не успели переговоры закончиться, а уже Украина условия выдвигает. А то ребята с Донбасса могут и передумать.
Дончанин до Ха Показати IP 12 Лютого 2015 16:02
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Ха Показати IP 12 Лютого 2015 16:52
та й Обама може передумати
Ха до НЕЛУЧАНИН Показати IP 12 Лютого 2015 17:12
Ребята с Донбасса на своей земле и надеются на себя, а нелучанин на пальмы заглядывается. Ни одна обезьяна без выгоды для себя бананы никому не даст)))
НЕЛУЧАНИН до Ха Показати IP 12 Лютого 2015 19:23
тобі на пальми заглядатись не треба. ти з неї не злазив. а надії лугандонам медведі з парашії регулярно возять
Ха Показати IP 12 Лютого 2015 16:08
коментар було видалено
Дончанин до Ха Показати IP 12 Лютого 2015 16:14
коментар було видалено
Анонім до Ха Показати IP 12 Лютого 2015 16:19
Вас сама доля поєднала!!!!! Де б ще два доунчанііна, зустрілись разом, як не на ВН... Про що б ще гаварілі, як не про соцвиплати від України. Тепер здогадуємся про статус: бєзработний чи пєнсіанєр; мнагадєтная адінокая мац чи студзентка.
Анонимусу Показати IP 12 Лютого 2015 16:24
Шизофрению батенька в больницах лечат. Дончанин с дончанкой понимают о чем говорят. Только анонимус в их разговоре соцвыплаты узрел.
Анонім до Анонимусу Показати IP 13 Лютого 2015 10:54
Увянь, редиска. Вчися, батенька, у охоронців Порошенка, як треба путінськькім повіям роти закривати...Шизу свою підлікуй, бо хвороба прогресує.
Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 16:33
Пункт 10 подписанного соглашения: Вывод всех иностранных вооруженных формирований, военной техники, а также наемников с территории Украины под наблюдением ОБСЕ. Разоружение всех незаконных групп. Так как "народную милицию" (ВСН) в тексте упомянули, то это касается ДУК "ПС" и прочих аналогичных группировок. Хочу посмотреть кто и как их будет разоружать? Понятно, что все иностранные войска (которых нет) будут выведены.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 16:56
"Понятно, что все иностранные войска (которых нет) будут выведены" Ну путлєр робить вигляд, що в Україні нема парашистських військ. У нього шизофренія, йому не дивно. А ти що, із сусідньої палати?
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 12 Лютого 2015 18:43