USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

«Соромлюсь запитати»: що думають лучани про реконструкцію вулиці Лесі Українки

31 Серпня 2016 14:55
Вулицю Лесі Українки у Луцьку реконструюють. Жителям міста такі зміни подобаються. Але, з їхніх слів, у Луцьку є ще багато інших вулиць, які потребують капітального ремонту: «Краще позалатували б там, де ми ноги ламаємо».

Зауважимо, нинішній вигляд вулиці Лесі Українки потягнув з бюджету немало-небагато 8 (!) мільйонів гривень на 200 метрів.

У проекті «Соромлюсь запитати» Інформаційне агентство Волинські Новини з’ясувало у перехожих, чим відрізняється вулиця до ремонту і після, чому обрали саме цю ділянку, та кому за це, власне, «дякувати».
ЧИТАТИ ЩЕ: ТЕСТ ДЛЯ НОВОГО ПРОКУРОРА: РЕМОНТОМ ВУЛИЦІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗАЦІКАВИЛИСЯ ПРАВООХОРОНЦІ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Марина Показати IP 31 Серпня 2016 15:28
Є така вулиця в центрі-Коцюбинського- нікому до неї нема діла
Олеся Показати IP 31 Серпня 2016 15:45
Цікаве відео. А мені подобається, зробили гарно. Це головна вулиця Луцька - повинна бути найкращою. А щодо інших вулиць, то там де я живу зробили теж ремонт - якісний і головне красивий, не можна говорити, що не роблять ремонт на інших вулицях (Соборності, Молоді)!!!Дуже добре, що є кошти на ремонти, а відмиванням грошей займалися завжди і всі!!!!
Олесь Показати IP 31 Серпня 2016 15:54
Кравченко Андрій- не сормтесь! Запитайте ( в компетентних осіб)-- скільки Дійсно коштує реконструкція- (а це- ;4,6.:млн грн.) Немало. Але - не 8. І не 10..... Далі- щось затендеційно- наприклад сентенції про кількість "типівмощення" на квадратний метр...(єксперт?- мистецтвознавець?) - там є архітектори, які Думали!!! Критик Ви наш! -
лучанам Показати IP 31 Серпня 2016 16:04
у лищах ремонт школи яку залило тягне на мільйони три, і усі мовчать...а комунальне підприємство луцької райради очолив бувший рекетир- усі мовчать а офіс комунального підприємства для зручності відмивання грошей переносіть до снігової королеви - усі мовчать, подиавіться на себе
Василь Показати IP 31 Серпня 2016 17:25
Гарне відео. З хлопця ще може вийти журналіст, шанси є бути єдиним в країні. По факту: попередня бруківка хоч і була неякісною і не якісно вкладена, але набагато краще ніж ця. Дійсно, стару бруківку вивезли в невідомому напрямку, бо вона є дуже дорогою як в історичному плані, так і в фінансовому. Також невідомо куди ділося каміння з проспекту Грушевського, на місці якого тепер бетонна огорожа. Дай Бог, їм на пам'ятник вистачить.
олег Показати IP 31 Серпня 2016 18:21
камсамолец-коля зі своїм підлабузником яковлевим та іншими гарно піднімаються! гарний додаток до пенсії
олег Показати IP 31 Серпня 2016 20:31
2 потратили 6 в карман! і до пенсії додаток!
Степан до олег Показати IP 1 Вересня 2016 11:13
Яких 2 потратили, якшо не шариш в ремонтних роботах то краще помовчати, 1200-1300 м.кв. + бардюри + робота вот і порахуй !
олег до Степан Показати IP 1 Вересня 2016 13:57
ти певно з теї шаражки яка створювала відмив бабла,ось чому вічко своє так рвеш!!
Руслан Показати IP 1 Вересня 2016 09:24
Звичайне відмивання грошей з бюджету.Краще б дорогу в с.Гараджа відремонтували.А то яма на ямі.
Іван до Руслан Показати IP 1 Вересня 2016 11:11
При чому тут гаразджа до луцької міської ради ? Розумник !
Зозуля Показати IP 1 Вересня 2016 12:33
Ну і "Людішки" роблять погано не роблять теж погано. Той взагалі про гараджу, той про лище. Коваль коня кує а жаба собі лапу тиче))))
Лучанка Показати IP 1 Вересня 2016 14:03
Виглядом центральної вулиці Луцька пишаюся, але мій тато цієї зими став калікою (перелом шийки бедра)переходячи дорогу по вул. Молоді 17 Б, Перед виборами,під дощем залатали ями щебнем, який розлісся через тиждень.Пройти, щоб ноги не поламати не можливо, але ж це не центральна вулиця!
Бухгалтер :) Показати IP 1 Вересня 2016 19:15
3000 м.кв * 250 грн за м.кв (монтаж, демонтаж та вартість бруківки та матеріалів) = 825 000 грн. Напевно дерева дорогі купили....
лучанка Показати IP 12 Жовтня 2016 00:04
Ремонтували вул. Лесі Українки, спорили, ремонтували а ск*тиняки затаїлися і чекали кінця щоб засрати усю вулицю Візовим центром. Тепер вони хочуть ще собі до порога зробити ремонт за державний кошт, там взагалі треба закрити рух авто, але у нас не має поліції а гурток піонерів Орльонок.
Валідол Показати IP 16 Листопада 2016 18:31
туфта
да уж... Показати IP 12 Липня 2017 20:09
А самоназваний "експерт" кРАВЧЕНКО вміє відрізняти відреконструйоване і здане в експлуатацію від процесу поточного виконання робіт??? Чи словесний понос так і танцює на його язиці, підкреслюючи "ДЖИНСОВУ" (істині журналісти знають що це таке) заказуху і персональну недосконалість інтелекту в галузі будівельних робіт? Для фахівців у будівельній справі він схожий на пліткаря, що лізе у недоварений борщ на кухні у добротної господарки(((( ))) Ба... роботи в процесі, а вІН уже встиг вихрестити вулицю відреконструйованою!!! І дурі вистачило людям питання задавати про реконструкцію, як про процес, що завершився?????? Шкода жургалістику як галузь.
Мао Цзедун Показати IP 8 Травня 2018 22:52
Ніяких ремонтів !!! Увесь транспорт кінний, туалети на вулиці, вода в криницях, печі топити торфом.. Слава Україні!!!