USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Сотні лучан наводять лад у парку імені 900-річчя Луцька

16 Квітня 2016 11:32
Знесення аварійних дерев, прибирання та встановлення десятків нових лавочок та смітників: до екологічної акції долучилися працівники великих підприємств міста, чиновники міськради та небайдужі лучани.

Загальноміська толока з прибирання парку імені 900-річчя Луцька відбулася 16 квітня.

О 9.00 стартувала екологічна акція, під час якої у парку прибирали листя та гілля, зносили аварійні дерева та розпочали встановлення лавочок і смітників.

Як розповів генеральний директор групи компаній «Модерн-Експо» Петро Пилипюк, традиційно працівники підприємства беруть участь у толоці напередодні Великодня. Цього року колектив вирішив взяти під опіку парк імені 900-річчя Луцька, на утримання якого у належному стані, очевидно, не вистачає ресурсів у міської влади. До цієї ініціативи долучилися також компанія «Волиньзернопродукт», Центр хірургії ока професора Загурського, ГО «Зелений Луцьк», ГО «Квітка Полісся», ТМ «Дмитрук», «Країна журавлина».


Він зауважив, що варто бути патріотами міста та України. Якщо сьогодні вдасться зробити запланований обсяг роботи (наведення ладу на приблизно 18 гектарах території), можливо, це стане доброю традицією для працівників підприємств та усіх небайдужих лучан і Луцьк стане справжнім європейським містом. Представники «Модерн-Експо» виконували роботи на території парку вже впродовж двох тижнів: зносили аварійні дерева, непотрібну поросль тощо. Сьогодні парк чистили від листя та встановлювали нові сучасні лавочки та смітники.

До прибирання парку долучилися також працівники міськради. Луцький міський голова Микола Романюк повідомив, що у місті налічується 44 території зелених насаджень, тож що більше вони будуть прибрані, то більше місць для відпочинку людей існуватиме у Луцьку.

Учасниця толоки, представниця Молодіжної ради Луцька Юлія Куцай зауважила, що такі акції доцільно організовувати щомісяця навесні та восени та двічі на місяць влітку, коли у парку відпочивають найбільше лучан і не кожен з них «має сили» дійти до смітника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
полюх Показати IP 16 Квітня 2016 12:16
на відміну від Центрального -цей затишний і дійсно відповідає парку ! Але покажіть фото парку після чергових шашликів в святкові дні!!!
Анонім до полюх Показати IP 16 Квітня 2016 14:50
самі насра*и і самі прибрали
Ксенія до Анонім Показати IP 18 Квітня 2016 09:58
Якраз ті, хто прибирали, там і не смітять... І взагалі, чому не можна залучити до цих робіт людей, які числяться як безробітні в центрі зайнятості. Там більша половина не бажає працювати, а лише виплати отримувати (поки можна).
123 Показати IP 16 Квітня 2016 12:31
І що далі з тим сміттям? Його сортували? Чи вивезли все разом - пластикові пляшки, листя, пакети для сміття і викинули на полігон? Господарники
Волонтер до 123 Показати IP 16 Квітня 2016 17:15
так сортували а гіляки дрібнили дробілками.....сапрошуємо і Вас долучатись до таких акцій!
Луцьк Показати IP 16 Квітня 2016 12:44
Молодці. Але важливо тепер дотримуватися чистоти у парку і не смітити,але нажаль у наших громадян з цим проблеми. Немає культури поведінки.
я до Луцьк Показати IP 16 Квітня 2016 14:13
Головне,щоб хтось перший насмітив,а наступні "патріоти" скажуть "а що я,тут вже і так насмічено".
Лучанка Показати IP 16 Квітня 2016 12:56
Які ж вони молодці
Анна Показати IP 16 Квітня 2016 13:59
найперш хотілося б подякувати- за такі справді чудові акції чистоти! Та попрохати всі масмедіа, власників компаній бігбордів та рекламних служб- надавати завчасну реламу та повідомлення про такі акції. Щодо мене- то я теж вийшла б та допомогла, нажаль не знала. Це краща та корисніша зарядка ніж провести вечір у залі. А також на рахунок молоді, можна було б створити рекламу , що стимулуювала б студентів виходити, прочищати парки, наприклад- зроби добру справу, знайди друзів по духу. Як на мене це можливість для молоді познайомитись, та обєднатись у добрих справах, вчитися бути безкорисними волонтерами, знати ціну чистоті.
Анонім до Анна Показати IP 16 Квітня 2016 17:16
Волинські новини як і багато інших ЗМІ анонсували про цей захід...
я Показати IP 16 Квітня 2016 14:06
Головне,щоб хтось перший насмітив,а наступні скажуть "а шо я,тут вже і так насмічено"
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2016 15:16
Молодці, слів за мало буде виразити свою вдячність.)
Ігор Показати IP 16 Квітня 2016 16:02
А де ГО Чисте довкілля??? Чи воно тільки атестувати поліцію може????????
петро Показати IP 16 Квітня 2016 16:36
молодці. Але треба підтримувати все це у чистоті іне тільки в парку ,але ів самому місті.Слава Україні!
Петро Показати IP 16 Квітня 2016 16:40
Молодці! Чисто не там де прибирають ,а там де не смітять. Дякую.
мешканець Луцька Показати IP 16 Квітня 2016 16:47
А чи зробили щось їз тим перекошеним містком, що біля церкви? Він скоро геть завалиться. На більшості фото територія зі сторони лікарні, а як щодо входу зі сторони архіву та вул. Ветеранів? Русло річки розрили та ладу не навели досі.
6Н до мешканець Луцька Показати IP 16 Квітня 2016 20:11
ЗЫ СТОРОНИ АРХЫВУ НОВИЙ МЫСТ
мешканець Луцька до до 6Н Показати IP 16 Квітня 2016 21:28
Мова йде про міст, що біля шкіл №19 та №10. Можливо його планують взагалі прибрати? Там поряд насип, але в погану погоду ноги грузнуть у багнюці. Було б добре доріжки зробити, адже багато людей ходить тією стежкою.
Ната Показати IP 16 Квітня 2016 17:59
Які всі молодці. Дуже гарну справу зробили !!! Ще б облаштували туалети в парку , а то потім відпочіваючі всі будуть кущі шукати або ходитимуть до приближених будинків проситися !!! велике ДЯКУЮ!!!
Волиняка до Ната Показати IP 16 Квітня 2016 22:35
Ну так зробіть. Не на клавіши натискайте, розказуючи що треба зробити, а зробіть самі щось корисне....
пф Показати IP 16 Квітня 2016 19:19
воно то супер! але хто те сміття з тих мусорників вивозитиме? добропорядні люди може то і будуть кидати сміттячко куди потрібно, але купа на купі і вивалюватиметься за край. Як і кожного літа в тому парку. Ніхто його не забирає
вовк Показати IP 16 Квітня 2016 21:53
Ще дрова завезіть і МИ уже на шашликах.
Ольга Показати IP 16 Квітня 2016 21:57
Молодці!!! Люди попрацювали на славу. Дуже хотілося,щоб поставили ще шлагбауми від центральної дороги(2 лікарня). А то вже наші відпочиваючі не можуть ногами на пікніки ходити,а прямо машинами заїзджають на територію парку.!!!!! А коли робиш зауваження, то ще і матом посилають. Може хто знає до кого потрібно звернутися.
Мент до Ольга Показати IP 16 Квітня 2016 22:37
До директора парку
Борода Показати IP 16 Квітня 2016 22:44
Дякую за чисте місто
в мери Пилипюка Показати IP 16 Квітня 2016 23:04
Таку людину вибрати мером лучани не прогадали б Справжній господар і в усьому лад І пан своєму слову Як розповів генеральний директор групи компаній «Модерн-Експо» Петро Пилипюк, традиційно працівники підприємства беруть участь у толоці напередодні Великодня. Цього року колектив вирішив взяти під опіку парк імені 900-річчя Луцька, на утримання якого у належному стані, очевидно, не вистачає ресурсів у міської влади
Я Показати IP 17 Квітня 2016 07:35
Если так каждый год будем убирать листья - вместо парка станет пустыня. Деревья в эти листья и ветки вытягивают с почвы фосфор и калий. Азот частично усваивается атмосферный, потому на нем внимание не акцентирую. Нет необходимости вмешиваться в природный круговорот бензопилами и граблями. Уборка должна включать только удаление из парка бутылок и прочих предметов культурного времяпровождения социально активной части населения.
Анонім до Я Показати IP 17 Квітня 2016 09:55
Гарно виходить критикувати чужі справи і прицьому нічого не робити самому
Лучанин Показати IP 17 Квітня 2016 10:03
Пропоную не слосом - а ділом вийти і на власному прикладі показати як потрібно правильно прибирати своє місто ми, хоч неправильно, але прибрали.
Вася Показати IP 17 Квітня 2016 22:04
а де активісти Доманська, Рижков, Клімчук, Мусій?, як біля суду паскудити то ще з 8-30 сиділи, а як прибрати то не має!!!!!! піарщики#ть
Neti Показати IP 18 Квітня 2016 09:54
Як на мене то це дуже хороший спосіб фізичної праці і морального задоволення від виконаної роботи.
Neti Показати IP 18 Квітня 2016 09:57
Як на мене то це дуже хороший спосіб фізичної праці і морального задоволення від виконаної роботи.
До громадських актив Показати IP 18 Квітня 2016 09:58
Чому не підтримали акцію??? Трандіти, не дерева різати та сміття прибирати! Ж**** котяра Рижков, полежав трохи під судом та й прийшов би на толоку, разом з Данильчуком і К!!!
віто Показати IP 18 Квітня 2016 10:28
Нарахував 30 коментів. Якби всі коментатори і лайкери до нас долучились, було б ще чистіше. А так-все по-нашому! Немає більшого звдоволення, ніж дивитись, як дурний працює, а потім оцінювати його роботу! Правильно?
Катерина до віто Показати IP 18 Квітня 2016 11:32
підтримую!
Перехожий Показати IP 18 Квітня 2016 11:19
Дивлюся смітники встановлювали. Я так розумію їх на Модерні і зробили? Молодці.
Вася Показати IP 19 Квітня 2016 03:58
Показуха для піар компанії!!!! Все так як на підприємстві
Кукурузник Показати IP 19 Квітня 2016 14:16
Вася, твій комент всеодно видалять, не страрайся =)