USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Лучани «живим ланцюгом» з'єднали два проспекти. Фоторепортаж

22 Січня 2018 13:44
До Дня Соборності у Луцьку утворили «живий ланцюг» ­­- символ духовної єдності та свободи українського народу, що з’єднав проспекти Перемоги та Соборності.

Дійство, приурочене до дня проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відбулося 22 січня.

Зауважимо, що метою заходу є нагадування лучанам про визначну дату в історії української державності. Організували захід КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді» спільно з ГО «ВМР «Національний Альянс», ГО «Пласт» та «Молодіжним Центром Волині».

Так, о 12 годині на проспекті Перемоги перед мостом, що з’єднує його з проспектом Соборності, зібралися сотні лучан, аби створити живий ланцюг. До слова, багато з них мали з собою українську символіку. Взявшись за руки та з’єднавши обидва проспекти, патріотичні лучани заспівали Гімн України, а насамкінець прикрасили міст жовто-блакитними стрічками.

Довідка. День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності. Саме тоді на площі перед Софією Київською було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Символом єднання та соборності в цей день став «живий ланцюг».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Цікаво Показати IP 22 Січня 2018 13:50
а міст не обвалиться від такої кількості патріотів?
Загугли до Цікаво Показати IP 22 Січня 2018 15:14
Не обвалиться. Це ж не Роісся )
Лучанин до Загугли Показати IP 22 Січня 2018 18:40
А при чому тут Росія? Ви думаєте, якщо приплітати Росію де треба і не треба, то люди якось по іншому будуть відноситись до цієї країни? Хто її любив, то той і буде продовжувати любити, а хто негативно ставився, то той також не змінить свого відношення.
Анонім Показати IP 22 Січня 2018 13:51
Тепер ми вільні і незалежні!
Луцьк до Анонім Показати IP 23 Січня 2018 13:00
Ага, абсолютно! Від здорового глузду і будь-яких перспектив на майбутнє.
Нг Показати IP 22 Січня 2018 13:58
Чому не на заняттях і роботі?
ЗС до Нг Показати IP 22 Січня 2018 15:13
Тому що твої дружки московські останні кількасот років пхають свого носа поза межі гусскої ізби. Повернемо їх на батьківщину - все нормалізується
Ігор до ЗС Показати IP 22 Січня 2018 18:54
Можна подумати, що ти свій ніс нікуди не пхаєш!!!
ЗС до Ігор Показати IP 22 Січня 2018 20:26
Звісно, пхаю. Виключно в рамках компетенції та на благо своєї держави в її законних кордонах :-)
Ігор до ЗС Показати IP 23 Січня 2018 20:55
А не потрібно пхати свого носа, ніхто не просить. Без таких як ви розберемося як нам жити і кого любити або ненавидіти.
ЗС 1 до ЗС Показати IP 23 Січня 2018 13:15
І мільйони людей що виїхали (і продовжують їхати) з України на заробітки теж повернути не забудь, гаразд?
Мудрий Показати IP 22 Січня 2018 14:35
Скрегочи зубами, комуністична російська українофобія.
jjjjjjjjjj Показати IP 22 Січня 2018 14:51
cтуденти і бюджетники що-хочеш з'єднають! цікаво, скільки простих людей прийшло би?
Лучанин до jjjjjjjjjj Показати IP 22 Січня 2018 15:10
В усі роки приходило достатньо людей, не напружуйся. Не так давно "простих" людей було 3 мільйони, в ланцюгу.
Лучанин Показати IP 22 Січня 2018 15:08
Молоді важливо пам'ятати уроки історії. Тим паче, що вона зараз повторюєтья в певній мірі. Майбутнє за проукраїнською молоддю
Лучанин 1 до Лучанин Показати IP 23 Січня 2018 13:20
Ось цікаво, скільки з цієї "проукраїнської молоді" залишиться працювати в Україні...
11 Показати IP 22 Січня 2018 15:22
Фотограф у вас майстерний, гарні фото )
КЛАВА Показати IP 22 Січня 2018 15:34
Млять !!! Кому потрібна ця показуха... Поки не настане кардінальних змін в управлінні державою та у серці кожного окремо українця, усі ци ланцюги - собаці під хвіст ...
Лучанин до КЛАВА Показати IP 22 Січня 2018 19:54
Клаво, ця показуха, як ти це називаєш, і подібні заходи - це і є перші кроки, щоб той українець, про якого ти говориш, мінявся. Комусь з людей це дасть порух до змін. Так все і відбувається
11 Показати IP 22 Січня 2018 15:42
От немає чим людям зайнятись . Нероби і небайдужі вийшли показати себе .
12 до 11 Показати IP 22 Січня 2018 20:00
БІльшість цих "нероб" - діти. Вони не працюють, тому це логічно. Що небайдужі - так це похвала. Їм жити в цій країні, тому небайдужість - це саме те, що зараз потрібно. Зрештою, в тебе є шанс показати як правильно, спрямувати і навчити
нг до зс Показати IP 22 Січня 2018 18:35
А де тут ти побачив Москву,хлопче. Зовсім дах знесло.
ЗС 1 до нг до зс Показати IP 23 Січня 2018 13:22
А вона усюди, Ви не знали? :)
Віктор Показати IP 22 Січня 2018 20:21
Зігнали бідних дітей на мороз. Взавтра половина з ОРЗ зляже. Фашисти меньше знущалися з наших людей, чим ці посткомуністичні патріоти. Показуха як при совдепії. Добре що вишиванки не заставили повдягати. Бридко спостерігати як бидло до влади рветься, вже всі по локті у крові.
До Віктора до Віктор Показати IP 22 Січня 2018 20:53
Пане Вікторе, чомусь мені здається, що ви не знаєте, як все таки нацисти знущалися з наших людей... Бо якби знали, то ніколи в житті годину на ще невеликому морозі не прирівняли б до страждань людей при нацизмі...
Певно, це "Виктор" до До Віктора Показати IP 22 Січня 2018 21:11
Пане Виктор, ваше "ОРЗ" та "меньше" видає у Вас вузькоязичного :-) Погляди, до речі, довершують картину. Як там в ботофермі? А щодо нацистів, то їм дуже далеко до звірств совків.В ГУЛАГу, в катівнях каральної системи, на звільнених територіях Німеччини. Нацисти, хай якими покидьками не були, вчились у ваших кумирів, адже ще до приходу Гітлера до влади концтабори в СРСР вже існували. Яке маніпулювання поняттями. Негарно
Віктор до Певно, це "Виктор" Показати IP 22 Січня 2018 22:26
Ти просто дурник зазомбований. Співчуваю!!
Виктор до Віктор Показати IP 22 Січня 2018 23:05
Свої співчуття сопливі лишіть при собі, я їх не потребую. Вам же навіть і співчувати пізно, тому на цій ноті і завершимо
До Віктора до Певно, це "Виктор" Показати IP 23 Січня 2018 13:41
Взагалі то, вже тут змішали все.......... а справа лише у розумінні важливості цієї історичної дати
Друже до Віктор Показати IP 22 Січня 2018 21:04
Це п'ять!)Ніхто нікого не зганяв, заспокойся)Хоча б мимо пройди повз цього заходу, а не дивись фотки і зразу строчи негативні коменти, попустись і все буде гуд)
Віктор Показати IP 22 Січня 2018 21:11
Я знаю як бендеревці та нквдісти знущалися з наших людей. Від німців лише шоколадки отримували. Тому не навязуйте своє бачення.
Віктор Показати IP 22 Січня 2018 21:12
Друже, попущеним ходи ти! Стадний інстинкт твоє кредо.
Олена Показати IP 22 Січня 2018 21:19
Чомусь переможені німці, пів світу зараз контролюють, фінансами підримують всіх. А переможні нації, як сиділи в ж....., так і сидять.
Підсумок Показати IP 22 Січня 2018 23:25
День Соборності - свято, що відзначає спробу українців бути єдиною державою. Святкувати його для українця, який шанує свою державу і жертви, які за неї були віддані - нормально. Ненормально - плюватися брудом на все, що виходить за рамки власного розуміння. Варто зважати на частину ботів, які навіть не можуть приховати російського правопису. А українським людям, які, як мантру, повторюють "йдіть працюйте і більше нічим не цікавтесь" (на жаль, є й такі), скажу наступне: Так, працювати потрібно, і кожен це робить чи робитиме, так влаштоване суспільство. Але. Ті, які 100 років тому захотіли працювати, кинувши зброю, наплювавши на політичні та національні питання і пішовши на "подаровану" більшовиками землю, в 33-му їли землю та інших людей. Окрім того: Були розстріляні в 1918 під час "червоного терору" після взяття Києва Розстріляні разом з творчою інтелігенцією в Сандармоху Вивезені в Сибір і покинуті без засобів до існування в дикій місцевості. Вимирали селами Розстріляні в Луцькій тюрмі в 1941 році за підозру в націоналізмі, без суду Їх нащадки, з тих, хто не скорився, втрачали розум в психлікарнях під час примусового лікування. Список безкінечний. Зараз ситуація повертається так, що прямі та ідейні нащадки тих же виродків знову нищать нашу державність, виправдовуючи свої ж злочини або заперечуючи їх взагалі. Народ повинен мобілізуватися, як єдине ціле, як єдина і соборна Україна. Зокрема цей меседж і несуть подібні заходи зараз. Той же, хто плюється брудом на подібні явища в даній історичні ситуації - або свідомий недруг, або ж, на жаль, хохол. З тих, еталонних.
От Показати IP 23 Січня 2018 13:24
скільки злобних ідіотів, які гадять-гадять-гадять без кінця. Вийшли діти, до речі моя мала і її однокласники теж були, і ні в кого з них не було відчуття, що над ними "знущаються по фашитські", що за х..йня?!, дуже перепрошую звичайно, навпаки, поспілкувались, повеселились, хтось вперше можливо дізнався, хтось ще раз повторив, про важливий факт в історії своєї країни. Що в цьому поганого? Так ні ж, ситдять, бл..ть, тут і "бу-бу-бу-бу-бу-бу" і так про все і завжди. До речі пора вже СБУ займатись не тільки глобальними проблемами, а й більш буденною роботою - вичисляти коментаторів, які пишуть відверто ворожі, зневажливі, провокаттивні коменти стосовно своєї держави і брати їх добре за ср..ки, як власне і робиться в любій їх серцю росії, та завжди було в срср, там би тільки хто спробував щось подібне вякнути.
Oleg до От Показати IP 23 Січня 2018 21:07
Якраз от від вашого коментарю і віє ворожістю і зневажливістю. Ви тільки хочете все знищувати, а от зробити щось добре та корисне не спішите.
Олена до От Показати IP 24 Січня 2018 23:20
Срала я на твоє СБУ!!! Сталінськи часи хочеш повернути?! Перший і згориш в аду!!