USD 26.50 26.65
  • USD 26.50 26.65
  • EUR 31.05 31.23
  • PLN 6.65 6.77

Сотня пар рукавичок, зв’язаних незрячою лучанкою, поїхала на передову

Лучанка Валентина Мазурик не бачить і не чує, а в’яже рукавиці нашим воїнам, її чоловік Петро Дячук, теж незрячий і без однієї руки, допомагає і зустрічається з доброчинцями, які приносять нитки.

Їх син, маючи 2-у групу інвалідності, другий рік захищає Україну на сході.

Інші склали б руки і нарікали б на долю, а ці люди зігрівають наших бійців. І не лише великою любов’ю, а й теплими рукавичками. Бо від такої, здавалося б, дрібнички, взимку залежить життя солдата, - йдеться у сюжеті ВОДТРК.

Пані Валентина показує коробки з нитками. Їх розрізняє на дотик. Єдине, з чим не може впоратися, – колір. Просить сторонніх, щоб відбирали темні, бо так треба солдатам. Упродовж кількох місяців пані Валентина невпинно в’яже, заплітаючи в кожен вузлик свою маленьку молитву, віру і надію на Перемогу. А почала з того, що розпустила власноруч в’язане покривало. Не бачачи і не чуючи, жінка сама розробила технологію в’язання. Адже такої одежини ніде не купиш.

У вересні Інформаційне агентство Волинські Новини вже розповідало, що пані Валентина поставила за мету зв’язати сотню пар рукавичок для бійців Національної гвардії України, в якій служить її син.

І ось першу партію рукавичок, а це 118 пар, сім’я вже передала через «Самооборону Волині». Каже, довго не могла знайти тих, хто може відправити допомогу воїнам. Зателефонувала до журналіста Мирослава Ватащука, а він уже допоміг і нитками, і контактами з іншими волонтерами.

Щодня по 10 годин невтомна жінка не випускає з рук ниток і спиць. Хоча сама потребує допомоги. Якби вдалося слух повернути, каже чоловік. Шанси є, але операція коштує 21 тисячу доларів. Та коли про це думати, якщо одна за другою на Волинь приходять звістки про загиблих воїнів. Волонтери скаржаться, допомагати люди стали менше, бо стало важче. Тим часом неподалік життя вирує і радість б’є фонтаном, і жоден розважальний заклад на час війни не зачинився.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Loading...
Система Orphus