USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Списки викладачів-хабарників ЛНТУ передали Самообороні

19 Березня 2014 13:50
Анкети із прізвищами викладачів, яких звинувачують у хабарництві, передали Самообороні Майдану.

Серед студентів Луцького національного технічного університету сьогодні, 19 березня, з 9.00 до 10.30 у корпусах по вулиці Львівській та Софії Ковалевської провели анонімне опитування, під час якого студенти відповіли на два питання – «чи доводилося тобі давати хабар викладачам університету?» та «якщо відомі факти хабарництва в університеті, вкажи прізвище корупціонера».
Респонденти заповнили 250 анкет, організатори опитування обійшли майже два десятки аудиторій. Про те, що їм доводилося давати хабар викладачам, відповіли 56 студентів, вони повідомили чимало прізвищ.

«Очевидно, що ЛНТУ – та структура, за яку треба братися. Анкети із прізвищами я лишаю Самообороні», - повідомив громадський активіст Олександр Садовський.

З його слів, подальші дії стосовно цієї інформації громадськість координуватиме із Самообороною Майдану на Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 251
студент Показати IP 19 Березня 2014 13:52
Во во... Нехай тепер лазять по кабінетах і "щімлять" викладачів, приклад гарний "Свобода" показала!:)
Інженегр до студент Показати IP 19 Березня 2014 13:56
Викладачі нехай якісно навчають, а студенти нехай гризуть граніт науки. Без хабарів. Все решта від лукавого. Двійочники і трійочники за 23 роки довели країну до катастрофи.
соплякі до студент Показати IP 19 Березня 2014 16:52
таких людей оклєвітали.вони їх туда устраювали .їм бабло треба отбити за "вступне".тис по 10 мінімум..не гривень..
брррррррррр до соплякі Показати IP 20 Березня 2014 16:52
ти взагалі ціни на навчання знаєш? Один рік навчання на середньостатистичному факультеті коштує 10000 грн. Помножте на 5 років - 50000 грн. Порахуйте стипендію за 5 років (якщо вона буде по 720 грн середня): 12*720*5=43200 грн. За твоїми словами: за вступ треба заплатити мінімум 10000 не гривень (думаю доларів), а це при курсі долара навіть по 8 становить 80000 грн. Тільки дебіл заплатить 80000 грн, щоб за 5 років стипендією получіти 43200 грн і в результаті не відбити взагалі нічьо. крім того, платне навчання вийде дешевше як заплатити за те. щоб поступити на державне відділення і получіти 43200 грн. логіку іноді включайте, бо несеш чистої води ахінєю і математики явно не знаєш
Анонім до студент Показати IP 20 Березня 2014 06:57
Дурники, на кордоні поголовного всі беруть і зараз і ви до них не лізете
Студентка Показати IP 19 Березня 2014 14:02
Опублікуйте список, там через одного беруть, є такі викладачі, що ти хоч зуби згризи...
Тра-та-та до Студентка Показати IP 20 Березня 2014 16:46
Опублікувати список хабарників? Хай опублікують список студентів, які заявили про те, що з них здерли хабар. Викладачі будуть доводити, що вони не брали хабар, а студенти хай доводять, що вони його давали. Якщо ж канєшно їм не буде страшно за те, що за давання хабаря вони також потраплять під суд. просто впевнений, що жоден не зізнається в дачі хабара, а будуть тільки відхрещуватися, бо ж за свою шкуру страшно.
Ігор Показати IP 19 Березня 2014 14:04
І це правильно.Їм рученята потрібно від**ти,досить вчити баранів,гроші платять і ставить відмінно.А настоящий студент,розумний,який хоче вчитися не може здати,ходить по 20 разів. Вигнати цього ворюгу Божидарника і його синка з донею,які перебрали всю владу до своїх рук, сімейний підряд і бізнес.Чи вже всмі очі повилазили,коли не бачать що ця банда сімейка творить в університеті.Всі бояться одного старого пердуна і його отприсків.Раби ми вже **.Поставте камерни в усіх аудиторіях і коридорах, тді побачите,як вони будуть брати-не зможуть так нахабно,будуть на вулицях давати бабло,дома, а зовсім не будуть ходити,а просто їм ставити оцінки.Але ж це можна вираховувати. Було б бажання.
О+О до Ігор Показати IP 19 Березня 2014 16:15
Підтримую повністю... Я закінчувала університет у 2008 році... син Божидарника назначав зустрічі на 18:00 в суботу, в неділю...здати було не реально, поки не прийшла зі своїм хлопцем... Про гроші уже мовчу, принципово не платила останній курс, і закінчила з двома четвірками...
Дійсність Показати IP 19 Березня 2014 14:11
Навчаюсь в цьому університеті. Більшість викладачів (98%) знають свій предмет і прекрасно вміють подати матеріал студентам, навіть якщо студент-заочник. А хабарі дають ті самі студенти які не знають предмет, а просто хочуть відкупитися, таким чином підставляючи викладача..
Андрій до Дійсність Показати IP 19 Березня 2014 17:36
Викладача підставляють не студенти, а його власна ЖАБА! Принциповий викладач хабар ніколи на візьме!
111 Показати IP 19 Березня 2014 14:13
2/3 нинішніх студентів не довчаться.
Руслана до 111 Показати IP 19 Березня 2014 15:00
І я там навчалась. Про хабарі під час сесії говорять прямим текстом. А "Дійсність" це, напевно, один з тих викладачів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Студентка ЛНТУ до Руслана Показати IP 19 Березня 2014 18:10
Факультет і кафедра яка ваші?
L до Студентка ЛНТУ Показати IP 20 Березня 2014 10:29
так вона ж не скаже! Гавкати, як сучка з підворіття вона може, а не давати хабарі - не може! Чому не звернулась у відповідні органи?! тому що знання - нульові.Якби навчалась добре, а не протирала штани в аудиторії чи взагалі була на заняттях, то здавала б сама. Судити треба тих, хто бере хабарі і тих - хто дає!
так так Показати IP 19 Березня 2014 14:18
знаю з власного досвіду (я вчилася в іншому закладі) знаєш не знаєш нікого це не хвилює як не заплатиш то довго ходитимеш на перездачі а в кінці всеодно заплатиш і отримаєш оцінку я не кажу за всіх викладачів
Оригінал до так так Показати IP 20 Березня 2014 06:42
Теж навчався у ВУЗі, жодного хабара не давав, книжечок не купував, бо вчився. Дійсно було й таке, що доводилось перездавати. Але жоден викладач не вимагав хабар, коли я показував знання. А оцінки мені не потрібні, потрібні знання, і безумовно диплом. А з такою логікою, далеко підете. Вам ж все одно в житті потрібно буде за все платити, бо Бог не дав розуму, а, батьки виховання, правильного. А якщо не дай Бог, кудись влізете, то ще й безумовно братимете, бо ви ж самі платили. А якщо розуму не дав Бог, можливо варто спробувати себе в іншій сфері, подивіться, які брудні вулиці... Задумайтесь, можливо Ви і зараз займаєте чуже місце, якого Ви, зі своїм купленим дипломом, просто не заслуговуєте. Пригадав, дійсно прийшов колись до батьків, сказав, що на залік потрібні якісь гроші, а у відповідь почув: "не маєш клепки, іди підмітати вулицю". Почнімо, панове, з себе. Не будьмо гнилими, адже попит породжує пропозицію Анонімні опитування. А перед опитуванням не сказали, що пропозиція хабара це вже злочин.
L до Оригінал Показати IP 20 Березня 2014 10:31
Зараз ці гопники від науки скажуть. що ви - один з цих викладачів. які буруть хабарі...
А Показати IP 19 Березня 2014 14:18
А чому ж тоді така більшість студентів вступають саме у цей ВНЗ, якщо тут беруть хабарі?
неважно до А Показати IP 19 Березня 2014 15:05
бо беруть хабарі! самі дали відповідь. нема бабла- не поступиш, яким би розумним не був! я там вчилась ...
Студентка ЛНТУ до неважно Показати IP 19 Березня 2014 18:23
І багато ж ви за вступ заплатили?. Хватить вже пустих коментарів. Пишіть скільки заплатили, кому, за що, факультет, кафедра і викладач. Чи як?? Як анонімно, то обіс* ати людину готові всі, зате ти підійди і в очі що, кишка тонка? Якщо Божидарнік бере, то скажи йому в очі Я НЕ БУДУ ПЛАТИТИ. До речі за Софію Ковалевську, вже вивісили номер, за яким дзвонити, коли беруть хабарі. До речі, анонімно. А тепер скажу про себе. Я закінчую 5 курс ЛНТУ на одному з найкорупційніших факультетів, за вашими ж словами, факультеті бізнесу. А чому найкорупційнішим - бо там декан Тарас Вікторович Божидарник. Можу похвалитися: при вступі подавала документи одразу на дві спеціальності і на дві пройшла на державне. Була в одному списку перша, в одному списку друга. Пішли до ТВ куди краще подати документи - він порадив і все. На тому закінчилося. Поступила на державний і всі 5 років маю стипендію. Грошей за вступ не платила. Далі розказати? Я за жодну сесію не платила. Результат - червоний диплом бакалавра і зараз вчуся на державному в магістратурі. Всі роки стипендія була і зараз є, 8 з 9 семестрів - стипендія підвищена. Крім того, маю третій рейтинг по факультету по навчанню. Зараз знаю що напишуть: ой, оце захвасталася, оце задрот і бла бла бла. Ні, я не хвастаюся, а на власному прикладі демонструю, що ви, дибіли, починайте вчитися, а не думати як би ще на першому курсі заплатити за елементарну контрольну роботу, як піти побухати в сусідній дворик і прогуляти пару, як тупо прогуляти пару вдома. Думайте про те, як вивчити предмет і прийти його здати, як на пари піти і щось послухати. Тому що перш за все почніть працювати над собою, а не сидіти і судити які сволочі викладачі
555 до Студентка ЛНТУ Показати IP 19 Березня 2014 19:41
Я також вчуся на Ковалевський 5 курс (магістратура). НІКОЛИ нічого не платила і буду мати червоний диплом, як і мої колегі. При вступі набрали нормальні бали, поступили на державне навчання і всім довольні. Що, не очікували таке повідомлення...
студентка в минулому до 555 Показати IP 19 Березня 2014 20:53
Не смішіть мене. Училася на Ф-ті Бізнесу майже на відмінно, але на державну магістратуру не пройшла.. Змушена була вступати в інше місто - там пройшла. Тому що пройшли трійочники - діти впливових осіб - депутатів. от вам і справедливість
СБУ до студентка в минулому Показати IP 19 Березня 2014 20:59
РОЗБЕРЕМСЯ.
СБУ до СБУ Показати IP 20 Березня 2014 23:48
повилазили ті, кому є чого боятися, хто боїться за свою ж.
555 до студентка в минулому Показати IP 19 Березня 2014 21:24
Тести з англійської були зовсім не складні, на них набрали 185 балів плюс середній бал атестата бакалавра 186 плюс по предмету 160 порахуйте. Цього вистачило, без брехні
Студентка ЛНТУ до студентка в минулому Показати IP 19 Березня 2014 22:05
Вас ніхто смішити не збирається. Якщо вам смішна правда, то смійтеся далі. В мене в групі на 5 державних місць 5 червоних дипломів з середнім балом 198,00. І з 20 людей на державне потрапили саме сильні студенти Тому треба було вчитися на відмінно, щоб поступити в подальшому на державне і враховувати те, що держава не здатна виділити 100500 державних місць для того, щоб всі бажаючі поступили на державне. Крім того, знову ж виникає питання: якщо ж така ситуація, то чому ви закрили рота і поступили в інше місто, а не пішли і не написали заяву в прокуратуру про те, що ваше державне місце зайняв трієчник?
lutchanka до студентка в минулому Показати IP 20 Березня 2014 10:38
брешеш - в магістратуру йдуть за рейтингом навчання, тому трійочники не пройдуть!!! Скажи краще, що не вистачило мізків. тому що. крім рейтингу ще включаються наукові публікації.
кеша до lutchanka Показати IP 20 Березня 2014 17:36
Що ви верзете. Коли в магістратуру поступають то пишуть тести. А бали потім підраховують - і підтасовують, як кому треба.
Студентка з ЛНТУ до кеша Показати IP 20 Березня 2014 17:43
Так, + додаються середній бал диплому + публікації. А публікації відіграють дуже велику роль при вступі на державне
аяяй до 555 Показати IP 8 Липня 2014 15:43
червоний диплом і пишеш "колегі?"
БОЖИДАРНІКУ до Студентка ЛНТУ Показати IP 19 Березня 2014 21:00
ТАРАС ЗАСПОКОЙСЯ. ЛИШИ КЛАВІАТУРУ В СПОКОЇ
Студентка ЛНТУ до БОЖИДАРНІКУ Показати IP 19 Березня 2014 22:01
Звати мене не Тарас Вікторович, і я не декан факультету бізнесу) А я студентка 5 курсу кафедри менеджменту та маркетингу. Того, шановний, помилочка вийшла.
Мася до Студентка ЛНТУ Показати IP 19 Березня 2014 23:22
Студентка ЛНТУ - ти пишеш бред полнейший .... Сама на державний ?... Одразу на два факультети?...тоді ти або Тарас Вікторович!, або Зоряна Вікторівна! ..тоді повірю! )))))))
L до Мася Показати IP 20 Березня 2014 10:47
Лахудро. ти хоч знаєш як вступають до вузів?! Що вступають за результатами ЗНО і ректори - проректори і інші не мають ніякого відношення до цього?! А в магістратуру вступають за рейтингом диплому бакалавра(трійочники не пройдуть!) а також включаються наукові публікації. Тому "бред полнейший" - це у тебе мізках! Людині, яка добре навчається до лампочки віриш ти їй чи ні - собака бреше, а караван - іде.
до Мася до L Показати IP 20 Березня 2014 17:39
якщо не знаєш, то мовчи. у магістратуру зараз пишуть тести по спеціальності і з іноземної мови. так шо сама ти лахудра
++++++++++ до до Мася Показати IP 20 Березня 2014 17:45
+ включається рейтинг диплому і публікації. ВСЕ СУМУЄТЬСЯ і виходить сума балів. Тому лахудра саме ти
Трам до L Показати IP 20 Березня 2014 23:47
воу воу, доценте, заспокойтеся. істерити припиніть
Студентка з ЛНТУ до Мася Показати IP 20 Березня 2014 16:08
Це знову ж я, тільки нік не діє старий, на жаль) Брєд полнєйший? Слухайте, не судіть всіх по собі. Якщо не здатні вчитися, лінь вас долає чи ще щось, то не означає, що всі інші точно такі самі. Крім того, я написала про два факультети? Вчіться читати. Я написала про ДВІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ, а коли 5 років назад був вступ, то можна було подавати документи одразу ж на необмежену кількість спеціальностей. Тому потрапити на державне одразу на дві спеціальності - це не геніально і не щось з області фантастики. Були люди, які потрапляли на державне на 3 чи на 4 і то не тільки спеціальності, а й факультети. Чи ми, можливо, навіть ЗНО не здавали і тому поняття елементарного не маєте, як це поступити на декілька спеціальностей? А те, що я не з сім*ї Божидарників доводити недоцільно, тому що, по перше, я знаю, що я не з цієї сім*ї, а по друге, в житті можна всього добитися своїми силами, а не через зв*язки. Тільки якщо вам не дано цього, то ви і не зрозумієте. А, швидше за все, цього від природи не закладено
маха до Студентка ЛНТУ Показати IP 19 Березня 2014 23:34
а скажи будь-ласка перед ким ти так вислужуєшся що стільки накатала. можу вгадати -божиком старим малим неважно. гидко читати - писака .
L до маха Показати IP 20 Березня 2014 10:40
Гопо. витри рило і не міряй нормальних адекватних студентів по собі!
Студентка з ЛНТУ до маха Показати IP 20 Березня 2014 16:14
Я? Вислужуюся? Нешановна, вислужування було б у тому випадку, коли я написала своє ім*я, прізвище і групу, в якій навчаюся. А так яке вислужування, якщо в нас на факультеті біля 8 різних груп і вірогідність того, що декан вгадає хто я, дорівнює нулю. А на рахунок гидко читати - ви свої коментарі читали? ТИкання свідчить про ваш дуже "високий" рівень культури і виховання, а знання елементарних норм граматики практично відсутнє. Переконана в тому, що вам не 17 і не 18 років, а більше. А в такому віці бути такою неграмотною вже соромно
Маша до маха Показати IP 20 Березня 2014 18:20
Повністю підтримую....
Роза до Студентка ЛНТУ Показати IP 18 Червня 2014 11:31
Абсолютно згідна. Звичайно є різні ситуації, але 90-99% сесій можна самому здавати. Бережіть гроші ваших батьків.
лучани Показати IP 19 Березня 2014 14:42
Давно пора! Тільки хай незабудуть перевірити не тільки викладачів а й директорів та ректорів Луцьких приватних вузів. Ну наприклад Біотехнічний інститут. Бо там кажуть безпредєл робить керівництво інституту.
капітан ! до лучани Показати IP 19 Березня 2014 19:05
Умнічка !
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 14:49
111 тому респект
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 15:12
перших два роки навчання в цьому університеті - можна назвати навчанням, а 3-ій,4-ий,5-ий - це імітація навчання: в універитета не має ні технічно-матеріальної бази, ні відповідного викладацького складу. Протягом 5 років навчання вся виробнича практика для майбутніх спеціалістів- це ремонтні роботи на кафедрі. Навіть теорію предметів по спеціальності викладають на дуже низькому рівні,тобто поверхнево. Викладачі, при навчанні певної дисципліни, зосереджують всю увагу на таких розділах, як вступ і закінчення,не вникаючи в суть, а чому, а тому,що їм не вистачає кваліфікації і багато хто з них вже давно не навчає,а імітує навчання. Скажу відверто з усієї моєї групи, яка закінчила цей університет, ніхто не працює за спеціальністю. Тим же,кому вдалося виїхати за кордон,довелося вчитися по-новому і заховати подалі свої дипломи,щоб не соромитися.
колишня студентка до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 19:45
бо ви дебіли і все залежить від вас як вчився туди і диплом свій заховав це дійсно сором
Василий Показати IP 19 Березня 2014 15:52
Мне то конечно как то уже все равно. Отучился слава Богу. Но хотел бы сказать , что в данном вопросе ситуация двояка. Признаюсь честно. Заканчивал заочный юрфак ВДУ после Ровенского техникума, который закончил с красным дипломом в 1997 году (при том всем экзамены как правило сдавал без подготовки , потому как учил , да и хотелось знать, то на что учусь (сорри за каламбур). Но надо было высшее образование и поступил к нам. Первый экзамен с экономики, помню как сейчас. Вытянул билет, сказал гр.Кекуху ? что готов ответить на вопросы без подготовки. Итог. Завалил. А потом спрашивает меня. Ты что самый умный......? Но три поставил. Другой экзамен. гр.Олейник (кто помнит)..Ситуация аналогичная . Только на вопрос "как решить " очень гордо сказал , что он только за знания и очень принципиальный . Через минут двадцать нашел "решалу"который за 20у.е. этот вопрос решил, невзирая на принципы вышеуказанного гражданина. Через лет пару ввиду личных обстоятельств, захожу к декану Васылюку и каюсь. Залет говорю, так получилось говорю.Считаете за нужное выганяйте. Итог. Ни рубля , ни гривны , ни доллара США. Помог реально....За что ему большое человеческое спасибо. Он знает наверное кто пишет этот коммент. Так вот в итоге, парни с ПР. Вы бы как то мониторили эти вопросы, кто и за что берет. Потому как черти которые пробухивают родительские деньги в барах около ВДУ , вам первые понаписывают заявления, что с них деньги сшибают . А в идеале , не лезли бы вы в ту тему. У вас пацаны , контрабас сигаретный прет. Занимайтесь пока. Омельчук Андрій ну ти ж з нормальних.............??????????????
Didro до Василий Показати IP 20 Березня 2014 11:06
Василий, а вы уверенны. что ваши 20 баксов не взял себе ваш "решала"? Я сама заканчивала этот факультет и скажу. что большей скотины и взяточника и неадеквата. чем Василюк там не было. После василюка стал деканом И.М. Якушев - вот это человек в большой буквы!!! Я закончила "хорошисткой" - никому не платила и никто с меня ничего не требовал(!). Были у нас в группе "блатняки", которые на парах появлялись очень редко и потом за них ходили "решалы".И было очень потешно, когда один студент ничего не учил и пришёл на экзамен - получил "2"( а говорил, что все налажено - по его словам), пришёл сдавать по второй ведомости - опять "2". Тогда он прямо подошёл к преподавателю и спросил:"В чём дело - я же заплатил и первый раз, и второй раз добавил?!" Преподаватель "посинела"(кстати ею "пугают" студентов, потому что на первой же лекции она предупреждает:"Взяток не беру - мне за державу обидно! если за вас кто-то будет бегать и просить - будете сдавать экзамены до (нових віників)") от злости, свела студента с тем "решалой" и они при ней выясняли отношения...
2007 випуск Показати IP 19 Березня 2014 15:56
Ох памятаю хіміка політеха. Тарасенко його призвіще здається.Ще той взяточник і с....на.
кеша Показати IP 19 Березня 2014 15:58
Можу надати список корупціонерів з міської і обласної прокуратури, вказати суми і за що давались гроші з відповідними на це посиланнями на докази їхньої діяльності у єдиному реєстрі судових справ (незаконне закриття, відкриття і т.д). Можна не то що "люструвати" а одразу "садити")))
Анонім до кеша Показати IP 19 Березня 2014 16:01
Надайте список журналістам.Хай викладуть
Аноним до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 16:13
99, 9 % это 100% гарантия. И те же журналисты знают эти хфамилии. Их знает весь город и область.Самый честный конечно Вениславский.
Будівельний факульте Показати IP 19 Березня 2014 16:11
Пахолюка не забудьте - хабарник всім хабарникам хабарник!
яячч до Будівельний факульте Показати IP 19 Березня 2014 16:33
Та вроді багато небрав 30$.Правда може з того часу змінилось щось
маш фак Показати IP 19 Березня 2014 16:22
не забутьте лаборантів і секретарок у деканатах в яких завжди у столиках купами лежать заліковки студентів
Анонім до маш фак Показати IP 20 Березня 2014 19:19
Ти думаєш, що секретар ставить оцінки в приймальній в деканаті? Во дура! Там печатки ставлять і ведуть облік про здачу сесії.
111111 Показати IP 19 Березня 2014 16:53
А Середа проректор вища математика ше той козел и взяточник................Фесюк - кафедра екології - гребе по чорному
РАБ до 111111 Показати IP 19 Березня 2014 17:37
За С.Ковалеську треба братися у першу чергу. Там ДЕКи перетворюються у весілля
Антон до РАБ Показати IP 19 Березня 2014 18:53
Підтримую, на Софії Ковалевської непочатий край роботи. Там гребуть страшно
Брррррррр до 111111 Показати IP 20 Березня 2014 16:57
Середа вже рік як не проректор
гуля до Брррррррр Показати IP 31 Березня 2014 22:31
а гроші гребе професорські ото корупція
Jek Показати IP 19 Березня 2014 16:53
Яка ситуація в університеті Лесі Українки?
Бббббрррр до Jek Показати IP 19 Березня 2014 18:25
А що за СНУ? а СНУ ж в Луцьку таке хороше, і там ніхто не бере хабарів. Тільки минулого року ДЕК взяли з бабками в викладачів - але ж нічого, то ж це не хабар.
студрада Показати IP 19 Березня 2014 18:13
перевирте сну тут викладачи беруть ще бильше
сон Показати IP 19 Березня 2014 18:17
в сну алешина взяла в мене 420 дол задипломну роботу яку я навить не бачила
222 до сон Показати IP 19 Березня 2014 18:44
Пантік так тоже гребе по-чорному
Василий до сон Показати IP 19 Березня 2014 18:52
Нужно было самой написать дипломную, и не спамить здесь........... С тебя же деньги никто не тянул. Напиши сама и "втьо" (как гаваривал мой малый 1-года от роду).Преподы они же тоже люди. Кандидатская штук пять как минимум... И вообще давайте ВН вы не будете здесь страсти накалять. Брали все , берут, и будут брать. Есть спрос , есть и предложение. Самое страшное в этом всем, что дети учатся на "лекарей", и в этой ситуации мне страшно даже подумать о том , кто нас лечит............И в чем суть ? А суть в том что наш народ привык брать бабло ни за что. Вот и все . Я в свое время решал вопросы в исполнительной,дал даже денег, и сказал , что завезу по адресу должника, и еще заплачу, так пофиг. говорит занят. И что ты ему сделаешь. А заявы писать воспитание не позволяет как то.............Потому как предавший раз, предаст и дважды. Дико извиняюсь что пишу на русском, но как то привык на форумах (сра.....я) с гражданами из ЮВ областей, и что бы им доходило то вынужден писать на русском..
студентка до сон Показати IP 19 Березня 2014 19:49
а шо сама ідіотка написати то за дурість свою і плати а вона писала за роботу взяла а ти шльондрала по барах
Анонім до сон Показати IP 20 Березня 2014 01:46
А нафіга купляла?????? Чому сама не написала??? Розуму нема писати дипломні - НЕМА ЧОГО І В УНІВЕР ПЕРТИ!
К до сон Показати IP 10 Квітня 2014 02:33
коментар було видалено
Люстація Показати IP 19 Березня 2014 19:52
Умнічки! Гнати в шию хабарників!
юстиція до Люстація Показати IP 19 Березня 2014 20:26
Умнічки,одних в шию-другим розум в голову,і тепер екзамен по чесному здати і до одного місця (в т.ч.платного)-я в це не вірю....?
правдивий Показати IP 19 Березня 2014 20:25
Всі хто давав і хто брав є відповідальні ПЕРЕД ЗАКОНОМ, а не перед збіговисько обіжених невдах та алкоголіків, які осідлали тему Правого сектора. Борці-засранці, ідіть на х........! Вас бидлоття не в Євросоюз , а в Совєтський союз, в 17-ий рік! Самосуд і анархія - те що приведе цю країну до нової диктатури, може навіть красного терору чи тощо. Згадайте де в 1937р опинились ті що в 18-32 роках "боролись " за "рівність". Вперед чесняки, тільки свої гріхи не забудьте.
Кузькіна мать Показати IP 19 Березня 2014 20:40
Коли з політехом завершать хабарників по камерах розсадять, пропоную звернути увагу на СНУ, на факультет психології. Ото вже буде плодюча посівна кампанія!!! Хабарники трусіться від страху, бо справедливість йде до вас, понакладаєте від страху у штани. Хай вам обернуться позором студентські сльози, втрачені стипендії.
Сергій Показати IP 19 Березня 2014 21:08
В.В. Божидарнік ВІКТОР ЯНУКОВИЧ –ДЕРЖАВНИЙ АНТИКРИЗОВИЙ МЕНЕДЖЕР НАДІЙНЕ МАЙБУТНЄ: СТРАТЕГІЯ ПРОРИВУ За цю книжку гнати в шию династію Божидарників!
шшшш до Сергій Показати IP 19 Березня 2014 21:27
Це ж додуматися до такого!!!
Брррр до Сергій Показати IP 19 Березня 2014 22:10
Рік написання книги?
тет до Брррр Показати IP 19 Березня 2014 22:25
2004 рик
Брррр до тет Показати IP 19 Березня 2014 22:27
Пройшло 10 років. Не думала, що за 10 років ДЛЯ ВАС нічого не змінилося
Я до Сергій Показати IP 19 Березня 2014 23:42
позорище і ніяка влада не звалила місцевого садама-хусейна
міліціонер Показати IP 19 Березня 2014 22:29
так студенти брехуни, ще жоден з вас сам добровільно не прийшов в міліцію і ненаписав заяву про вимагання хабара, а в розмові всі як один жаліються на здирників
Я до міліціонер Показати IP 19 Березня 2014 23:44
якого туди іти якщо там ще гірше гребуть
простолюдин Показати IP 19 Березня 2014 22:51
До останніх подій мав позитивне сприйняття Правого сектору! А тепер після ряду антиукраїнських заяв Яроша та його прихвостнів(щодо позаблоковоті та не вступу до ЄС), складається враження, що ця контора організована та фінансується кремлем! А ці місцеві "швондєри" взагалі здоровий глузд втратили! Добре, давайте розстрілямо за анонімками без суду вчителів, викладачів, лікарів... ВОНИ Ж УСІ ХАБАРНИКИ! І приведемо на їх місця "святих правих"- ну дибілізм! Риба гниє з голови те що у нас страшенна корупція на всіх рівнях це ФАКТ відомий без варварських розслідувань сектантів! І щоб змінити потрібно провести системні реформи і ввести сурові покарання за доведені судом факти а також дати людям які присвятили своє життя науці(в данму випадку) достойну і адекватну зарплату! НЕ ЗАГОСТРЮЙТЕ ТАМ ДЕ НЕ ПОТРІБНО ПРАЦЮЙТЕ НА ЗМІЦНЕННЯ УКРАЇНИ, А НЕ НА РОЗБРАТ! ДАЙ БОГ ВАМ РОЗУМУ-РЕВОЛЮЦІОНЕРИ! БОЖЕ УКРАЇНУ ЗБЕРЕЖИ!!!
777 Показати IP 19 Березня 2014 23:14
А це опитування проводили в СНУ? Чи там викладачі "ангели"? простолюдин 10+
Неля Показати IP 19 Березня 2014 23:38
Ха-ха-ха-ха... Чула в Політесі про такий випадок: абсолютно нульова студентка здала екзамен на 5... Всі одногрупники шоковані - препод один з принципових!... Вийшло, як завжди, дуже банально: її тато домовився з преподом за 30у.е. - той ставить 3...тато питае: а 4 можна?...да, но буде 40у.е....а 5?... За 50!... Не вопрос! Домовились! ) І це історія 15-річної давності на вашій Софії ковалевській) Оце переподи за 15 років нагребли!
Студенка в минулому Показати IP 20 Березня 2014 00:34
Дуже гидко це все читати :( Цей вуз закінчила 10 років назад. Закінчила з відзнакою! ЖОДНОГО разу нікому не платила! Були викладачі різні - але якщо студент хоче вивчити і здати. впевнена. що це не проблема! Інший випадок, коли бігають за тим викладачем - соплі-сльози-тьоті-дяді((( і сунуть йому! Наразі нехай буде попередження - це да - нехай студент теж задумається! перед тим як спати вдома, а потім провокувати! СТУДЕНТ - це головний інтриган в цій справі! Це я кажу з позиції студентки, яка вчилась із студентами-прохачами. А взагалі, як не соромно таке робити зараз! Зараз хіба викладач - це головний шахрай??? Коли на носі війна! Ви . шановний Правий сектор, просто хочете страхом заробити пошану...... а її повірте так не здобудете...
Роза до Студенка в минулому Показати IP 18 Червня 2014 11:44
А справді, складається таке враження, що студенти думають, що навчання - це халява, що їм викладачі щось зобов язані ... насправді це не так. Тож збирайте волю в кулак і вчіться, а ні то прийдеться працювати без ВО
Анонім Показати IP 20 Березня 2014 01:53
Це нехабар, а справедлива оплата чужої праці!!
ганебно! Показати IP 20 Березня 2014 10:00
Те. що ви зробили - це просто ганебно! В той час коли треба всіх згуртовувати - Правий сектор налаштовує студентів проти викладачів і навпаки - для чого??? Невже ви не розумієте, що студенти зараз НЕ ХОЧУТЬ вчитися! фактично ВСІ!! І ніхто їх не примушує платити - самі носять! Чому ви не зробите таке ж опитування серед викладачів - ? Нехай цих героїв теж внесуть в список - виключать з універу, "посадять"- як тут деякі бажають своїм вчителям! або батькти нехай страдають, ну раз виростили таких "патріотів"! Хоча це все ФАЛЬШ. а далеко не люстрація! Маєте певні ФАКТИ, ідіть і скажіить в обличчя! А не назбирали анонімок - бо ЖОДЕН! студент, який давав за запис не скаже в обличчя викладачу, що шкодує про це! Дуже образливо, що через таких "патріотів" постраждають невинні прості ЛЮДИ! - і викладачі і студенти, які вчаться там! ГАНЕБНО!
Лучанка-студентка до Показати IP 20 Березня 2014 10:50
Студенти-відмінники, називайте свої прізвища, щоб країна знала студентів-героїв, які за 5 років ні разу не давали хабар!!! В іншому випадку складається враження, що коментарі на захист династії Божидарників друкують самі ж Божидарники та інші викладачі-хабарники!!!
Дашка до Лучанка-студентка до Показати IP 20 Березня 2014 11:07
В такому випадку нехай би і "постраждалі" писали імена! А то прийшли в групу - сказали вам за це нічого не буде, не бійтеся! ми за справедливість! Чудова нагода звести рахунки навіть з тим, хто просто БАЛА не доставив - ви про це не подумали? Треба було вказувати своє прізвище і тоді жалітися! Я думаю, що викладачі зроблять чудові висновки! - цю сесію всі проведуть СПРАВЕДЛИВО!!! Мені особисто нічого не страшно - я ходжу на пари і отримую стипендію!! А от прогульщики і мамині синки нехай тепер не бігають! це їм не поможе :)
lutchanka до Дашка Показати IP 20 Березня 2014 22:03
Дуже приємно читати слова розумної людини!+++++++++++++++++++++++++++
Знаючий Показати IP 20 Березня 2014 11:27
У кожного з Божидарників будинки у Царському селі + автомобілі.... Невже на заробітну плату це все придбано???! ПРОВЕДЕМО ЛЮСТРАЦІЮ!!!
софа до Знаючий Показати IP 20 Березня 2014 11:36
хммммм... як на мене то Ви хочте ГЛЮстрації викладачів... як думаєте - чи спілкуються студенти з ректором на такі теми? - я думаю ні.... А от те, що Ви нашугали студентів (не перебільшую!) і сказали валити викладачів - факт! для чого це Вам?... невже викладач такий ворог для народу? НЕ ТАМ наразі копаєте! НЕ тАМ! Заберіть гниль з голови - хвіст і сам очиститься!
Ольга Показати IP 20 Березня 2014 11:34
Смішо читати коментарі "чесних" студентів. Чому так захищаєте викладачів-хабарників? Вам то точно нічого боятися, поздаєте екзамени безкоштовно, як завжди. Чого переживати??? А може це кричать двієчники, яким вигідні хабарі? От запереживали за майбутню сесію. Ха-ха-ха....
Дашка до Ольга Показати IP 20 Березня 2014 11:40
не розумію, чого Вам так смішно.... Мені дуже шкода Викладачів! Тому що студенти - це провокатори!!!але чомусь залишились анонімами - ? а вони мають висіти на стіні пошани - як почесні Тітушки!!! самі платять і тут же здають. ВЧИТИ треба і буде все добре!
Студентка з ЛНТУ до Ольга Показати IP 20 Березня 2014 16:25
Смішно читати? Нічого смішного не бачу. За майбутню сесію немає чого переживати - всі, хто вчиться, всі отримають бали. Неприємно те, що знаходиться купка придурків, яким хліба не давай, а дай на когось вилити відро бруду. Якщо ж так всіх гноблять, так заставляють платити, чому всі про це мовчать? Ну чому? Я не можу тільки цього зрозуміти. Тут за коментарями всі такі бідні, такі нещасні, і так з всіх вимагають, і так же все погано, і такі сволочні викладачі - і в ЛНТУ, і в СНУ -., а ми ж такі бідні студенти і нам ніхто не дає вчитися? Складається враження, що більшість тих, хто тут поливає брудом викладачів волинських вузів - це ті двієчники, які не ходили на пари і не вчилися, а потім викладач заставив вивчити і здати предмет, а бо ж більше - відправив на другу відомість
софа до Студентка з ЛНТУ Показати IP 21 Березня 2014 11:49
Це наводить на думку, що в Правий сектор потрапили закінчені двієчники з ЛНТУ і СНУ. і ось тепер відчули себе ....героями..... Задумайтесь. молоді люди, чи заради ВАС. і вашої гнилої помсти загунила СОТНЯ здібних молодих красивих патріотів! НЕ тАМ ВОЮЄТЕ! Їдьте в Київ і наведіть порядок на верхах!!! Пророкую ще один Майдан над такими як ВИ! Одумайтесь, бо буде пізно....
Студентка з ЛНТУ до софа Показати IP 21 Березня 2014 17:26
Так, саме таке складається враження. Тільки враження складається не лише про те, що це не тільки двієчники, а й ті, кому бала не доставили і відправили на іспит.
Ольга до Дашка Показати IP 20 Березня 2014 12:04
А мені дуже шкода Студентів! Ви пишете, що студенти - це провокатори... А чому викладачі ведуться на провокацію??? Якби студенти знали, що викладач не візьме хабар, то його і не провокували б. Я закінчила університет і на своєму досвіді знаю, що є викладачі, які самі ВИМАГАЮТЬ хабар!!! І я також сама переконалася, що краще "дати на лапу" зразу, ніж потім ходити на перездачі і всерівно заплатити.
Дашка до Ольга до Дашка Показати IP 20 Березня 2014 12:38
Ольга, не шкодуйте їх ....нажаль студенти - провокатори! А чому на Майдані велись на провокації - ?... адже люстрація випливає з Мадану) За неї ми боролись! Але не за люстрацію викладачів першочергово!!! Дайте їм нормальну зарплату і НОРМАЛЬНИХ студентів - і все буде гарно! А коли викладача умоляють мама, тато, брат і дядя і кажуть візьміть - це від щирого серця! да він такого не вивчіть - не зможе.... це все школа і дитсадок винуваті! а він в нас ЗОЛОТИЙ! то нічо що пари прогуляв.... ну і т.п. Викладач в такій ситуації свято вірить, що він робить ДОБРЕ для цього золотого)))) шкода й маму, й тата .... Бо у викладача теж є діти))) От я це так сприймаю) Тому що вчусь сама і без мами-тата)
Ольга до Дашка до Дашка Показати IP 20 Березня 2014 19:43
Дашо, тепер я переконана на 100%, ви викладач ЛНТУ! Тому вам дуже шкода себе і своїх колег!
Дашка до Ольга до Дашка Показати IP 21 Березня 2014 11:38
Ні не вгадали) Але хотіла б у аспірантуру) Тому вже приміряю на себе цю роль! І ДУЖЕ б не хотіла працювати з такими тупими. невдячними і гидкими молодими людьми, які зараз поливають гряззю своїх вчителів!!! Не можеш вчитись - не вчись! Можеш - працюй! Але не провокуй і не принижуй своїми "допомогами" !
Микола Показати IP 20 Березня 2014 12:39
Думаю в списку були такі люди: 1) Талах Валентин Іванович, який не те, що оцінки занижував, а гнобив та матюкав студентів, ображав та залякував, хоч і матюкав дише тих, хто не хотів вчитися, та все ж... 2) Скучинська Людмила Степанівна викл англійської, яка ще й предметом не володіє 3) Садовська Ірина Борисівна - вцілому вчитися самому можна, та оцінки ставить за гроші та знайомства
софа до Микола Показати IP 20 Березня 2014 13:53
не факт.... якраз такі можуть і не бути) Не віриться мені в чесну люстрацію!
Анонім до Микола Показати IP 20 Березня 2014 14:13
На рахунок Садовської Ірини Борисівни, то 100 % інформація, що за оцінки грошей не бере! В неї розроблена своя методика оцінювання, вона завжди рада ставити високі бали. Ніхто зі студентів "Облік і аудит" не був розчарований, шо навчається саме на цій спеціальності. Абсолютна успішність завжди висока, "3" отримують тільки ліниві студенти, в яких не склалось з відвідуванням пар! В нас найкраща кафедра і ми звикли, що всі нам заздрять!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 16:07
ха-ха відписалася, на тобі шапка горить, хабарник!!!
! до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 16:31
М-да... Це справедлива і розумна викладачка!!! А те, що Ви тут пишете просто неправда і чужі припущення! Треба розібратись в інформації, перш ніж писати речі в яких Ви особисто не переконались!
до до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 18:28
А скільки грошей виздаєте на "допомогу" цієї кафедри. ....от вам і РОЗРОБЛЕНА СВОЯ МЕТОДИКА!!!
Анонім до до Показати IP 20 Березня 2014 19:17
Мова взагалі-то йдеться про методику викладання і гроші тут ні до чого!!! Коли студент приходить і заявляє, що працює і не має часу ходити на пари чи писати диплом, то для чого тоді було поступати у ВУЗ. Тоді це вже особисто проблеми студента і не з потреби викладача він вирішує це питання за гроші!
Студентка до Микола Показати IP 20 Березня 2014 16:17
Ви з глузду з*їхали на рахунок Садовської??? Це чистої води наклеп. Студенти її обожнюють, навіть ті, хто її раніше боявся.
voliynianka до Микола Показати IP 20 Березня 2014 22:15
ти чому людей ображаєш?! У Талаха я отримала 99 балів "автоматом" -за екзамен зі статистики - без будь-якої плати! За Садовську Ірину Борисівну порву тебе, погань, як Тузик грілку - це людина з великої літери: і як викладач, який ПРЕКРАСНО ЗНАЄ СВІЙ ПРЕДМЕТ, просто як людина, яка завжди прийде на допомогу і підтримає(якщо хочеш вчитись. а не прогулюєш заняття!) - отримала у неї 93 бали без будь-яких натяків на плату! Мабуть, тебе вона поставила "на місце" - тому і намагаєшся обгадити..
Анонім до voliynianka Показати IP 20 Березня 2014 22:18
Підтримую!!!
пуй до voliynianka Показати IP 20 Березня 2014 23:42
Видно який інтелектуальний потенціал твої улюблені викладачі в тебе вклали. гидко читати.
voliynianka до пуй Показати IP 21 Березня 2014 00:07
коментар було видалено
пуй до voliynianka Показати IP 21 Березня 2014 22:10
коментар було видалено
Студент до Микола Показати IP 22 Березня 2014 17:23
А ще Морохова брала, вона крім того що й хабарник, то ще й психічно неадекватна людина, таких взагалі до людей пускати не можна. Вона хоч і знання дати може, та оцінку поставить таку, яка їй в голові вистрелить. А про Талаха, то це на весь універ знаний хабарник, брав собі по 800 грн наскільки знаю, а якщо "рішав" інших викладачів, то брав собі стільки ж як і той викладач, що ставив оцінку за хабар. А валив студентів поголовно всіх, щоб несли йому, падлюка він така!!!!!!!!! ображав нас так, що капець ( та строк впаяти йому, сволоч недороблена він така А Садівська то це повний піпець, і дипломкм писала за гроші і оцінки конвеєрно ставилися, добре хоч її можна було самому здати якось, якщо в неї настрій хороший...
Анонім до Микола Показати IP 22 Березня 2014 21:59
ТАК їм ще тюрма має світити, за англічанку не скажу, та ці двоє баланду мають жувати..
Ніна Показати IP 20 Березня 2014 15:11
Я навчаюсь на Ковалевській на ФПС і хочу сказати, що хто хоче навчатись той буде без хабарів здавати (це реально), а хто хоче платити, той завжди знайде кому заплатити
Анонім Показати IP 20 Березня 2014 19:27
На ТЕМС прекрасний викладацький колектив. Нема чого бруд писати!
Шмоц Показати IP 20 Березня 2014 20:08
А що то за мода, то династії Божидарніків, то Коцанів. Він мав добрий смак як поклав око на доньку тодішнього ректора. Чого не оженився на простій Галі із сусіднього села? Перспективно мислив
voliynianka до Шмоц Показати IP 20 Березня 2014 22:28
ні, ти дійсно"шмоц"!!! А, може, він не "перспективно мислив". а просто покохав дівчину?1 Чи для вас таке почуття невідоме?
чілі до voliynianka Показати IP 20 Березня 2014 22:34
ти або наївна, або малорозумна, або сам коцан :)))
voliynianka до чілі Показати IP 20 Березня 2014 22:52
Де вже бути таким розумним, як ти - мабуть продався( чи продалась) подорожче, тому нормальних природних людських почуттів тобі не зрозуміти(тобі подорожче і байдуже з ким). а щодо Коцана. то я не думаю. що він читає подібні сайти..
чілі до voliynianka Показати IP 20 Березня 2014 22:58
дєтскій лєпєт
запитання Показати IP 20 Березня 2014 21:26
запитання до студентів,які захищають викладачів-хабарників. Як ви можете спокійно реагувати на те,що вам ставлять оцінки за знання,а двієчникам чи лінивим - за гроші??? Чому вас це не ображає? Усі знають,що ЛНТУ - найкорумпованіший університет у Луцьку. Замість того,щоб захищати викладачів-хабарників,саме ВАМ,студентам-відмінникам,потрібно боротися з тими,хто бере хабар і з тими, хто дає!!!!!!!!! Бо тим і іншим вигідна ця корупційна система,надіюсь,крім вас,розумних студентів. То чому так захищати хабарників і хвалитись,що закінчив(-ла) університет з відзнакою. Невже всі у вашій групі не давали тому чи іншому викладачеві хабар? Впевнений - ДАВАЛИ! А ви знали і мовчали! А тепер розпинаєтесь у своїх чеснотах...
Трам до запитання Показати IP 20 Березня 2014 21:35
Це хабарники захищають самі себе! Геть хабарників гнати!!!
до Трам до Трам Показати IP 21 Березня 2014 08:40
підтримую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
запитання? до запитання Показати IP 20 Березня 2014 22:05
Чим мiряв??? Хто всi? Де стистика? Пальцем з чого викулупав?
voliynianka до запитання? Показати IP 20 Березня 2014 22:17
Виколупував з носа або з іншого місця...
не сором Волинь до voliynianka Показати IP 21 Березня 2014 22:12
тобі виднішее, де і чим ще можна колупати.
voliynianka до запитання Показати IP 20 Березня 2014 22:25
мене не цікавить як хто здає - я не платила і не плачу!!! З ким боротись?! Мене абсолютно не цікавить як хто здає екзамени! Як можна назвати людину хабарником, якщо сам їй нічого не "хабарив"?! Вираз "всі знають" - це вислів базарної баби, яка не маючи аргументів для підтвердження заявляє:"Всі так кажуть!". Це те саме, що я зараз скажу, що писака під ніком "запитання" - шльондра з Рівненської, чи квартирний злодюга - я особисто не бачила і не зловила, але ж "всі так кажуть"
Студентка з ЛНТУ до запитання Показати IP 21 Березня 2014 08:57
Мене просто вразила фраза: "Замість того,щоб захищати викладачів-хабарників,саме ВАМ,студентам-відмінникам,потрібно боротися з тими,хто бере хабар і з тими, хто дає!!!". Студент - відмінник - це той, хто якраз підвищує авторитетність і популярність факультету, оскільки відмінники, крім того, що вчаться на відмінно, ще й публікуються, беруть участь в конференціях, олімпіадах і конкурсах наукових робіт,але це не машина боротьби з хабарництвом. Мені що, прийти і заявити викладачу : "Скотина, ану не бери хабар!" - ви при своєму розумі?! Чи може мені піти заяву в прокуратуру написати, що мол я відмінниця, але я десь чула/бачила, що той викладач взяв хабар (але я нічого не платила). Нагадує ситуацію в Донецьку на минулому тижні, коли старшу жінку запитали "А чого ви такі впевнені, що тут все організовують бандерівці? Ви їх бачили?!", на що вона відповіла "Нет, я своими глазами не видела, но я то знаю!". Чи студенту сказати "А ти чого платиш? Ану не плати?!" - самі здогадаєтеся, що після цього можна почути чи написати, якщо в вас таких ситуацій не було? Коли зараз тобі за допомогу навіть "дякую" можуть не сказати, а за те, що даєш пораду - 90% випадків посилає чим подалі. Чи ви, можливо, хочете сказати, що таких студентів треба брати на перевиховання і допомагати їм? То скажу вам так: коли захочете допомогти з написанням якоїсь роботи, то в 99% випадків почуєте фразу "Давай я тобі заплачу, а ти мені зробиш. Не треба мені напрягати зараз мозг." В мене такі ситуації були неодноразово, а допомагати людині, яка сама того не бажає, - це просто - напросто потрачений час. На рахунок вигідності корупційної схеми - яка вигода для студентів - відмінників? Перший раз таке чую. Студент - відмінник того і відмінник, що вчиться і йому вже нічого ні з ким вирішувати не треба, бо здати екзамен він може своїми силами. Вигідність корупційної схеми ніякого відношення сюди не має. Тому, будь ласка, включайте хоча б якусь логіку, коли пишете свої коментарі. Бо коментарі деяких персонажів під цією статтею змушують засумніватися в тому, що людина взагалі вчилася в університеті або ж пишуть лише для того, щоб когось взяти і обгадити. Ну буває так: пре з людини свій власний бруд, що вже немає місця, то треба й інших ним облити
запитання до Студентка з ЛНТУ Показати IP 21 Березня 2014 09:46
Читайте уважно! Вигідна корупційна система для тих,хто бере і для тих,хто дає!!! Чи ваша злість засліплює вам очі?!
Студентка з ЛНТУ до запитання Показати IP 21 Березня 2014 10:06
"Бо тим і іншим вигідна ця корупційна система,надіюсь,крім вас,розумних студентів. - ваша фраза? Ваша. "Надіюся, крім вас, розумних студентів" - це як розуміти накажете? Що ви надієтеся, але таке може бути? Того і виникло запитання: якщо ж ви надієтеся, але це може бути не так, то поясніть яка вигідність для студента - відмінника в корупційній схемі університету. Я, чесно кажучи, на відсотків 90 була впевнена, що з всього контексту ви виберете саме цю фразу, а не напишете щось на рахунок інших.
ророро до запитання Показати IP 21 Березня 2014 23:51
Я думаю, що якщо студент - відмінник, то його ніяким боком не обходить хто як здає. Відмінники, знаєш, це такі люди, які люблять вчитися і їм паралельно - платить хтось чи ні - вони можуть здати самі, а коли дають можливість показати свої знання, то вони просто ловлять від цього задоволення. І їм приємно, коли кажуть молодець, правильно, гарно підготувався. Тому як вони ще мають реагувати? Кожен вибирає шлях сам як йому вчитися - хтось досягає всього завдяки знанням, а хтось тільки через гроші, бо ж ні на що більше воно не здатне
мазафака Показати IP 21 Березня 2014 07:58
Якщо ви вчитесь на обліку, то всі питання можете вирішувати через Ольгу Василівну
студент до мазафака Показати IP 21 Березня 2014 20:17
хіба що шоколадку за то що скаже коли буде викладач
запитання Показати IP 21 Березня 2014 08:28
О-о-о,яка швидка реакція на правду у викладачів-хабарників!!!!!!! ха-ха-ха...........Навіть з образами! Значить я правду написав.
Лучанка до voliynian Показати IP 21 Березня 2014 08:32
У 2010 я закінчила ЛНТУ. І я і мої одногрупники платили.І не раз......... Правда,не усім,але 75%-беруть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЦІкавий Показати IP 21 Березня 2014 08:37
Божидарники заворушились.................. Багато понаписували...............
Ольга Показати IP 21 Березня 2014 08:57
Адвокати хабарників, СХАМЕНІТЬСЯ! Україна очолює список найкорумпованіших країн Європи. Студенти ЛНТУ, познімайте рожеві окуляри!
Студентка з ЛНТУ Показати IP 21 Березня 2014 09:08
Як кажуть, вірити треба фактами, а не пустим словам, тому що сказати можна будь - що і з будь - якою метою. За всіх не розпишешся і всіх ситуацій точно не знаєш. Тому якщо після опублікування цієї статті з*являться люди, які скажуть відкрито, на камеру чи вживу, або ж прийдуть і напишуть заяву про те, що з них вимагали хабар і те, що вони його дали - тоді я особисто повірю, що людина і справді стоїть за справедливість та бореться за правду. Якщо ж ні, то всі образи і погрози просто залишаться пустими словами і люди всеодно будуть платити, а потім під ніками Анонім виливати свій бруд, бо ж вживу сказати людині язик забігає далеко, а піти зізнатися в тому, що заплатив хабар і потрапити під суд - тим більше страшно. Хоча не розумію чого боятися, якщо ви боретеся за правду. Шкода, що зараз люди тільки й вміють те, що говорити, а коли справа доходить до конкретних дій, то всі ховаються в кущі і можуть тільки писати кляузи анонімно
Сиджу я собі і думку Показати IP 21 Березня 2014 09:15
Сидів тут, не було що робити. Порахував к-ть коментарів за і проти - різниця ну просто нереально велика і то в сторону проти. Поясніть мені тупому, please, чого при такій ситуації від тих, хто пише про взятки, крім випадку з Майєю Москвич в 2010 році, більше нічого не відомо? Ні, лічьно мені ця дівчина не подобається взагалі, проте знайшов інфу, що в 2010 році в неї було проблеми з божидарніком через те, що вона організувала акцію під стінами СБУ на захист українського історика (не помню якого). Чогось дівчина, якою б вона не була, змогла розповісти відкрито, що було після цієї акції і розказати про що вони з деканом говорили. І не сховалася за ніком анонім чи ще якимось. А де всі інші, якщо там така ж тотальна схема хабарництва? Чого ви боїтеся?
Студенка в минулому до Сиджу я собі і думку Показати IP 21 Березня 2014 11:32
Я Вам скажу чого - того що це вигідно в першу чергу НЕУКАМ! яким батьки ще до того купили школу!!! Верещать тут на весь світ! А реально ви, хто так бореться за кару викладачам, можете потягнути ту науку , яку тут вимагають? ні?.. - то йдіть замітати вулиці! сміття - гори у місті!!!
мазафака Показати IP 21 Березня 2014 09:35
всі бояться того, що потім можуть не закінчити своє навчання, через тиск збоку викладачів і іншої хабарницької погані... П.С. Це не стосується всіх викладачів, є ще серед них і одиниці нормальних
запитання до мазафака Показати IP 21 Березня 2014 09:51
ПРАВДА НА 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПІДТРИМУЮ!!!!!!!!!
Сиджу я собі і думку до мазафака Показати IP 21 Березня 2014 09:58
А чого ж боятися, якщо хочуть, щоб правду побачили? складається враження, що от **ка получить хай по заслугах, бо ж взяв взятку. Да, виходить так? Нє, не так виходить. Виходить, що за поняттям тих, хто дає взятку, винний тільки той, хто її взяв. А бояться не за те, що не закінчать навчання, а за те, що можуть тоже попасти під суд. А ще що: якщо напишуть заяву відкрито, то перевірка прийде в унівєр, візьме за одне місце викладача, і тоді що буде - а анулюють результати сесії, за яку було заплачено і заставлять перездати. А що, той двоєчьнік, який заплатив, буде вчити, щоб здати при комісії?? ахаха) Не смішіть мене. Да нікагда! От і виходить: платять щоб здати сесію, бо впадєл було вивчити і заробити, а потім сидять і жалуються що всі такі падли і гребуть гроші. Не знаю одиниці чи не одиниці, я знав про випадки коли платили (і про палітєх, і про вду) - лукавити не буду, бо не знаю де в нас в країні не беруть взятки, але знаю і те, що якщо студент вчів то він здасть полюбому сам, як не автоматом - то на екзамені і ніхто його валити не буде. На рівень С чі В здасть. Як не парадоксально, але викладачі люблять тих, хто хоча б щось робить. Викладачів не захищаю, бо випадків і справді багато, коли є або натяки на те, щоб заплатити, або про те, щоб щось купити, але ненада строїти з себе такий ідіальних, хароших і чєсних, якщо сам башляв за сесію, а зараз сидиш тут і пишеш що з тебе згребли
мазафака Показати IP 21 Березня 2014 10:12
А з української мови у Вас, мабуть, 2 було, чи дали "хабар" за 5 ?
Сиджу я собі і думку до мазафака Показати IP 21 Березня 2014 10:23
Я можу написати дуже граматично все і т.і., проте не знаю чи стосується це на даний момент моєї відповіді на ваш пост. Якщо вам немає чого додати, тоді зрозуміло, чому ви перейшли на перевірку помилок та зауважень на рахунок допису. Коли людині немає чого говорити, то вона починає переходити до перевірки речень на граматичні, лексичні та орфографічні помилки. По суті справи в даному випадку вона просто немає чого додати. П.С. Сподіваюся, що така моя відповідь задовольнить вашу потребу в орфографічно і лексично правильних реченнях, проте це не має ніякого відношення до розкриття власне самої суті мого допису, наведеного вище.
Дашка до Сиджу я собі і думку Показати IP 21 Березня 2014 10:55
Супер! Дуже приємно, коли відсіч всяким сепаратистам університету дають і конкретно, і грамотно!
мазафака Показати IP 21 Березня 2014 10:57
Я згідний, що люди платять, бо не хочуть вчити. Але той факт, що люди здають на ДЕКи гроші, ніхто не може заперечувати. Ви бачили списки того, що купляють "на стіл" викладачам? За що? За лояльність при оцінюванні? Чи це можливо від щирого серця? А так звані "внески" на потреби кафедри. Дуже хороша схема стягування грошей з студентів. І ніхто не питає чи ти хочеш здавати чи ні, просто ТРЕБА! А хто не здав, то потім має проблеми. Є непоодинокі випадки такого. І всі про це знають!
Сиджу я собі і думку до мазафака Показати IP 21 Березня 2014 11:22
Скажу за себе: за всі роки навчання я не купив жодної книжки з кафедри, жодної методички - цього ніхто не вимагав. За потреби кафедри починається мова тоді, коли студент, який не вивчив предмет, починає казати "Але ж,можливо, є якась допомога кафедрі?". Тільки не відкидайте, будь ласка, ось цей факт. Сам був присутній на кафедрі, коли дівчина прийшла здавати контрольну. Коли викладач сказав, що вона не дотягує до "автомата" і відправив її на іспит, то дівчина сказала саме цю фразу. Хто тут провокатор? Логічно, що студент. Так, факт про ДЕКи ніхто не буде заперечувати, проте бажання накрити стіл як на весілля виникає не в викладачів, а в студентів (саме так було в мене в групі, оскільки ми знали, що вже випускаємося і вирішили зробити для кафедри міні-свято). Крім того, в моїй групі було двоє студентів, які попередили, що ні на що здавати не будуть, бо не хочуть. І, як ви думаєте, який бал вони отримали за ДЕК? Один отримав відмінно, інший добре - відповідно до своїх рівнів знань. Проблем не було жодних. Тому не варто розписуватися взагалі за всіх. Так, такі випадки є (заперечувати це було б ідіотизмом), проте існують і інші випадки, які заперечують поширену теорію про тотальне хабарництво. Отож, висновок наступний: не хочете платити - не платіть (кажу це з власного досвіду).
СБьУ до мазафака Показати IP 21 Березня 2014 11:28
Ви можете написати своє Прізвище Ім"я групу? Чи все бла-бла-бла.... Назвіться. Дата того. що Ви описуєте. В свідки підете? - будем розбиратись.
Лучанин до мазафака Показати IP 21 Березня 2014 19:00
Коли я вчився - то ми також здавали... Але взамін нам давали можливість підготуватися до держіспиту вдома...
мазафака Показати IP 21 Березня 2014 11:04
Кафедра менеджменту в нашому "славному" ЛНТУ всім відома, як сама хабарницька. За які гроші купив Божидарнік Т.В. Мерседеса? За свою зарплату в 3000 грн ?(саме таку суму зп він сам назвав )
Студентка з ЛНТУ до мазафака Показати IP 21 Березня 2014 11:36
Чесно кажучи, мене ніколи не цікавило, хто і за які гроші купує автомобілі чи квартири. Не звикла рахувати чужі доходи та видатки. Авто декана я бачила, але не задумувалася про джерело його доходів для купівлі цього авто. Не думаю, що це має якесь відношення до рівня викладання предметів в університеті або до навчального процесу взагалі.
та, яку не душить жа до мазафака Показати IP 21 Березня 2014 12:10
А жаба ДАВИТЬ. на чужі машини!!! Само не здатне от і давиться заздрістю. Огидно це все... Доречі, Садовська. яку тут намагались спаплюжити, має власну дуже успішну аудиторську фірму(якщо ви, взвгвлі маєто поняття. що таке аудиторська фірма, але швидше за все не маєте - адже ж ви не вчили нічого. а тільки за "бабки" отримували бали)
студент до мазафака Показати IP 21 Березня 2014 19:02
а мерс новий чи б/в ???
++++++++++ до студент Показати IP 21 Березня 2014 23:46
б/в точно. знаю з достовірних джерел
мазафака Показати IP 21 Березня 2014 13:17
До чого тут "жаба давить"? Ми говоримо про хабарників! Вот я і навів приклад! Всі знають, що Божидарнік тупий. Можете навіть запитати тих викладачів, які в нього викладали! Просто логічно, що при такій "чесно заробленій" зп, не реально купити авто яке коштує приблизно 11000 зелних.
Анонім до мазафака Показати IP 21 Березня 2014 16:15
думайте про мир в Україні!!!
мазафака до Анонім Показати IP 21 Березня 2014 16:28
Мир в Україні - це саме головне ! ;-)
Анонім Показати IP 21 Березня 2014 16:49
Самий класний і крутий викладач - Талах . Толерантний модний дотепний. Тому і заздрите бо два слова не звяжите!
Брррр до Анонім Показати IP 21 Березня 2014 17:31
Так, він крутий, дуже. Пояснює просто ідеально. Його "статистичних дибілів", "-273 (абсолютний нуль)" і "ваша фамілія повністю відповідає вашому інтелекту" я не забуду ніколи в житті. Зате в нього на парах було дуже весело)))))))))))) І навіть ті, кого він називав подібники "званнями" на нього ніколи не ображалися
Анонім до Брррр Показати IP 25 Березня 2014 13:09
Що ти брешеш? Люди яких обзивали ніколи не ображалися? йди лікуйся!! Це вищий навчальний заклад, тут треба культурно і з повагою спілкуватися з людьми
Анонім Показати IP 21 Березня 2014 16:51
В Божидарника меншого дружина в банку бабкі заробляє. це її машина
мазафака Показати IP 21 Березня 2014 16:58
То Тарасик альфонс? Сидить в жінки на забезпеченні? ))))
Логіст Показати IP 21 Березня 2014 17:37
А тобі не всеодно? Якщо створена сім*я, то є певний сімейний бюджет, а не окремо гроші чоловіка і гроші дружини. Якщо по іншому, то це ненормальна сім*я. Хоча ти напевно жлоб і ділиш гроші на моє і твоє, щоб вдруг дружина не взяла більше, як віддала
мазафака Показати IP 21 Березня 2014 17:40
В моїй сім"ї трошки навпаки. Я діла не маю до її зарплати, а моя - це сімейний бюджет! Так що, ваші здогадки не вірні!
Логіст до мазафака Показати IP 21 Березня 2014 17:42
Хотілося би вірити, що це саме так, а не пусте тріпання мол я такий. А на жлоба все ж схожий, бо рахуєш чужі гроші
Блаааааааааааааа Показати IP 21 Березня 2014 17:40
Позбиралися тут, судять в кого скільки грошей. А давайте пролюструємо Гузя, а? Правий сектор, самооборона! Давайте! Почніть із себе і покажіть приклад. Бо поясніть мені як в людина при річній ЗП в 6000 грн (офіційно задекларованих), ще раз повторюся РІЧНІЙ, їздить на доволі крутому авто. Зате в дружини за рік більше 100000 грн. Хоча оте мазафака зараз скаже, що ну то ж Гузь, а то Божиранік. А божидарнік при скількох там тисячах ЗП офіційних - 2000 чи 2500? - заробив за рік в два рази більше за Гузя то він виходить альфонс, а Гузь нормальний
мазафака Показати IP 21 Березня 2014 17:54
Гузь це взагалі щось незрозуміле. Я не розумію хто його взагалі може підтримувати. По великому рахунку, на Волині взагалі немає достойних кандидатів на пост губернатора і мера (з числа тих хто зараз є в обл- та міськраді)
Лучанин до мазафака Показати IP 21 Березня 2014 19:04
і грошикі від Івахіва хапнув за Ковельський округ...
студент дембель Показати IP 21 Березня 2014 18:22
коли я поступав - казали що в ЛНТУ обберуть! Брехня! Навпаки - за вуха тягнуть. контролюють - за прогули декан сварить - батьки задоволені. я також на стршому курсі зрозумів що студентів в ЛНТУ люблять і вчать по справжньому
Бум-бум Показати IP 21 Березня 2014 18:29
теревені добре але Тарасик наш супер. Він стільки організовує всього. Хто скаже що раніше так було. Молодий а організатор. і з викладачів вимагає і їх провіряє більше за студентів щоб пари не прогулювали а вони ховаються від нього як миші Якби всі такі були. І зовсім він не хабарник , не такі в нього плани в нього велике майбутнє думаю буде ректором Тому і не розмінюється на хабарі
Студентка з ЛНТУ до Бум-бум Показати IP 21 Березня 2014 20:35
От те, що вимагає від викладачів, то правда. Досить часто чую від своїх викладачів, що ось вже треба закривати відомість, бо це на особистому контролі декана. Крім того, організовує він і справді багато. Якщо хтось не вірить, то ось сайт факультету http://economosvita.lntu.edu.ua/ і подивіться на кількість екскурсій, які були організовані. До речі, за ініціативою саме декана. А що ще свідчить на його користь - це те, що майже всіх студентів він знає не тільки в лице, але на ім*я та прізвище. Це ставить йому великий товстий плюс як декану
студент Показати IP 21 Березня 2014 19:07
Ну і де ж прізвища, результати ??? Можливо когось із моїх колишніх викладачів із машинобудівного озвучать...
Розігналися! до студент Показати IP 21 Березня 2014 20:37
А ви що, надіялися, що вам так опублікують просто список?! Звичайно. Зараз вони його розглянуть, студенти ЛНТУ, що входять до правого сектору, повибирають викладачів, які їх в період навчання образили і все - прийдуть люструвати
дід Свидригайло до Розігналися! Показати IP 22 Березня 2014 08:39
Злякався, доценте?
Розігналися! до дід Свидригайло Показати IP 22 Березня 2014 12:58
А ви з чого взяли що я доцент? Ні, в мене немає вченого знання і ніякого відношення я до університету будь-якого не маю!
випусник ЛНТУ Показати IP 21 Березня 2014 20:53
Обливати брудом людей анонімно, всі можемо! Але звичайно, тим хто це робить не вистачає розуму подати реальні факти чим недогодив той чи інший викладач, бо по іншому такі речі писати не будуть. Я колишня студентка ЛНТУ, вчилась на державній формі навчання (поступила сама) і нікому нічого за 5 років нічого не платила. Я вчила все те, що вимагали, а не думала, де б то когось знайти, щоб порішати. Тим більше ніколи не було такого, щоб викладач вимагав нереальне. просто треба собі признатись, що ми нічого не хочемо вчити і легше за все сказати, що викладач не хоче ставити, бо хоче гроші. Але дивлячись реальності у вічі треба сказати, що це не так. Взагалі викладачі в ЛНТУ хороші і завжди йдуть на зустріч студентам, які вчаться.
студент до випусник ЛНТУ Показати IP 21 Березня 2014 22:44
підтримую особливо кафедру фінансів там всі профі і як люди і Вахович кафедру нашу в передовиках тримає
Анонім до студент Показати IP 21 Березня 2014 23:07
ну-ну! скажете не бере!
випускник Показати IP 21 Березня 2014 22:47
таких знань як в ЛНТУ не дає ніякий ВУЗ Волині СНУ нехай вибачить, але рівень суто теоретиків Запитайте директорів вони правду скажуть
Las Показати IP 21 Березня 2014 23:42
За час мого навчання в університеті вигнали з групи лише тих, хто повний нуль. Решта всі вчаться. Так, є такі, які платять, НО! Вони самі перед початком сесії шуршать, рішають, просять викладачів, підключають всіх... все що завгодно, але не вивчити предмет... Хто хоч відвідує пари і що-небудь робить по предмету - проблем не має ніколи. А викладач що)) є дурне, яке платить - хай платить)) Якби вигнати з універа всіх тих, хто не вчиться, а рішає - половину універа пішло б машини мити і вулиці мести!
Дашка до Las Показати IP 22 Березня 2014 11:09
Золоті слова! Аналогічна ситуація!
Правда Показати IP 22 Березня 2014 08:49
Панове, схаменіться. Прочитавши ці репліки, напрошується висновок. Тут ніби студенти з піною у рота захищають викладчів. Змилуйтеся, студент не буде так захищати викладача, навіть непоганого. Самі педагоги себе захищають, але це тільки підливає масла в вогонь. А за опитування студентів (щодо хабарників) хочу сказати таке. Зрозуміло, якщо 20-30 студентів поскаржаться на викладача, то не не аргумент, а якщо 100-200? От тоді вже треба виганяти. А все решта - переливання з пустого в порожнє. Шановні викладачі, якщо ви добросовісно виконували свої обов_язки, вам нічого боятися. А якщо на вам поскаржаться 200-300 студентів (це аргумент!!!) - пишіть заяву, бо підете по статті. Ось і вся правда.
Студентка з ЛНТУ до Правда Показати IP 22 Березня 2014 13:13
Ні, я вчуся на відмінно, проблем не маю з викладачами і я маю тут сидіти і поливати їх брудом? Декана мені брудом поливати, який на мене навіть ніразу не накричав, Талаха, якого я поважаю, чи інших викладачів? а через що - бо ж бачите, хтось на них наскаржився? Хай той, хто скаржиться, прийде в університет і скаржиться, а не пише анонімок. Нешановна правда, ми де побачили 100-200 людей? З всіх тих, хто поскаржився на зхбарництво, лише 56 студентів (статтю варто уважніше читати). Порахуємо %: 56/250*100=22,4%. Чомусь тільки трошки більше 1/5 опитаних студентів проголосувало за хабарі. Якщо перевіряти тотально, то треба було зробити опитування усіх 4000 студентів (точну к-ть тих, хто навчається, сказати не можу). Побачили би реальну картину. А то в мене виникає запитання: 19 числа в мене було на Ковалевській три пари - 3 першої по третю. Опитування проходило з 9:00 до 10:30. За цей час побачити тих, хто опитував або ж розмови про те, що заповнювалися хоча б якісь анкети були б у будь-якому випадку, оскільки я спілкуюся як зі своїм курсом, так і з 4 і з 3. Питання в чому: яким групам роздавали анкети, якщо знаючи майже з кожної групи мінімум по одній людині ніхто нічого не сказав, ніхто нічого не чув і ніхто нічого не бачив? Точно так само питала друзів з Львівської - також інформації ніхто не надав про те, що хоча б до когось заходили групу. Але це ж не таємна інформація, бо кожного семестру ми заповнюємо АНОНІМНО анкети на кожного зі своїх викладачів, а потім всі це бурно обговорюють. Тому наштовхує на думку, що це або заходили в якісь ОБРАНІ групи, або з всіх, хто заповнював подібну анкету, взяли зобов*язання про нерозголошення, що здається абсурдним
Висновок до до Правда Показати IP 23 Березня 2014 10:20
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ 1000000000000000!!!!! ПРАВДА!!!!!
Підтримую Правду до Правда Показати IP 23 Березня 2014 10:34
ПІДТРИМУЮ Правду!!! студент, який гарно вчиться, на даний момент "гризе граніт науки", а не витрачає час на захист викладача-хабарника!!! Я також впевнений на 100%, що ці усі захисники і є ВИКЛАДАЧІ!!!! На злодієві і шапка горить.
не прохфесор Показати IP 22 Березня 2014 10:52
а як більшісь з тих іменитих прохфесорів до лекції готуються? з книжки списав - ось тобі і конспект лекцій. і цілу годину стоїть і сам собі читає. що це за праця? студент і сам може з книжчи почитати. не треба на пари ходити. всіх на люстрацію.
ректор Б. Показати IP 22 Березня 2014 10:53
хабарників і бездарів - геть!
ректор К. до ректор Б. Показати IP 22 Березня 2014 10:54
Я тоже проконтролюю.
Студентка з ЛНТУ до ректор К. Показати IP 22 Березня 2014 12:59
Ви б хоча б грамотно писали, а то на ректора не схожі
ректор до Студентка з ЛНТУ Показати IP 22 Березня 2014 13:37
я не на диктанті.
Студентка з ЛНТУ до ректор Показати IP 22 Березня 2014 13:49
Ви ректор, а ректори зазвичай є докторами і професорами наук. Тому освіченість там в крові. Та і ректори на сайтах, подібних цьому, не сидять
рек до Студентка з ЛНТУ Показати IP 22 Березня 2014 18:01
свою здатність до аналізу на заліку показуй.
Студентка з ЛНТУ до рек Показати IP 22 Березня 2014 19:11
Де треба, там показую. За те ви, пане "ректоре" тупите тут і навіть не здатні писати грамотно, що на ректорів не схоже. Тому, тупий троль, не ганьби людей
дума до Студентка з ЛНТУ Показати IP 22 Березня 2014 21:15
скажеш це своєму викладачу і здасиш екзамен на .... 2!
Студентка з ЛНТУ до дума Показати IP 22 Березня 2014 21:31
В мене викладачі не тупі, на відміну від вас
Викладач) Показати IP 22 Березня 2014 11:07
Хлопці. нащо вам та наука? - ідіть в ПС! пістолі в руки і ВСІХ валіть! всіх люструйте! щоб не паводно було комусь заставляти вчити чомусь таких дибілів!!! Викладачі, шановні, допоможіть поповнити лави Правого сектору - нехай граються в войнушки!
просто п до Викладач) Показати IP 22 Березня 2014 11:09
ти певно тільки і можеш навчити таких як сам сказав. на більше не здатен. і тебе люструємо
пика до просто п Показати IP 22 Березня 2014 11:42
Ти хоч знаєш значення цього слова???... і те що робите ви - це різні речі!!! Європа ....блін... Закрити пику шарфом, взяти в руки палку і кричати, що всіх повішаєте - - це люстрація? зашугати людей і ЗАСТАВИТИ написати анонімки! - це люстрація??? А визнаєте. що в нас по всій країні немає ЖОДНОЇ людини, яка б не давала і не брала хабаря - ? ТАКИЙ ЧАС І ТАКЕ Ж СУСПІЛЬСТВО! Ти особисто "чистий" - ? скажи як ти вчився в школі? як в садок влаштовувався? як в лікарні лікувався? і т.д.!!! СУМНІВАЮСЬ! Я вам допомагала, гроші, тречі, переконувала інших((( Ні копійки більше не дам на правий сектор за такі дії! Жодного слова підтримки! лише ГАНЬБА і НЕДОВІРА вам!!!
просто п до пика Показати IP 22 Березня 2014 11:53
не аргумент
Аргумент до просто п Показати IP 22 Березня 2014 13:01
Якраз вагомий аргумент, а якщо ти, придурку, не маєш чого додати чи заперечити, то сиди і мовчи
просто п до Аргумент Показати IP 22 Березня 2014 13:14
через таких як ти у нас у суспільстві таке і твориться. і тебе люстуємо
Аргумент до просто п Показати IP 22 Березня 2014 14:38
А що це за погрози? Приходь люструюй. А потім найдеш пуп мій, то туди насвищеш. От і проявляється бидлотська натура ПС. Вміють тільки те й робити, що лякати люстрацією.
Культура до Аргумент Показати IP 22 Березня 2014 17:15
Чому ви ображаєте людей?! Якщо не здатні культурно спілкуватися, то й аргументів реальних не можете видати власних та обдуманих, лише тих, що десь почули...
Точно до Культура Показати IP 22 Березня 2014 17:27
Ти правий. Просто у нього рівень інтелекту не дозволяє вести культурний діалог.
Аргумент до Культура Показати IP 22 Березня 2014 17:49
Вибачте, але чого він БИКУЄ? Бидло - це не образа, а те, що зараз показує Правий сектор. Що це за погрози люстрування? Що це за вривання в кабінети? Яке вони мають право взагалі? Якщо для вас це культура, то ви бідна людина
чесно до Аргумент Показати IP 22 Березня 2014 17:59
як ти такий чесний, то чого стільки гвандіння?
Аргумент до чесно Показати IP 22 Березня 2014 19:09
Не вам судити про мою чесність чи нечесність - на те є відповідні органи, але не правий сектор
Логіка до Аргумент Показати IP 22 Березня 2014 19:22
Якщо органи корумповані, то треба це вивести на чисту воду. Скільки в нас викладачів навіть виводили в наручниках з університету, а вони там давали хабаря за гроші від хабарів студентів, і потім викладали далі по старій же схемі!! Схоже що зараз ці хабарні викладачі тут відписують.. подивимося чи довго їм ще писати тут
Божа кара до Логіка Показати IP 22 Березня 2014 20:04
Дай Боже тобі того, що ти бажаєш іншим, нещасна людино! від тюрми як від суми не зарікаються....
піп до Божа кара Показати IP 22 Березня 2014 21:17
це тобі не сповідь. якщо людина йде на СВІДОМИЙ злочин - хай відповідає
філософ до піп Показати IP 22 Березня 2014 21:35
згадайте хороми Януковича,Пшонки. Всі кімнати обвішані іконами і обкладені бібліями. Може, найбільші грішники - найбільше і б,ють поклони в церкві?
Божа кара до піп Показати IP 22 Березня 2014 21:59
ніхто про сповідь не говорив( Я вам разом з Філософом(що підримує твою позицію) процитую пост розумної і адекватної людини. яка ПОВНІСТЮ відображає моє ставлення до таких як ти... - : """"До останніх подій мав позитивне сприйняття Правого сектору! А тепер після ряду антиукраїнських заяв Яроша та його прихвостнів(щодо позаблоковоті та не вступу до ЄС), складається враження, що ця контора організована та фінансується кремлем! А ці місцеві "швондєри" взагалі здоровий глузд втратили! Добре, давайте розстрілямо за анонімками без суду вчителів, викладачів, лікарів... ВОНИ Ж УСІ ХАБАРНИКИ! І приведемо на їх місця "святих правих"- ну дибілізм! Риба гниє з голови те що у нас страшенна корупція на всіх рівнях це ФАКТ відомий без варварських розслідувань сектантів! І щоб змінити потрібно провести системні реформи і ввести сурові покарання за доведені судом факти а також дати людям які присвятили своє життя науці(в данму випадку) достойну і адекватну зарплату! НЕ ЗАГОСТРЮЙТЕ ТАМ ДЕ НЕ ПОТРІБНО ПРАЦЮЙТЕ НА ЗМІЦНЕННЯ УКРАЇНИ, А НЕ НА РОЗБРАТ! ДАЙ БОГ ВАМ РОЗУМУ-РЕВОЛЮЦІОНЕРИ! БОЖЕ УКРАЇНУ ЗБЕРЕЖИ!!!
пика Показати IP 22 Березня 2014 12:02
ну тоді вибачте... якщо підтримака українських людей вам "не аргумент"... Заперечте хоч ОДНЕ слово з написаного - чи це не ПС так діє?? ? може ...самозванці? як в Криму ... типу самооборона?..
Колишній студент з С Показати IP 22 Березня 2014 14:41
В мене тут виникла ідея. Якщо так варто проводити люстрацію, то почнемо власне з самого Гузя, який верещав за люстрацію, і з власне самого Правого секстора. Покажіть приклад - люструйте самі себе. Хай Данильчук про себе розкаже і про своє навчання в СНУ, яким він був здібним студентом, те ж саме стосується Гузя та інших. Прото щось бігаєте всіх, верещите за люстрацію і справедливість, а на рахунок себе нічого подібного не проводите. Тому, перш, ніж гавкати на когось, зробіть крок назустріч людям і покажіть, що вам також немає чого боятися.
софа до Колишній студент з С Показати IP 22 Березня 2014 15:59
Підтримую!!!++++++
Давав хабар, бо дове Показати IP 22 Березня 2014 17:28
Євтодюк антоніна володимирівна!!!з цілої нашої групи взяла по 250 грн, 7000 грн і так було зі всіма з потоку... Талах то це перший номер цього списку, по всьому універу ходять легенди про нього!!!!
якщо правда до Давав хабар, бо дове Показати IP 22 Березня 2014 18:03
а чого ти тут то пишеш? дзвони на гарячу лінію прокуратури, сбу. Або подай заявку в Правий сектор. А баба отримала непогану прибавку до зарплати
до якщо правда до Да до якщо правда Показати IP 22 Березня 2014 18:23
так вона ще любить всіх залякати.... що з нами зустрінеться на 5му курсі і зробить харакірі
Ахахахха до до якщо правда до Да Показати IP 22 Березня 2014 19:08
Подумай логычно: подзвониш, ъъ посадять ы до 5 курсу не вийде. А навіть якщо вийде, то на роботі не поновлять. ДАвай, дєрзай
Анонім до до якщо правда до Да Показати IP 22 Березня 2014 21:20
але дивися. тут написали, вже колеги, сусіди, родичі і інші студенти будуть знати цю людину як недобросовісну
федір Показати IP 23 Березня 2014 15:06
а подивись на кафедру математиків як не алкаш то дибіл і всі хабарюги
до федір до федір Показати IP 23 Березня 2014 17:55
тому шо все залежить від завідуючого - який на парах всіх дебілами прозиває і здати в нього не можливо.
гласність до до федір Показати IP 24 Березня 2014 00:06
Прізвища й інші кажіть!! кажіть всіх, очистимо систему навчання, щоб тітушки не росли ))
пуся до до федір Показати IP 31 Березня 2014 22:39
можна здати через касира тимощука він всіх старперів рішае
вдячна Показати IP 23 Березня 2014 16:04
А хтось може мені доступно пояснити, що таке ЛЮСТРАЦІЯ ?... Так як тут всі про неї пишуть... хочу знати чим вона страшна?
начитаний до вдячна Показати IP 23 Березня 2014 16:28
Люстрація - заборона посадовцям, які скомпрометували себе, протягом певного часу займати посади в державному апараті, балотуватись в представницькі органи, бути суддями і т. д. Кажучи доступно, люстрація - зміна кадрового складу влади.
вдячна до начитаний Показати IP 23 Березня 2014 16:36
дякую!)) Викладач - не посадовець. але!!! Тоді напевно доцільно було б весь склад вузу змінити. включаючи й прибиральниць?!.... Там всі замішані... А то якось нечесно виходить - одні постраждають, а інші - зроблять висновки на чужих ...костях? Моє бачення проблеми наступне - ПОПЕРЕДЖЕННЯ дати усім працівникам і студентам - хто нарушить, тому люстрація)
начитаний до вдячна Показати IP 23 Березня 2014 16:52
Посада — формально, адміністративно закріплене місце працівника. Тому викладач теж посадовець. Нажаль те, що ви кажете не ефективно. Суспільство все попереджають і попереджають, а хабарників від того менше не стає.
вдячна Показати IP 23 Березня 2014 17:09
може й так....(((
позиція Показати IP 24 Березня 2014 13:31
Не по темі. але.... Люди, волиняни, схаменіться! КОГО ми допускаємо до влади? КОГО узаконюємо! Кого підримуємо - задумайтесь! Свободу і правих??? НЕвже за таку справедливість стояв майдан?! гинули люди??? НЕвже вся Волинь хоче бандитів у владі??? Чого всі мовчать?... -не розумію! Потокаючи їхньому свавіллю ми породжуємо ...ФАШИСТІВ! Гузь, Данильчук....і інші з когорти - ЩО реально вміють робити, окрім ВЕРЕЩАТИ, бити і лякати?? чи вміють вони вести ЧЕСНИЙ бізнес? може лікувати, а може дітей вчити? ... сумніваюсь....Хіба лише гнобити, рекетувати і нищити! Їм мало смертей! Ще не награлись у війну! Розкачують країну й далі, сволоти! На кого працюють - здогадайтесь самі! Не на єдність України точно!
Спостерігач Показати IP 24 Березня 2014 21:50
Читаю це все - і диву даюся. Ота Ваша "люстрація" на такому рівні не дасть нічого. Для того, щоб не було хабарництва мають бути створені умови, що обмежуватимуть людей на посадах від "негативних вчинків". А то Ви "люструєте" одних. На їх місця прийдуть інші, що будуть обережнішими. Поки не зміниться система освіти - нічого небуде. А Ви систему освіти тут, на місці, не зміните. Це має бути велика реформа на рівні держави. Тоді і саме явище хабарництва відійде. Знання за гроші не купиш. А бездарів далеко видно, особливо з купленими дипломами. Тому головне зараз - це мир у країні та можливість працювати всім на її благо. А то деякі вчинки Правого Сектору весь всіт від нас відвертають. Кожна війна завершувалася підписанням договорів. Тобто сила слова більша, ніж сила дії. Подумайте про це....
Спостерігач Показати IP 25 Березня 2014 08:02
людям немає чим зайнятись пишуть неправду "ВСЮ!!!"на рівному місці
дума до Спостерігач Показати IP 25 Березня 2014 21:22
люди схаменіться! підтримайте збройні сили України! хто чим може, але не займайтеся тим, що відволікає від єднання українців. Є першочергові завдання. на часі - це захист України від росії і на жаль від внутрішнього розбрату!
лалала Показати IP 27 Березня 2014 19:36
Чому тільки 250???? Всіх треба, всіх опитувати! І не анонімно! Чому приховувати імена тих хто дає нехай і вони відповідають! це теж злочин))) (для тих хто не знав) і ЛНТУ не платтять за "енки" по 5 грн по шт. , як в СНУ)))
Правда Показати IP 27 Березня 2014 20:25
Що це за наклипи на ЛНТУ,правильно якшо невчити і неходити то може хтось і платить шоб не получити від батьків якщо його виженуть, сам на 3 курсі і нічого нікому неплатив.................це повна дурня.............і просто наклипи на викладачів з боку конкурентів
Правда Показати IP 27 Березня 2014 20:35
Це просто пусті слова.............які нічого недоказують..................де факти де вони?????????????????????? А нема ...................отож про що ви вісі тут говорите..............ви опитували студентів, з 250........... 100 точно написали викладачів з якими в них були погані стосункі та конфлікти за (Н) за ___________ в знаннях ось вам і вся КОРУПЦІЯ,перестаньте обливати брудом ЛНТУ, це нічого вам недасть це не той ВУЗ в якому існують ХАБАРІ)))
Студент ФБ Показати IP 29 Березня 2014 16:12
Дуже неприємно, коли люди перекручують інформацію, особливо про викладачів, які "беруть хабар". Насправді, в даній ситуаціі, палка двох кінців.....погоджуюсь з тим, що студент, який вчиться, принаймі, старається, викладач завжди піде на зустріч і завжди допоможе, а студент-лінтяй...звичайно, отримує, що заслужив.....щодо хабарництва....дякувати долі, ніразу не зустрічалась з цим. За роки навчання, усі викладачі, з якими працювала і вчилась, дуже хороші, компетентні у своій спеціальності, доступно і цікаво викладають матеріал...я рада що навчаюсь саме в цьому вузі і на факультеті бізнесу, вважаю, що тут еайкращий колектив, декан щавжди сприяє тому, щоб студенту було цікаво навчатись, проводячи різноманітні заходи, як наукового характеру, так і культурного...
студентка ФБ ЛНТУ Показати IP 29 Березня 2014 16:46
я хочу сказати, що за ці три роки навчання ні разу не доводилось давати хабарі, звичайно, здача екзаменів і всього тому подібному не є легкою, доводиться добряче піднапрягтись, не завжди виходило здати екзамени по першій відомості, але це по тій причині, що викладачі хочуть, щоб ми справді чомусь навчились, засвоїли поданий матеріал, щоб потім не бути такими неуками, які спостерігаються в даній ситуації.
Спостерігач Показати IP 9 Квітня 2014 21:57
Корупція в університеті виникла тільки завдяки студентам. Студент не вчиться, не ходить на пари і хоче бути хитро вимаханий, і здати, нічого не знаючи. Сам студент спокушає викладача і заставляє його до зловживання. Такого не має бути. Шановні. Вчіться, і не буде потреби у хабарництві.